Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 18.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 21 punktów
  Bo się zagapił na wysokie góry.
 2. 18 punktów
 3. 17 punktów
 4. 16 punktów
 5. 15 punktów
  "Nie ma tam jakichś większych hopek... Normalnie dasz radę. Popadało trochę, ale ślisko raczej nie będzie. Jedziemy."
 6. 13 punktów
 7. 13 punktów
  Bo pięknie było wczoraj...
 8. 12 punktów
 9. 12 punktów
 10. 12 punktów
  bo jakby kto pytał czy zima sie skończyła pod szszczytem Romanki 1366m
 11. 12 punktów
  bo klomczok i skrzyczny z innej strony
 12. 12 punktów
  Skrzyczne i Klimczok z wczoraj bo dziś to odwrotność wczoraj.
 13. 9 punktów
  Bo był test napędu i pedałów.
 14. 9 punktów
  Bo na mapie było +100m, a na fotce jest płasko.
 15. 8 punktów
  Bo wózek.. Bo kółka.. Bo mi wystarcza
 16. 8 punktów
 17. 6 punktów
 18. 6 punktów
  Jak będziesz następnym razem w okolicach tych, to zrób wycieczkę do nieczynnej kopalni kwarcu, i zrób postapokaliptycznyne zdjęcia ;-)
 19. 6 punktów
  Mając SYSTEM w TYLE - uwielbiam te chwile. Fotka z cyklu: wąchanie napalmu o poranku (czyt. jodu). ps. Wygląda na to, że w tym roku maj w moim GAJU będzie nieco wcześniej.
 20. 6 punktów
  Dziś rzeczywiście oczko pogodowe. Widoczność targała łbem, brzytwa i kontrast niesamowity. Szybka pętla przed obiadem więc Królowa Beskidów. Za plecami miałem Skrzyczne z Klimczokiem. Niestety fon z jego możliwościami strasznie oddala realny widok.
 21. 5 punktów
  Wieje nudą w stalowym i w nietypowym, to może parę nowinek z ulubionego zagranicznego sklepu rodaków dla odświeżenia. Po powrocie Branta Richardsa w szeregi planetx dosyć szybko stało się jasne, że pojawią się nowe stalówki w ofercie. Inbreda już nie ma jakiś czas, przyszła pora na odświeżenie oferty, co powinno stać się lada moment. Numero uno - Na razie bez nazwy, ale patrząc na fotki i niektóre cyferki podane przez Branta, będzie hicior https://www.planetx.co.uk/news/products/q/date/2019/03/15/insert-name-here 130mm forked 29er. Takes 2.6in in the rear. Or 2.8B+. 65 head, 75 seat, good reach, four sizes.4130 ChromolyBoost Na forum STW Brant pisał, że ceny mają oscylować w okolicach 250Ł, a "good reach" to około 495mm w największym rozmiarze. No jak nic będzie hicior. Numero duo, to znacznie mniejszy krejzol, bardzo staroświecki i powściągliwy, wręcz powrót do korzeni - Bootzipper https://www.planetx.co.uk/news/products/q/date/2019/03/15/bootzipper-going-back-to-our-roots Bez bioostów, bez grubych laczków, leniwa geometria, koła 650B. Dla koneserów Ceny nigdzie nie wyniuchałem, ale z racji okrojonej ilości modnych standardów, pewnie będzie taniszy niż hardkorowy braciszek. Ja tam się bardzo cieszę, że coś się ruszyło w segmencie budżetowym i miejmy nadzieję, że rynek zweryfikuje ten ruch pozytywnie i nastąpi wielki powrót OnŁana na scenę rowerową.
 22. 5 punktów
  Brakuje przewieszonej przez kierownice "skóry i komóry". ps. Jako szczęśliwe dziecko "dwóch pedałów" pomykając, wielokrotnie widziałem "markowe" rowery jak ten na zdjęciu. BMW dość często. Mercedesa raz. Zawsze byłem zaskoczony tym, jak te rowery są kiepsko wyposażone i mają klocowate ramy. W ich przypadku "markowy" brzmi prawie jak marketowy.
 23. 5 punktów
  Bo dziś z wiatrem i pod wiatr... Bo pozostaje tylko mieć nadzieję, że jakby co, to te barierki skutecznie ochronią rowerzystów przed zagrożeniami z terenu poligonu w Biedrusku Na fotce: okolice Radojewa, pod Poznaniem
 24. 5 punktów
 25. 4 punkty
  Bo trzech rozbójników na zdjęciu.
×