Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
 • Liczba zawartości

  8 730
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  100

Zawartość dodana przez sznib

 1. sznib

  [buty] pod platformy NW Clan

  Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 2. Nic nie pisałeś że mają być oryginalne. Te z linka są bardzo dobre, nawet lepsze od oryginałów.
 3. https://allegro.pl/oferta/uszczelki-racingbros-32-mm-fox-x-fusion-magura-fox-11367281044
 4. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
 5. Smar smarem, ale przypominam że przekleństw nie używamy. Następnym razem będzie punkcik.
 6. Na sprzedaż szorty Endura Humvee II Lite, L Szczegóły: https://allegrolokalnie.pl/oferta/szorty-endura-humvee-ii-lite-rozmiar-l
 7. Przy prędkości 50km/h to już nie będzie rower wg. polskiego prawa. Po DDRach czymś takim nie wolno jeździć.
 8. Hmm, wygląda jak Helicoil. Ale to powinno być na dobrym kleju wkręcone (np. czerwony Loctite), wtedy nie miało by prawa się odkręcić. Ja bym to reklamował.
 9. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 10. Jakąś amatorkę Ci tam odwalili w serwisie. Jak się gwint zerwie to się rozwierca na większy otwór, gwintuje i wstawia na kleju stalowego Helicoila. Dobry serwis powinien to ogarnąć.
 11. To jest właśnie dzisiejsza "jakość". Takie opony to do zwrotu. Jakby ludzie tak robili to może by się producent oduczył wypuszczania na rynek bubli. Ja na bezdętkach nie jeżdżę, ale na jesieni kupiłem 2 sztuki Trailkingów i obie miały solidne bicia. Także ja się trzymam z dala od Continentala.
 12. Jak nie jak tak?Haki poziome, uściślając: Suport taki: https://rowerowy.com/sklep/czesci/wklady-suporty/suport-bmx/prod/euro-mid-intro
 13. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
 14. Na moich Geaxach (w dodatku wersja TNT, czyli dedykowana tubeless) jest min. 2 bary, max. 4bary.
 15. Kamień przy 2 barach w MTB? Ja jeżdżę na 3 barach i żaden kamień to nie jest, a producent zaleca zazwyczaj 2 bary jako minimum.
 16. To oczywiste. Ale akurat w tym przypadku wystarczy przestrzegać przepisów i "okradania"nie będzie.
 17. Co ty, nie wiedziałeś że kierowcy to święte krowy, którym wszystko wolno? A jak już dostaną (zasłużony) mandat to zaraz jest krzyk że "rząd ich okrada".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...