Skocz do zawartości

bogus

Mod Team
 • Liczba zawartości

  6 523
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez bogus

 1. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
 2. bogus

  Velo Dunajec

  Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
 3. Wejdzie zarówno 10, 11 i 12 przy czym przy 12 należy zwracać uwagę na mocowanie kasety.
 4. Uproszczenie da ci tylko napęd 1x, bo czy będziesz miał tyle samo części co obecnie. Dalej masz przerzutkę i manetkę, a czy klikasz nimi 1 czy 2 razy to już bez znaczenia przy poprawnej regulacji. Określ budżet, bez tego ani rusz.
 5. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
 6. Nie nadaje się. Ponadto z niesprawnym amortyzatorem to złom.
 7. Uczepiłeś się offsetu. Nie odczujesz tej różnicy. Prędzej wyczujesz, że przód będzie wyżej z powodu większego skoku amortyzatora.
 8. Jeśli stopniowanie korby nowej i starej będzie takie samo to wszystko zadziała. Jeśli korba będzie miała inne zębatki to trzeba sprawdzić pojemność przedniej przerzutki oraz jej zakres i pojemność tylnej przerzutki.
 9. Do HT XC Pike to przesada. Celowałbym w nowego SIDa https://www.sbike.pl/amortyzator-rock-shox-sid-ultimate-race-day-debon-air-29-120mm-15x110-boost-niebieski-o_14253.html
 10. Dołóż dyszkę i kup HG41.
 11. Będzie działało bez problemu. 34T to maksymalny rozmiar zębatki obsługiwany przez przerzutki 8s, więc 32 będzie w sam raz.
 12. Zmartwię cię. Rozmowa o XC500 lub XC900 to rozmowa o niczym. Modele niedostępne w sprzedaży i raczej już ich nie będzie, bo są zastępowane nowymi. XC500 przez Race 740. Co do pozostałych propozycji to ułozyłbym je w takiej kolejności: 1. Merida Big.Nine Pro (fajny i równy rower, najsłabszy punkt to chyba amortyzator z goleniami 30 mm, ale działa dobrze, dobra rama) 2. Giant XTC (byłby najfajniejszą propozycją mimo niższej grupy osprzętu z uwagi na dobrą ramę, gdyby nie amortyzator wytworu Gianta, który nie wiadomo co oferuje) 3. Kellys Gate 70 (dosyć równo złożony, szkoda że nie jest to Reba tylko Recon) Orbeę i Gate 50 odrzucam z uwagi na gorsze specyfikacje.
 13. Temat do niczego nie prowadzi. W związku z tym, że autor nie przyjmuje argumentów zamykam.
 14. Jeśli wiesz, że takiego sprzętu potrzebujesz to sprawa raczej rozwiązana.
 15. Sprzęt bardzo fajny. Zastanów się tylko czy nie potrzebujesz roweru trail a nie XC. Tutaj mamy ścigancką geometrię a zawieszenie też nie da tyle komfortu i zabawy co rama ze 120-130 mm skoku.
 16. Sram pasuje do napędu Shimano, nie ma z tym problemów. Chociaż Sramowskich łańcuchów 8 i 9 rzędowych nie polecam.
 17. Będzie ok, rozważ łańcuch KMC X8. Nie wiem czy Connex będzie lepszy. Jeśli nie zależy ci na wadze całości to nie widzę sensu zakupu wyższych komponentów 8s, zwłaszcza że wiąże się to często z dłuższym poszukiwaniem części z powodu zaprzestania produkcji.
 18. Co to za różnica który kupi? Przecież jeden i drugi oddała zacisk o 4 cm a przynajmniej tak powinno być.
 19. Bez problemu go zamontujesz.
 20. Riverside to bardzo dobry wybór. Do miasta się nada a na wycieczki poza miasto na pewno będzie lepszy od Lazaro.
 21. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 22. Witamy! Stwórz temat w odpowiednim dziale lub jeśli istnieje podobny to dołącz się do niego.
 23. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 24. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 25. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...