Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cervandes napisał:

Z autopsji wiem, że dopiero zakup oryginalnych czujników rozwiązał u mnie problem pauz i startów mimo jazdy/postoju, do tego magene padły mi dwa z czterech... 

 

Do tego z mojej ocenie Garminy v2 mają mniejszego laga, szybciej i dokładniej gadają z komputerkiem (edge 530 właśnie).

Miałem coś takiego na samym początku mojej przygody z Garminem i czujnikami Magene S3+. Mi pomogło zamiana miejscami czujników SPEED i CAD. Od tej pory wszystko działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qaroll zależy ile jeździsz. Jak sporo, to i tak skończysz na dedykowanym :) zobacz jeszcze Bryton 750, 420 będzie troszkę taniej. To co zapodał @Dokumosa to ostatnio bardzo popularny licznik i w dobrej cenie można złapać. Ja zdecydowałem się na Garmina 530 właśnie też że względu na treningowe funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KNKS napisał:

O kurde, Felipe, cóż to za szosowa szpejoza 🤩 Na bogato 😎

Na bogato to by były Blade Ceramic :P

Jakoś nie przepadam za tanimi pedałami, a jeżeli chodzi o opony, to zawsze celowałem wysoko. 

Swoją drogą, ceny mnie zaczynając przerażać. Kierownica która kosztowała 230 zł niecałe dwa lata temu, teraz kosztuje 380 zł...

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cervandes napisał:

Z autopsji wiem, że dopiero zakup oryginalnych czujników rozwiązał u mnie problem pauz i startów mimo jazdy/postoju, do tego magene padły mi dwa z czterech... 

Przypadek raczej. Od 2 lat używam 530 i magene. Jedyne co mnie w magene denerwuje to, że baterie nawet najlepsze padają szybko bo po 3 miesiącach nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie pary Mille GT, ale czasami nie nadążałem z praniem, więc trzeba było kupić trzecią. Myślę sobie, spróbuję czegoś nowego, włoska jakość i styl - kupiłem Castelli, po jednej jeździe poszły na olx 🤣 Także powrót do Assos, jak widać z outletu 🙂

20230629_150346.jpg

Edytowane przez marcesco
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dokumosa niestety fakt. Dałem się złapać na hype.

@chrismel@Eathan tu akurat mały sklep Pohl Handels, ale to nieistotne bo chodzi o następujący proceder: mniejsze, nie-sieciowe sklepy w DE czasem wrzucają różne outletowe produkty na ebay.de. Kupiłem tak sporo ubrań, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i regularnie przeglądać oferty.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcesco napisał:

chodzi o następujący proceder: mniejsze, nie-sieciowe sklepy w DE czasem wrzucają różne outletowe produkty na ebay.de. Kupiłem tak sporo ubrań, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i regularnie przeglądać oferty.

Nie tylko na ebayu, te małe sklepy wykorzystują różne platformy - ja tak kupiłem buty na platformy O'Neal Sender Pro za 26 eur poprzez stronę Kaufland.de. To tak samo jak na naszym Empiku różni sprzedawcy się ogłaszają

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się działo:

Przyjechała kierownica ProTaper A50 - cel - podniesienie kokpitu o 20mm - efekt uboczny - 90g mniej niż fabryczna Canyon G5 i to przed przycięciem z 810 na 780.

Dla żony jedzie tarcza SM-RT70 - pierwotna, jakaś podstawowa zjadła się do 1,2mm (wstyd, że dopiero teraz wykryłem) przez dwie pary klocków organicznych Shimano - myślałem, że tarcze wytrzymują więcej.

No i kupiłem sobie buty 5-10, po pozazdrościłem żonie i córce. Są pod kolor ramy :) 

Edytowane przez Wojcio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...