Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 123
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Ostatnia wygrana Eathan w dniu 11 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Eathan punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Silesia

Ostatnie wizyty

8 469 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Eathan

Emeryt

Emeryt (13/13)

  • Automat Rzadka
  • Bardzo popularny Rzadka
  • Collaborator
  • Pierwszy post
  • Reaktywny

Ostatnio zdobyte

1,4tys.

Reputacja

  1. @NerfMe też mi taka myśl przeszła przez głowę. Zakładam, że będzie problem z nalepieniem tego na gumę po której śmigało mleko. Nawet dobre oczyszczenie powierzchni pewnie zostawi powłokę, która nie będzie przyjazna dla kleju.
  2. ja tam nie wiem, dziury zatykam wyłącznie nominałem 500€ albo jak nie mam pod ręką to używam 10 000$. Oba spisują się świetnie, ale € dłużej trzyma Dolar lubi się rozpuścić przy niektórych wersjach mleka. A tak poważnie na wypadek mocno przeciętej opony jako opcję ratunkową wożę Park Tool TB-2. Nie miałem jeszcze sposobności testowania, ale zakładam, że przyda się zarówno jako wkład pod dętkę albo jako łatka przy walce z tubeless jak knot nie da rady.
  3. @pecio drugi kwartał jeszcze trwa więc pewnie kolejne bety to wprowadzą a ludziki dostaną szerzej z następną pełną aktualizacją. Chyba, że x50 już dostali a x40 muszą czekać.
  4. Ok, z tego PDF wynika, że to w maju miało być. Mamy to czy nie mamy bo nadal nie wiem
  5. @pecio zobacz tutaj https://antyweb.pl/pora-na-aktualizacje-garmina Wiem, że to taki techpudelek. Napisali, że zmiany z tym śledzeniem wpadną do 1040. Pytanie, czy to już jest bo tak sugeruje tekst: Najnowsza stabilna aktualizacja oprogramowania układowego trafiła właśnie na nadgarstki i kierownice entuzjastów technologii sportowych. Tym razem to fani dwóch kółek otrzymali zupełnie nowe narzędzia
  6. No to tym bardziej nie dostaniemy tego w innych wersjach EDKA. Pewnie będzie x60, może z łaską dadzą do x50 i tyle. Nie czuję się przekonany do zakupu Na dzień dzisiejszy o zmianie EDKA nie myślę do czasu aż następca będzie oferować czas pracy na poziomie 1040 albo mój obecny wyzionie ducha i nie będzie innej drogi.
  7. Śledzenie serwisowe od dawien dawna ogarniam w https://www.probikegarage.com/ Łączysz to ze Stravą i śmiga. Jest świetna, ma ogromną bazę części, można dodawać swoje. Interwały serwisowe, przebieg, mieszanie częściami, etc. Wszystko da się ogarnąć. Tam nawet masz przedefiniowaną żywotności części. Na przykład dodałem tam baterię AXS z interwałem serwisowym co 1000 km. Dzięki temu mogę śledzić jak często ją ładuję (ostatnie ładowanie po 950km). Fajnie, że to wpadnie do Garmina, ale znając życie: będzie dla nowych komputerków, będzie wymagać connect+ I w każdym przypadku wybiorę ProBikeGarage, które w darmowej wersji daje więcej niż trzeba
  8. Wczoraj pojeździłem. Nie wiem co ta zmiana miała wnieść ale poprawnie zmieniają się podświetlenia trybów pracy lampek na panelu sterowania. Wcześniej nie podświetlało sie dla Variatki.
  9. A idź Pan... Wolę swoją nerkę :D
  10. @pecio no to pięknie dziękuję i to piwo to chyba musimy ogarnąć. Powiem Ci, że pojawienie się tego Radaru w Światła mnie zaskoczyło. Kasuję a to wraca. Poza tym SBL#2 nie zwracało czujnika SBL RD. Dopiero SBL (bez #2) zwróciło czujnik SBL RD. Dobrze, że łysy jestem bo bym wyłysiał przez tego Garmina
  11. Jeszcze raz na koniec: usunąłem Radar Varia Światła / RADAR nie miałem SBL więc nie kasowałem, usunąłem pole SBL wyłączyłem i włączyłem Garmin i Varię. wyszukałem wszystkie czujniki, znalazł: RADAR Varia i SBL, dodałem RADAR, ponownie wyszukałem wszystko, znalazł SBL dodałem SBL, wyłączyłem i włączyłem Varię, dodałem pole SBL. Mam oba panele. Tyle, że jak sobie wejdę do czujników to widzę: Radar Varia SBL RD coś tam Światła / Radar @pecio i tak mam. Tyle, że w Czujniki / Światła mam Radar którego nie dodałem
  12. Dobra... Powiem tak! Już zapomniałem po co to zmieniam ale nadal nie wygląda to tak jak opisałeś. Zainstalowałem SBL bez dopisku #2, dodałem konfig z odpowiednią opcją. Teraz jest tak: wykrywa radar i sbl coś tam i samo światło, dodaje radar, dodaję SBL cośtam. W czujnikach widzę radar i SBL coś tam. W Światła mam tylko przednie światło. nie ma tam SBL ani nic innego. Dodaje pole SBL (bez #2) i nie mam panelu od Variatki. Jest tylko panel od Magene. Dodałem więc to światło to się wykrywa, poza SBL, wskoczył do światła. Mam sterowanie w panelu SBL I tak to zostawię. Zwłaszcza, że już nie wiem o co toczy się ten bój
  13. Dodam jeszcze, że jak szukam tylko czujników Connect IQ to też nie znajduje
  14. Wszystko jest jasne, ale u mnie nie znajduje lampki opisanej jako SBL. Po prostu przy dodaniu Radaru dodaje się lampka opisana w sekcji Światła jako RADAR. Ma otwarty kłódkę i napis ANT+. Jak to kasuje i szukam to znajduje się po prostu coś opisane jako światło i jakiś ID. Jak to dodam to w Światła pokazuje się RADAR. Nie ma żądnego SBL PS Mam zainstalowane Smart Bike Lights #2
  15. Niby jest SBL 0.32.1 - z wczoraj. Zrobiłem aktualizację. Potem kroki opisane powyżej. I za chiny nie chcę złapać żądnego czujnika opisanego jako SBL. Co ciekawe po tym jak skasuje światło tylne + radar i szukam nowych dostaję Varię. Dodaje i ona z automatu dodaje się ze światłem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...