Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  337
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

 • Skąd
  zgora

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika RabbitHood

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda (8/13)

 • Bardzo popularny Rzadka
 • Od miesiąca
 • Conversation Starter
 • Od tygodnia
 • Dedicated Rzadka

Ostatnio zdobyte

235

Reputacja

 1. No to jeszcze raz powtórzę - bo tutaj znowu bzdury o grubasach się tworzy. W sporej części osób z nadwagą czy otyłością nie jest problem "obżerania się" czy nawet niewłaściwej diety. Te osoby jedzą tyle samo co ich rodzice i dziadkowie. Zasadnicza różnica jest bardzo prosta - dzisiaj zmieniło się życie. Każdy Polak ma po dwa samochody którym podjeżdża pod same drzwi biedronki (nawet jak ma te 500m od chałupy). Spora część naszych rodaków pracuje "umysłowo" a nawet ci co pracują "fizycznie" często wyręczani są w fizycznych czynnościach przez maszyny. To nie czasy gdy trza było dźwigać worki z kilogramami czy kopać rowy łopatą. W skrócie: problemem jest brak bilansu energetycznego spowodowany zbyt małymi wydatkami. Dlatego bardzo często do sporych spadków wagi wystarczy po prostu spalić dziennie dodatkowo te 500-1000 kalorii. Co więcej, jeżeli grubasowi który przez 20 lat się nie ruszał dacie rower i do tego zabierzecie ostatnie przyjemności w życiu to on po miesiącu wszystkie p*nie i tyle będzie z jego odchudzania.
 2. Nie no jak tu to spokojnie weź jakiegoś rejzera - ręce będą bardziej przylegały do ciała. Zresztą nie bój się poeksperymentować z szerokością kiery - wiem, że teraz jest moda w mtb na coraz szersze - ale nie każdemu muszą takie przypasować. Bez zmiany kierownicy przesuń chwyty i kokpit bliżej centrum o te kilka cm.
 3. Niestety w związku z dobrązmianą w kraju przewiduję powrót złodziejstwa z lat 90', gdzie człowiek bał się cokolwiek zostawić w piwnicy czy nawet na balkonie - bo kradli wszystko co nie było przybetonowane do podłoża.
 4. Waga będzie zależała w większej mierze od długości niż średnicy którą podałeś. Podobnie ze wzniosem - to sprawa indywidualna.
 5. Jeszcze rozumiem płacz, gdyby butla smarowidła kończyła się po miesiącu dwóch - a tak to ile sezonów zajmuje płaczącym wylanie 50ml?
 6. Ale żeś się poświęcił dla kogoś, kto zajrzy tu dopiero za 4 lata jak będzie wymieniał kolejną część w rowerze.
 7. Jak weźmiesz kasetę w takim samym zakresie co wolnobieg to dlaczego miałoby nie wejść?
 8. W tej cenie wszystko będzie takie samo więc kup coś co ci się wizualnie podoba. No i zdecydowanie w*wal ten wolnobieg na normalną kasetę.
 9. No jak już kupiłeś to chyba odrobinę za późno na pytania?
 10. Właśnie chodzi mi o drugą butlę na dodatkową wodę/izo/kawę/herbatę/pomidorową. W czym jest lepsza butelka od bidonu? No np zajadę sobie do biedronki w trasie i kupie dodatkową butlę i cyk już mi pasuje na rowerze.
 11. Nie no ten SKS wydaje się być całkiem niezły.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...