Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wziąłem tylko dwa na próbę. :) Jeśli chodzi o opakowanie, to właśnie takie było moje pierwsze wrażenie, gdy wyjąłem żele z paczki. Ciekawe, jak w boju sprawuje się saszetka Nutrenda - folia nie jest tak sztywna jak w SiS, może będzie łatwiej wycisnąć szybko cały żel.
Dzisiaj kupiłem też w Auchan 4 żele Tiger. 2 zł sztuka, saszetka 90g, glukoza i maltodekstryna. Ciekawe, ciekawe... :) Wezmę po południu na szosę i przetestuję.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowego szpeju wpadło :D

- kask Abus StormChaster

- pompka Lezyne Lite Frive HP ABS

- torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Medium 

- owijka Supacaz Super Sticky Kush Gel

- bidon Camelback Podium

- bidon Accent Peak

- 2x oponki Continental Ultra Sport III

- Shimano PTFE

obraz_2021-06-18_152913.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe szorty rowerowe. W nogawce od strony wewnętrznej prawego mankietu wszyta ...modlitwa do św. Stelli patronki rowerzystów górskich o takiej treści: ..św Stello, chroń mnie od kierowców, ugryzień węży i połamanych kości.

https://zimtstern.com/santa-stella

Edytowane przez Strek
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulec MT-200 na przód, bo córka się wjechała w drzewo, a tylko takie były w sklepie. Plus, że za 130PLN komplet z klamką i już zalany, a ostatnio za same klocki płaciłem 86PLN. Kupiłem też już przez Internet właściwą klamkę, ale przecież jutro też jest dzień i jeździć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to mnie zdziwiło, bo brzmiało jak być do 200 wsadzał klocki za prawie ich wartośc.

Aby nie było off top. Przyleciała do mnie dzisiaj przednia Deore XT do napędu 9s - zdobyta po 1,5 roku poszukiwania takiej w dobrym stanie. Tym samym mój dekadenciarz ma pełny osprzęt D XT ( z wyjątkiem korby, bo tej nie zmienię ). Różnica między Deore, a Deore XT z roku 2010 naprawdę jest odczuwalna, a przerzutki M770 wg. mnie klasa. Szkoda, że seria 97x drogo chodzi, ale znając mnie i tak będę szukał okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zigfir napisał:

Bryton 15 neo wersja C - z czujnikiem kadencji. W porównaniu do Bolta szału nie ma, ale to nie dla mnie, a dla pociechy - niech ma dokładniejszy zapis na Stravie 😎. Przy okazji nauczy się może równiej kręcić.

20210630_195327.thumb.jpg.5e2f19f7673bd7f559e02925a535de7a.jpg

 

Ja posiadam ten sam licznik, nie narzekam co do wskazań. Ale co do wahoo to nie ma co porównywać :) Nachylenie terenu, podjazdy/zjazdy itp. Szału nie w tej cenie ale raczej nic lepszego nie kupi. Przynajmniej nie trzeba włączać telefonu i drenować baterii podczas treningu żeby zapisać trasę. Nie ma dedykowanych silikonów do tego licznika ale pasuje z neo 10/15 cena około 25 zł (sam kupiłem i pasuje) Warto zrobić sobie kalibrację wysokości wtedy ładnie pokaże cały wykres trasy. A co do samej aplikacji na telefon tragedi nie ma ale co po niektórzy uważają że jest tragiczna. Podstawa to przeczytać instrukcję. 

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thomass13 Jakoś się z nim dogadałem, acz na początku nie chciał się synchronizować z ustawieniami siatki ekranu z telefonu. Dopiero reset licznika pomógł.
W sumie myślałem, że w porównaniu do bolta będzie mniejszy, a on ma niemal identyczną powierzchnię. Funcyjnie wybrałem świadomie biedniejszy, prostszy w obsłudze i przy tym tańszy model ze względu na docelowego użytkownika. Zależało mi głównie na kadencji i rejestracji na stravie.  Teoretycznie chłopakowi wystarczyłby nawet mój wiekowy cateye przewodowy, ale  nie działała mi w nim kadencja (przerwany kabelek) a i wypady musiałem ręcznie wklepywać. Tutaj mam jeszcze w zapasie obsługę czujników i pomiar tętna. Z oryginalnym czujnikiem kadencji w zestawie 360 zł. Dorzuciłem dętke, żel do rąk i wyszła przesyłka za friko z bikestera.

To co mi się podoba to prostota obsługi. Ustawiasz i hula. Aplikacja w sumie potrzebna tylko do początkowego ustawienia i zgrania treinngów, ale można i sczytać przez kompa. W porównaniu np do cateye padrone samrt+, który musi być sparowany z fonem (aby ślad notować) jest mega wygodny.
Jako wadę wrzuciłbym ograniczenia w ustawieniach wyświetlania parametrów. Niby ma 4 miejsca per ekran (a jest tych maks 5),  ale są ograniczenia w ich konfiguracji. W sumie to nie wpadłem też na opcję autostartu rejestracji po wykryciu ruchu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...