Skocz do zawartości

Q_u

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 577
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Q_u

Weteran

Weteran (12/13)

 • Dedicated Rzadka
 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Bardzo popularny Rzadka

Ostatnio zdobyte

204

Reputacja

 1. Przepisy ruchu drogowego o ile wiem to regulują. Czy Ci się to podoba, czy nie: "3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się: 1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a; 2) jazdy bez trzymania co najmniej jednej ręki na kierownicy oraz nóg na pedałach lub podnóżkach; 3) czepiania się pojazdów. 3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego." Tak, jedźcie po mnie, bo przecież napisałem coś złego w waszym mniemaniu na rowerzystów. Śmieszy mnie taka postawa.
 2. Definitywnie on na nich wpadł, to nie podlega dyskusji. Owszem, tu nie zawinili. Ale umówmy się, kto nie widział grupki kilkunastu jadących całym pasem 2-3 koło siebie? Wypadek tragedia, w nieodpowiednim momencie znaleźli się razem na drodze.
 3. Spadłem z roweru... @skom25 Daj spokój, dyskutujesz z kimś kto tu jest w jednym jedynym celu - by zarobić na sprzedaży przez portal. Czytanie tych wypocin marketingowych pisanych przez kogoś kto miał jeden cel: napisać zgodnie z seo, mija się z sensem. Ma być dużo pozytywnych doznań, by potencjalny kupujący zrobił Oh, Ah i kupił. Sensu to mieć nie musi. Dziwię się tylko temu, że szefowie portalu wpuszczając tu ceneo nie zadbali o merytorykę i sens wypowiedzi. Jak widać w tym momencie forum się zaczyna kończyć, jeszcze kilka takich "sklepów rowerowych" i nie będzie tu po co wchodzić.
 4. Witaj Ceneo. Nie wiedziałem, że jesteś sklepem rowerowym.
 5. możliwa jest również wysyłka? On sam siebie pyta?
 6. Większych bzdur na tym forum chyba nie czytałem.
 7. Z tego co wiem OK są KMC do 9 i 10, potem już nie warto. Ale to jest to co słyszałem i też potwierdza się tu w wypowiedziach.
 8. Kolega wyżej dobrze prawi. Też miałem problem z bolącymi nadgarstkami i drętwiejącymi dłońmi. Rozwiązanie to mniejszy napór dłoni na kierownicę, zmiana pozycji tak by obciążenie na ręce szło mniejsze i jak ręką odjął ból już nie wrócił.
 9. Ostre ząbki w tym: po 3,5k km? Hm... Odpadam z dyskusji, bo dla mnie to Twoje trolowanie, nic więcej.
 10. Jakaś różnica miedzy optislick a sp41 ? Czy tam jest pancerz sp41?
 11. Q_u

  [Kupno roweru] Zły zakup

  @Sobek82 Wszyscy wiedzą jakie zdjęcia preferujesz, jakie wrzucasz i sam je lubię oglądać, ale to co napisałeś mnie przerosło: "Zdjęcie wrzuć, roweru, siebie z rowerem, jajec, jajec na ramie, cokolwiek, widzisz i nie grzmisz." Żeby nie było offtopu proponuje autorowi stać koło roweru i problem zniknie.
 12. Też mam 370 i dowaliłem do pieca grubo przy dokręcaniu kasety - zrobione 2500 km do jesieni i z ciekawości w XI 2021 odkręciłem. Zero wżeru, więc wniosek jeden - dowalić do pieca. Zresztą jak kupowałem, to pytałem Daveo o te problemy z alu na nich - kazał dokręcić mega mocno i problemów nie ma. Wg. niego problemy są jak się ktoś cycka i boi dokręcić mocno. Sprawdziła się jego teza, zweryfikowałem.
 13. Z prostego tematu przełożenia przewodów w klamkach zrobi się zaraz temat długi jak: "Smarować, czym i jak"
 14. Może gdybyś zajrzał w lupkę nie pytał byś, czy jest znana: https://www.forumrowerowe.org/search/?q=komoot&quick=1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...