Skocz do zawartości

Ranking

  1. CoolBreezeOne

    CoolBreezeOne

    Użytkownik


    • Punkty

      7

    • Liczba zawartości

      1 422


  2. JWO

    JWO

    Użytkownik


    • Punkty

      7

    • Liczba zawartości

      2 575


  3. Semtex

    Semtex

    Użytkownik


    • Punkty

      5

    • Liczba zawartości

      306


  4. itr

    itr

    Użytkownik


    • Punkty

      5

    • Liczba zawartości

      4 712


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 20.03.2024 uwzględniając wszystkie działy

  1. Bo jak bloto w lesie po kolana, to pozostaja schody...
    7 punktów
  2. Bo jeszcze ciepłe, z dzisiejszego szybkiego wypadu po pracy
    5 punktów
  3. Bo na Giewont* wjechałem "Żelazny Krzyż" na Średniej Górze (427 m n.p.m.) - Pogórze Kaczawskie
    5 punktów
  4. Nie dlatego żeby było mi jakoś szczególnie potrzebne ale potrzeba kupienia czegoś nowego do roweru okazała się silniejsza 😁
    4 punkty
  5. 2 punkty
  6. Crash Rock Love TATA 1,8 T uwaga wagi ciężkiej . Koło a na nim koło parktula kupa ptactwa. Piękna fotokarta z pamiętnika!!! Czuć wiosnę żółta. Będzie się działo.
    2 punkty
  7. Btw. Z fejsbuka. Tak winien wyglądać Chisel 😃 Pozdrow'er 😘
    2 punkty
  8. Rowery mają maksymalną moc 250W. Wszystko co ma więcej podlega ubezpieczeniu OC, nie może poruszać się po ścieżkach rowerowych itd bo są to już skutery elektryczne. Poza tym zadaniem silnika nie jest "uciąganie" Ciebie tylko wspomaganie podczas pedałowania.
    2 punkty
  9. Dobry wieczór stalowemu Gronu, kupiłem pod wpływem zauroczenia takiego bryta Ribble CGR na reynoldsie 725 w rozmiarze M... jednak jakbym nie przymierzał i oka nie cieszył, za duży. Widzę, że temat nie umiera - rower zacny, podeślę.
    1 punkt
  10. Przy czym do Magury dobrze też kupić ich tarcze, są grubsze. https://www.bike-discount.de/en/magura-mt5-disc-brake-set-mdr-p Das ist neunhundert złoty za komplet
    1 punkt
  11. Z tych dwóch to mt5 . A tak ogólnie to czterotłoki od shimano
    1 punkt
  12. Ma być trend boczny do połowy kwietnia, potem 2 tygodnie mocniejsze i ... .zjazd w dół 🤣 - takie mam założenia. @spidelli Assioma Uno hack. Pro mx-1 jeszcze wtedy nie istniało (maj 2022)
    1 punkt
  13. A ja korzystając z ładnej pogody jak Garmin przykazał 🤣 zrobiłem dziś w realu 45 KaeMów w najtańszych pedałach spd XC z pomiarem mocy z odpowiednią ilością watów (poradnik mocy Edge 840) Jazda na próg by zadośćuczynić założonej tendencji horyzontalnej na poziomie 120pkt Byle do wiosny i Świąt ✌️
    1 punkt
  14. Polecam zacząć od SHIMANO SH-XC100. 3 rzepy, zapniesz jak potrzebujesz, spokojnie można tym chodzić. Produkt DiT - dobrze i tanio.
    1 punkt
  15. Jeżeli do pracy to polecam coś z błotnikami i bagażnikiem, żadne centralne napędy bo zjadają łańcuchy i zębatki w takim tempie że taniej jeździć dieslem.
    1 punkt
  16. Jeżeli nigdy nie miałeś spd i masz choćby cień podejrzeń, że nie masz wąziutkiej stopy, to każdy but z boa może być przekleństwem... ergonomia w świecie tanich butów jest przypadkowa, a fasony dla szerszych stóp pojawiają się w droższych modelach. Buty ma rzepy albo sznurowane po odpuszczeniu początkowych dziurek pozwalają odciążyć stopę, w okolicy bloku a trzymać ją dobrze powyżej.... BOA jak w ww modelu, zaciska równomiernie od góry do dołu, co może dać drętwienie albo ból po kilkudziesięciu minutach jazdy.
    1 punkt
  17. Drogo za napis na ramie. Można zmienić na taki z wyświetlaczem albo do tego dołożyć wyświetlacz na kiere. https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-rowerowy-bosch-purion-200-dla-systemu-smart-15155900264 https://allegro.pl/oferta/bosch-kiox-300-display-bhu3600-the-smart-system-14322960923
    1 punkt
  18. Może nie bezpośrednio na rowerze, ale jak Inpost zgubi paczkę z wyczekiwaną częścią do roweru to gniew rowerzysty wzbiera 😕
    1 punkt
  19. @Electronite Weź nie pisz chłopie takich bzdur;) No właśnie, poprzedni amor był pod stary standard piast a ten jest pod nowy, załóż adapter i będzie gitara.
    1 punkt
  20. Pozwolę sobie po swojemu skomentować zdjęcie od @Strek: Bo tyle na liczniku miał przejeżdżający przez bramkę rowerzysta😄
    1 punkt
  21. Koszyczki na bidony Były jeszcze torebki: podsiodłowa, mała pod ramę i mała na ramę, tzw. paśnik ale nie podeszły i poleciały z powrotem. Do tego w lokalnej Biedrze zestaw imbusów
    1 punkt
  22. Ciekawa miejscówka we Francji 49°32'51.3"N 2°50'31.5"E 60310 Thiescourt, Francja https://goo.gl/maps/xGjcFGfxqa36VTP56
    1 punkt
  23. Uwaga, dzisiaj niektóre drastyczne. Przez to, że mijająca zima początkowo przypominała bardziej blitzkrieg niż stopniowe ochłodzenie, przegrałem tą coroczną bitwę już gdzieś pod koniec grudnia. Co ciekawe, to beznadziejny stan pacjenta się z czasem sam ustabilizował na pewnym poziomie i umożliwiał dalszą bezproblemową eksploatację... aż do minionego weekendu, bo jako pierwszy padł w nim suport. Kaseta szczęśliwie uratowana, ale cztery koronki ma nowe, przez co zapasu na trudniejsze czasy już nie mam Kolega @Sobek82, jak miesiąc temu zakładał taki sam chiński kruszec, coś nie wspomniał nam o tym, że to się skręca w boki jak jakaś włóczka. Chodzi cicho. Ciekawe jak długo tak będzie. Poza tym stan widelca zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tak samo jak nowe gąbki pod uszczelki kurzowe, które też bardzo pozytywnie oceniam, bo wycinałem je sam ręcznie, bez żadnej wiary w sukces, mając materiału tylko na jeden komplet.
    1 punkt
  24. Przecie to je Kostka https://www.kostkafootbike.com/19-footbikes 3Gruzija Pozdrow'er😘
    1 punkt
  25. 1 punkt
  26. Bo idzie wiosna i koniec El Dorado
    1 punkt
  27. Bo miały być wilki a tu jeszcze gorzej
    1 punkt
  28. Chwyty ESI Extra Chunky 1m przewodu hamulcowego Jagwire CGX-SL - muszę wymienić ostatni fragment przy przerzutce w szosie, bo przerzutkowy Shimano jest zbyt sztywny i łamie się przy każdym wyjęciu koła... 😕 Może ma ktoś na to jakiś lepszy pomysł? No i micha na pierwszą połowę sezonu - żele, izo, carbo, kreatyna, gratis jakaś kofeina:
    1 punkt
  29. Sobek nie śmiesz kuj, ale ogarnij sobie siebie nagrania. Ciekawa stodoła, tajemnicze czynności plan już masz, w lustrze widzisz co rano wymarzony obiekt pożądania sporego odsetku potrzebujących „hydraulika” pań w każdym wieku. Twoje spojrzenie zarost i romantyczny zły luuk oraz odpowiednia ekspozycja zapewnią Ci złote przyciski U tuba, możesz śmiało wejść w soft kamerki, pod płaszczykiem bajk szlifierka kątowa porn. Także kot, kusy top, spodnie kowboja pośladem na wierzchu albo inny skórzany fartuch, romantyczne oko kamery na suwnicy albo gimbalu z linek pod sufitem i czerwona kotara naszego forum rowerowego opada , wypływasz na szeroki przestwór oceanu także szukaj cykloautoerotyzmu na ktôrym zarobisz na emeryturę, bo w G i szokach złomu rowerowego Ci póżniej na bro nie wymienią… a G szoki- dokładnie chciałem dwie opony zalegające w ogródku od lat ( nie moim ) po prostu w najbliższym tego ogródka szoku zostawić i wysłali mnie w kosmos…. ( osobowe a nie od Bizona)
    1 punkt
  30. Witam. Rozkręciłem swój amor i stwierdziłem że tłumik jest identycznie zbudowany jak w Durolux. Załączam link do filmiku z instrukcją jak go serwisować krok po kroku. Ilości oleju oczywiście są inne, ale czynności te same. https://youtu.be/ySayfHGcX5I Wydaje mi się że admin powinien podpiąć.
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...