Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 20.03.2024 uwzględniając wszystkie działy
-
7 punktów
-
5 punktów
-
Bo na Giewont* wjechałem "Żelazny Krzyż" na Średniej Górze (427 m n.p.m.) - Pogórze Kaczawskie5 punktów
-
4 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
Crash Rock Love TATA 1,8 T uwaga wagi ciężkiej . Koło a na nim koło parktula kupa ptactwa. Piękna fotokarta z pamiętnika!!! Czuć wiosnę żółta. Będzie się działo.2 punkty
-
2 punkty
-
Rowery mają maksymalną moc 250W. Wszystko co ma więcej podlega ubezpieczeniu OC, nie może poruszać się po ścieżkach rowerowych itd bo są to już skutery elektryczne. Poza tym zadaniem silnika nie jest "uciąganie" Ciebie tylko wspomaganie podczas pedałowania.2 punkty
-
2 punkty
-
2 punkty
-
1 punkt
-
Przy czym do Magury dobrze też kupić ich tarcze, są grubsze. https://www.bike-discount.de/en/magura-mt5-disc-brake-set-mdr-p Das ist neunhundert złoty za komplet1 punkt
-
1 punkt
-
Ma być trend boczny do połowy kwietnia, potem 2 tygodnie mocniejsze i ... .zjazd w dół 🤣 - takie mam założenia. @spidelli Assioma Uno hack. Pro mx-1 jeszcze wtedy nie istniało (maj 2022)1 punkt
-
1 punkt
-
Polecam zacząć od SHIMANO SH-XC100. 3 rzepy, zapniesz jak potrzebujesz, spokojnie można tym chodzić. Produkt DiT - dobrze i tanio.1 punkt
-
Jeżeli do pracy to polecam coś z błotnikami i bagażnikiem, żadne centralne napędy bo zjadają łańcuchy i zębatki w takim tempie że taniej jeździć dieslem.1 punkt
-
Jeżeli nigdy nie miałeś spd i masz choćby cień podejrzeń, że nie masz wąziutkiej stopy, to każdy but z boa może być przekleństwem... ergonomia w świecie tanich butów jest przypadkowa, a fasony dla szerszych stóp pojawiają się w droższych modelach. Buty ma rzepy albo sznurowane po odpuszczeniu początkowych dziurek pozwalają odciążyć stopę, w okolicy bloku a trzymać ją dobrze powyżej.... BOA jak w ww modelu, zaciska równomiernie od góry do dołu, co może dać drętwienie albo ból po kilkudziesięciu minutach jazdy.1 punkt
-
Drogo za napis na ramie. Można zmienić na taki z wyświetlaczem albo do tego dołożyć wyświetlacz na kiere. https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-rowerowy-bosch-purion-200-dla-systemu-smart-15155900264 https://allegro.pl/oferta/bosch-kiox-300-display-bhu3600-the-smart-system-143229609231 punkt
-
1 punkt
-
Może nie bezpośrednio na rowerze, ale jak Inpost zgubi paczkę z wyczekiwaną częścią do roweru to gniew rowerzysty wzbiera 😕1 punkt
-
@Electronite Weź nie pisz chłopie takich bzdur;) No właśnie, poprzedni amor był pod stary standard piast a ten jest pod nowy, załóż adapter i będzie gitara.1 punkt
-
Pozwolę sobie po swojemu skomentować zdjęcie od @Strek: Bo tyle na liczniku miał przejeżdżający przez bramkę rowerzysta😄1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Uwaga, dzisiaj niektóre drastyczne. Przez to, że mijająca zima początkowo przypominała bardziej blitzkrieg niż stopniowe ochłodzenie, przegrałem tą coroczną bitwę już gdzieś pod koniec grudnia. Co ciekawe, to beznadziejny stan pacjenta się z czasem sam ustabilizował na pewnym poziomie i umożliwiał dalszą bezproblemową eksploatację... aż do minionego weekendu, bo jako pierwszy padł w nim suport. Kaseta szczęśliwie uratowana, ale cztery koronki ma nowe, przez co zapasu na trudniejsze czasy już nie mam Kolega @Sobek82, jak miesiąc temu zakładał taki sam chiński kruszec, coś nie wspomniał nam o tym, że to się skręca w boki jak jakaś włóczka. Chodzi cicho. Ciekawe jak długo tak będzie. Poza tym stan widelca zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tak samo jak nowe gąbki pod uszczelki kurzowe, które też bardzo pozytywnie oceniam, bo wycinałem je sam ręcznie, bez żadnej wiary w sukces, mając materiału tylko na jeden komplet.1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Chwyty ESI Extra Chunky 1m przewodu hamulcowego Jagwire CGX-SL - muszę wymienić ostatni fragment przy przerzutce w szosie, bo przerzutkowy Shimano jest zbyt sztywny i łamie się przy każdym wyjęciu koła... 😕 Może ma ktoś na to jakiś lepszy pomysł? No i micha na pierwszą połowę sezonu - żele, izo, carbo, kreatyna, gratis jakaś kofeina:1 punkt
-
Sobek nie śmiesz kuj, ale ogarnij sobie siebie nagrania. Ciekawa stodoła, tajemnicze czynności plan już masz, w lustrze widzisz co rano wymarzony obiekt pożądania sporego odsetku potrzebujących „hydraulika” pań w każdym wieku. Twoje spojrzenie zarost i romantyczny zły luuk oraz odpowiednia ekspozycja zapewnią Ci złote przyciski U tuba, możesz śmiało wejść w soft kamerki, pod płaszczykiem bajk szlifierka kątowa porn. Także kot, kusy top, spodnie kowboja pośladem na wierzchu albo inny skórzany fartuch, romantyczne oko kamery na suwnicy albo gimbalu z linek pod sufitem i czerwona kotara naszego forum rowerowego opada , wypływasz na szeroki przestwór oceanu także szukaj cykloautoerotyzmu na ktôrym zarobisz na emeryturę, bo w G i szokach złomu rowerowego Ci póżniej na bro nie wymienią… a G szoki- dokładnie chciałem dwie opony zalegające w ogródku od lat ( nie moim ) po prostu w najbliższym tego ogródka szoku zostawić i wysłali mnie w kosmos…. ( osobowe a nie od Bizona)1 punkt
-
Witam. Rozkręciłem swój amor i stwierdziłem że tłumik jest identycznie zbudowany jak w Durolux. Załączam link do filmiku z instrukcją jak go serwisować krok po kroku. Ilości oleju oczywiście są inne, ale czynności te same. https://youtu.be/ySayfHGcX5I Wydaje mi się że admin powinien podpiąć.1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
