Skocz do zawartości

bogus

Mod Team
 • Liczba zawartości

  6 917
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana bogus w dniu 5 Września 2022

Użytkownicy przyznają bogus punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Bartosz
 • Skąd
  Dąbrowa Górnicza

Ostatnie wizyty

19 894 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika bogus

Emeryt

Emeryt (13/13)

 • Conversation Starter
 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Od roku

Ostatnio zdobyte

828

Reputacja

 1. bogus

  [rower] Kross Vento 2.0 2021

  Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 2. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 3. Nie wiem czy coś pomogą takie rzuty, ale wrzucam. Wokół bukowej góry jest kilka tras, w zależności od tego gdzie się skręci to objeżdża się wzgórze z różnych stron. Oczywiście trasy można modyfikować tak, żeby było więcej terenu. Niestety żadna trasa nie jest w 100% terenowa...
 4. Postaram się w weekend coś znaleźć. Gdybym nie wysłał nic do niedzieli to przypomnij się. 😉
 5. W Dąbrowie masz Bukową Górę i tereny wokół zbiorników Pogoria. To tak na szybko, ale bez asfaltowych dojazdówek raczej się nie obejdzie.
 6. Zdjęciami pochwalę się po weekendzie, jeśli jest na nie zapotrzebowanie 😉
 7. Do mnie ostatnio dotarł mostek PRO Koryak 70 mm w celu delikatnej zmiany pozycji w stosunku do tego co jest obecnie. Dodatkowo zaopatrzyłem się w biżuterię w postaci kółeczek przerzutki Garbaruk 🙂
 8. Z podanych najlepiej Alivio, ewentualnie jeśli dopłata jest spora to Acera. Clarks jest dedykowany do szosy, a Tourney to marna jakość. Sunrace w ogóle nie brałbym pod uwagę.
 9. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 10. Z reguły powinno być kilka milimetrów luzu, ale to zależy od konstrukcji ramy. Nie potrzeba żadnej prowadnicy. Odpowiednia zębatka i przerzutka ze sprzęgłem załatwiają sprawę.
 11. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 12. Kupowałem hamulce Magury, cena była przystępna, zdecydowanie lepsza niż w Polsce. A poza tym nie było problemu z dostępnością. Przesyłka dotarła do mnie po dwóch dniach. Bikester.pl to tak naprawdę fahrrad.de. Ogólnie nie ma się czego bać.
 13. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
 14. bogus

  [Napęd] Napęd SLX 10rz.

  Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
 15. Ewentualnie ten: https://cycling-sport.com/en/resources/tire-pressure-calculator
×
×
 • Dodaj nową pozycję...