Skocz do zawartości

[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Mentos napisał:

^^^

No właśnie.

A spryskali złośliwie czy przypadkowo, bo nie wiem, np. to był ich napęd odrzutowy 🙃

A jakie to ma znaczenie? Cholera wie. Jestem starszym człowiekiem, dość tolerancyjnym, ale ta hołota mnie zdenerwowała. @itr,  masz rację z tą ideologią. Powinno się tępić każde przegięcie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciorra napisał:

Pies zaczął kuleć na jedną nogę, pralka cieknie, w gravelu przerzutka po wielu przygodach w końcu wkręciła się w koło ginąc przy tym spektakularnie i niszcząc dwie szprychy, a w MTB coś wczoraj zaczęło cykać jak opętane. A Wam jak mija majówka?

Też mi wczoraj cykał suport na trasie 130km, myślałem że nerwicy dostanę. Niby takie cykanie, a potrafi tak wkurzyć, że głowa mała. Całe szczęcie, że po jakimś czasie ustało, ale suport i tak będzie miał serwis. Oby tylko do końca majówki to cykanie nie wróciło, bo na razie nie mam klucza żeby go wykręcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2024 o 09:29, Greg1 napisał:

Wy tu chwilę wcześniej o butelkach po małpkach pisaliście a tu się majówkowe promocje w Lidlach i Biedrach rozpoczęły

Compress_20240429_092423_3336.thumb.jpg.d220b307e63f89c13f321756cd6f0225.jpg

Tak kraj promuje alkoholizm🤣

@ komary to ciul. Najgorsze to są te zaje. kleszcze roznoszące syf 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zresztą denerwują pseudo rowerzyści, którzy jak tylko widzą kogoś na MTB/szosie czy innym trochę lepszym sprzęcie załącza im się "kogut" i chcą dorównać. 

Wczoraj miałem takiego debila, który jechał na rowerze miejskim wypożyczonym z rodziną/znajomymi i na ścieżce rowerowej gdy ustawiłem się jako pierwszy i zapaliło się zielone on stwierdził, że ruszy za mną dynamicznie. Ja od razu nie miałem ochoty się ścigać z osłem i zjechałem na bok akurat stacja benzynowa, a on też. Śmiech żony/kochanki/dziewczyny był równie tak samo żałosny co ten pseudo sportowiec. Jak jeździłem na szosie miałem to samo, że zawsze ktoś na swoim "składaczku" siadał na koło. Jednego tak przeciągnąłem kiedyś z 300 metrów to szybko odpuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MiroPL napisał:

Mnie zresztą denerwują pseudo rowerzyści, którzy jak tylko widzą kogoś na MTB/szosie czy innym trochę lepszym sprzęcie załącza im się "kogut" i chcą dorównać. 

Wczoraj miałem takiego debila, który jechał na rowerze miejskim wypożyczonym z rodziną/znajomymi i na ścieżce rowerowej gdy ustawiłem się jako pierwszy i zapaliło się zielone on stwierdził, że ruszy za mną dynamicznie. Ja od razu nie miałem ochoty się ścigać z osłem i zjechałem na bok akurat stacja benzynowa, a on też. Śmiech żony/kochanki/dziewczyny był równie tak samo żałosny co ten pseudo sportowiec. Jak jeździłem na szosie miałem to samo, że zawsze ktoś na swoim "składaczku" siadał na koło. Jednego tak przeciągnąłem kiedyś z 300 metrów to szybko odpuścił. 

Chłopie, weź głęboki oddech, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zastanów się czy chciałbyś to napisać jeszcze raz. Jakiś ziomek chciał się (być może) z Tobą pościgać i to jest powód żeby nazywać go "debilem", "osłem" i "żałosnym pseudo sportowcem"?

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MiroPL ... śmiesznie by było jakby cię objechał, gdybyś nie zdążył zjechać na stację 😅

2 godziny temu, MiroPL napisał:

Jak jeździłem na szosie miałem to samo, że zawsze ktoś na swoim "składaczku" siadał na koło. Jednego tak przeciągnąłem kiedyś z 300 metrów to szybko odpuścił. 

Całe szczęście, że już nie jeździsz...

Tytułowanie innych mianem "osłów" i "debili" nie jest dobrze widziane wśród cywilizowanych sportowców. Wśród frustratów i innych "zakompleksionych" , już jak najbardziej 😁

Edytowane przez KNKS
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, girek napisał:

Chłopie, weź głęboki oddech, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zastanów się czy chciałbyś to napisać jeszcze raz. Jakiś ziomek chciał się (być może) z Tobą pościgać i to jest powód żeby nazywać go "debilem", "osłem" i "żałosnym pseudo sportowcem"?

Czy to byłeś Ty? Na przyszłość proponuję niech się odpowiednio ubierze, bo sugerujesz, że miałem ścigać się z typem, który był bez kasku, na ścieżce rowerowej i na wypożyczonym rowerze miejskim i pewnie po piwku sądząc po entuzjazmie jego kobiety? Tak, taka osoba jest debilem i zdania nie zmienię. Jak ma taki zapał rowerowy i rywalizacja takiej osoby to drugie imię to zapraszam na trening i może się wykazać. 

Ps.

Wysyp zakompleksionych Januszy widzę uraził temat. Gońcie dalej normalnych rowerzystów na swoich roweruch po piwku. To trochę taki piesek co chce złapać za nogawkę. 

Edytowane przez MiroPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MiroPL napisał:

(...) niech się odpowiednio ubierze, bo sugerujesz, że miałem ścigać się z typem, który był bez kasku, na ścieżce rowerowej i na wypożyczonym rowerze miejskim i pewnie po piwku sądząc po entuzjazmie jego kobiety

Środki na zamiary. Pewnie na ciebie nie potrzeba nic więcej 😁

Edytowane przez KNKS
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obyś tylko nie musiał się tłumaczyć w sądzie jak Ci prokurator będzie stawiał zarzuty, bo taki pacjent uderzy głową w jakiś słupek i się zabiję albo nawet jeśli Ci się upiecze to żyć w świadomości, a mogłem odpuścić to może by druga osoba żyła to też słabe. Napisałem o skrajnych przypadkach ale jeśli promujemy bezpieczeństwo i kupujemy kaski po parę stówek to należy tego się trzymać, bo trochę hipokryzja. Możesz jeździć składakiem ale zakładaj ten kask chociaż i bądź trzeźwy do takich popisów tym bardziej na ścieżce rowerowej gdzie nie jesteś pępkiem świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Mirosławie, ale o co ci chodzi ? Mogłeś jechać dalej swoim tempem . Chciałeś szybko to szybko , chciałeś wolno to twoje prawo . Inni też mogą jeździć szybko albo wolno . Przecież (spoconej) rękawice nikt w twarz ci nie rzucił . Chyba że czegoś nie zrozumiałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alert RCB- Rowerowe Całodniowe Bombardowanie.🫠
Dziś w nocy nad Mirosławem zbierają się czarne chmury, wyładowania atmosferyczne, silny wiatr i obfite opady deszczu, mogą powodować znaczne szkody, apeluje się mieszkańców o udanie się do schronów.

Pozdrow'er😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WaGiant napisał:

? Mirosławie, ale o co ci chodzi ? Mogłeś jechać dalej swoim tempem . Chciałeś szybko to szybko , chciałeś wolno to twoje prawo . Inni też mogą jeździć szybko albo wolno . Przecież (spoconej) rękawice nikt w twarz ci nie rzucił . Chyba że czegoś nie zrozumiałem .

Bo chłop się napinał jakby brał udział w jakimś Tour de Pologne, a wyglądał jak typowy żul spod żabki. Tutaj widzę, że parę osób lubi sobie podnieść ego ścigając się z dziećmi albo pijakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...