Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 16.01.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 24 punktów
  Bo zima nad morzem też jest fajna
 2. 22 punktów
 3. 19 punktów
  Z dzisiejszego krótkiego szwędania się po ścieżce rowerowej koło Jeziora Żywieckiego.
 4. 16 punktów
 5. 16 punktów
  Przedwczoraj na lokalnych przysiółkach.
 6. 12 punktów
  Bo na pohybel białej zimie! Żadnej chmurki, żadnego wiatru i 11 stopni. Niebiesko!
 7. 11 punktów
 8. 8 punktów
 9. 7 punktów
  Powiadasz wystaje? To ja Ci powiadam, że jesteś @zajonc na szarym końcu mojego zdjęcia, a ja, na tym co Ty pisałeś. Z dzisiaj. w samo południe. Z Wielkiego Krywania rzut na Steny, Południowy Gruń, Stoha, Wielki i Mały Rozchutec, na końcu z lewej Babia i kawałek Pilska. Pomiędzy nimi zajc Nawiasem pisząc, pomiędzy W.Krywaniem a Jałowcem jest prawie 63km w linii prostej. Dziś tak widoczność na spokojne 100km, ale nie mogę napisać, że była żyleta jak czasem się trafi...
 10. 6 punktów
 11. 4 punkty
  bo otake zime walczyłem, to mowił ja bolek po prawej Pilsko, z tyłu wystają szpice Stoh i Rozsutec w Małej Fatrze
 12. 3 punkty
 13. 3 punkty
 14. 3 punkty
 15. 2 punkty
  Bo klimat nam się zmienia. Ostatnie zdjęci powinno być, wstawiane tematycznie np trawa, cegła itp Ciekawe czy udało by się to przez pewien czas ;-) dla zabawy oczywiście.
 16. 2 punkty
  Tak, zmęczenie materiału. I biorąc pod uwagę że to rama jak sam określiłeś "do latania" ja bym się w nią nie pchał. Jak szukać używek to może jakiś młodszy Hornet albo coś stalowego NS-a.
 17. 2 punkty
  ....jeśli chodzi o uszczelki to posmaruj tym co masz. Nie ma co się zbytnio tu doktoryzować. Przypuszczam że będzie tam czyściutki smar RS. Zalej dolne golenie i gąbki olejem pokroju 15w. Ja swój amortyzator smaruję smarem łożyskowym (uszczelki i wszelkie gumowe oringi) Motorexa i nie beczy że mu źle.....ale i tak wolę bez uginacza ;-) Oczywiście że można użyć lepszych i najlepszych środków. Ale najpierw sprawdź własne zasoby a zaoszczędzone pieniądze wydaj na browara - o wiele przyjemniej się pracuje.
 18. 2 punkty
  W przypadku NN są one znacznie większe, zakleszczają się w kostce bieżnika i siła odśrodkowa je katapultuje więc mogą latać na wszystkie strony.
 19. 2 punkty
  Sprawdź już wiele razy wałkowanego Rockridera XC500. Aktualnie jest w przeceniony na 4499 zł.
 20. 2 punkty
  Świeżutki Trek Fuel EX8 model na 2020 rok, rozmiar XXL, w jedynym słusznym kolorze
 21. 2 punkty
  W opozycji dla Waszych wiosennych obrazków. Pilsko i Romanka w tle z 12.30 dziś.
 22. 2 punkty
  Bo z lewej woda, z prawej woda: Droga wzdłuż Raduni, między elektrownią Straszyn i Prędzieszyn (za plecami).
 23. 2 punkty
  Rama Titus Ti Fireline Evo 29er, amor jak a zdjęciu (epicon, ustawiony na 100mm, powinien pod geo ramy być 120, ale rozważam wymianę), tarcze pływające 180mm, hamulce slx, przerzutka tył sramx9 type2 wózek średni, kaseta 11-36,korba deore m6000, zębatka 34t deckas (narrow wide) i zostawiłem sobie 22 bo się może przydać zw względu na taką a nie inną kasetę. (przerzutka kaseta i manetki będą wymienione jak się skończą :)), gripy propalm niebieskie, mostek accent 60mm, kiera Ritchey 720mm, sztyca Cane Creek, siodło czeka aż znajdę inne.
 24. 1 punkt
  Skoro i tak istnieje szansa że będę musiał dolać, to ściągnę dolne golenie i wleję tyle ile każe producent. Trochę mi się nie chce, ale wole chwilę gimnastyki niż potem żałować że nie poświęciłem 30 minut i 20 zł. @dovectra zapomniałem napisać. To widelec w nowym rowerze, także odwrócenie i potrząsanie nie jest takie łatwe Wiem, natomiast sądziłem że piszesz o stalowej
 25. 1 punkt
  Ja przygotowywałem sobie trasy MTB w rejonie Alicante/Calpe używając wikiloc i oglądając Google Earth. Możesz spojrzeć na https://www.wikiloc.com/trails/mountain-biking/spain/valencian-community/alacant
×