Skocz do zawartości

KNKS

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 453
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana KNKS w dniu 17 Marca 2023

Użytkownicy przyznają KNKS punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

 • Imię
  K...
 • Skąd
  GOP

Ostatnie wizyty

6 333 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika KNKS

Weteran

Weteran (12/13)

 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Conversation Starter
 • Od roku

Ostatnio zdobyte

1,1tys.

Reputacja

 1. Fiu, fiu... Skoro zawodnik tego formatu co ty, @marvelo, używa błotników podczas startu w zawodach rangi UCI, to sens posiadania tychże nabiera nowego sensu 😉
 2. @skrzypi_mi_siodelko Nie rób bałaganu. To jest temat o zakupach. Testy sprzętu umieszczane są w innym dziale. A propos zakupów, proponuje kupić elementarz dla klas I-III. Po przestudiowaniu tegoż dowiesz się, że zdanie należy zaczynać wielką litera.
 3. ... aż chciałoby się poprosić o zdjęcie z rowerzystą, podczas jazdy w dolnym chwycie... To musi być oryginalna pozycja 🤪. Czy za tą przedziwną geometrią stoi coś w stylu ponadstandardowych warunków fizycznych ?
 4. Tym bardziej że jak się jedzie szybko, to trzeba mocno trzymać kierownice i machanie do "pikników" może stwarzać niebezpieczeństwo upadku 😉 @kaido2 ale ty masz cierpliwość, kolego. @marvelo i tak wrzuci zaraz kolejny światły film z jutuba, A następnie będzie udowadniał, że na szosę to tylko w trzepocącym dresie i bawełnianych spodenkach 🤣.
 5. ... bo na temat szosy najwięcej mają do powiedzenia "wojownicy ortalionu" z podkarpacia i królowie ścieżek rowerowych, którzy rower szosowy widzieli jedynie w EuroSport 🤣. O SPD coś tam słyszeli ale nie praktykują, wkładek nie używają, bo to zbędne bezeceństwo, kaski to tylko do kościoła, bo od kiedy sznur na dzwonnicy się urwał to kościelny napiernicza w dzwon kamieniami i można rykoszetem oberwać 🤣. A już te wszystkie Wahoo, Garminy, Inpeaki... Daj pan spokój, wymysł szatana. Kiedyś to na składaku się jeździło a tu teraz jakieś plastikowe karbony w cenie Poloneza. Jak żyć 🤣.
 6. ...kupić narzędzie to jeszcze nic... Trzeba jeszcze ogarnąć obsługę 🤣
 7. Takie myślenie odróżnia mężczyzn od chłopców 😎.
 8. Tak jest jak napisał @player123. Póki nie ustabilizujesz pozycji stopy na pedale, wszystkie pomiary można sobie o kant d... potłuc.
 9. @Mihau_ Dla mnie bardziej abstrakcyjne jest przesunięcie siodła ku tyłowi. Gdybym nie widział jak niewiele wysunięta jest sztyca, powiedziałbym że rama jest za mała. Tak ustawiają siodło zawodowcy, którzy przy 175-178cm wzrostu, którzy jeżdżą na ramach w rozmiarze S. Osobiście nie skupiałbym się na starej metodzie "na ciężarek", niemniej jednak coś tam jest skopane. Zacząłbym od ustawienia siodła w neutralnej pozycji i określenia zalecanej wysokości siodła. Jest kilka metod, szeroko opisanych w annałach internetu (LeMonde, 109%, Holmes). Potem odległość do kierownicy, następnie bloki w butach i dopiero wtedy poczarowałbym z ciężarkiem na sznurku (jakieś drobne korekty).
 10. A 💩 prawda. Jeśli przy tym nie łamiesz zakazu wjazdu dla rowerów, to możesz sobie, co najwyżej podyskutować o tym z teściową/matką/żoną przy niedzielnym obiedzie, a twoje spostrzeżenia na ten temat spowalniania ruchu schować sobie głęboko w... piwnicy 😁. W powyższym przypadku rowerzysta jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu. Musisz się z tym pogodzić. Tyle. Swoją droga widzę że jesteś z Chorzowa. Możesz mi naświetlić w którym miejscu Śląska kolarze szosowi stanowią "problem" ? Bo to że menele targają wózki ze złomem po całej Cwajce to rozumiem, ale szosowcy ? Tereny szosowe zaczynają się przecież od Euroterminala w stronę Krakowa, od Wesołej w stronę Pszczyny, czy od Huty Katowice w stronę Ogrodzieńca. Gdzież to poczyniłeś te swoje światłe obserwacje ? Bo chyba że przeszkadza ci IC startujące z Mickiewicza, ale w tym przypadku prędkości wykraczają poza te dozwolone na terenie centrum 😎
 11. 👍 Co zrobić... Dla niektórych forumowiczów to już tylko działeczka i Łomżunia. Ewentualnie moczenie kija nad sadzawką. Bo wiesz, aktywność co poniektórych ogranicza się do wyjazdu na piwo, elektryczny piździkiem, z innymi otyłymi brodaczami. Gderanie o tym jak to na elektryku można się zmęcyć i porównywanie pojemności baterii i skoku zawieszenia 😂Ciężko im pojąć, że skoro oni nie mogą/nie potrafią, to ktoś inny może traktować sport poważnie 😂. W myśl złotej polskiej zasady " Skoro ja nie potrafię, to innym nie wolno" 😁 Bo nie jesteś zakompleksionym frustratem 😎. Od razu widać że jesteś typem sportowca 🤣. Brawo. Lepiej żyć w płaszczyźnie internetu. Nie trenować i nie startować. Bo wszystko poniżej TdF śmierdzi tandetą.
 12. @Mandoleran Może zarejestrował się na Stravie w View Flybys 😉. Swoją drogą jaki to był Knog ?
 13. To wyraźny sygnał, że jedziesz zbyt wolno 😃.
 14. No tak... 🙄 Sądząc po umundurowaniu, ten w koszu to najpewniej Wacław Krzeptowski 🤣.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...