Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dla drugiej połówki dla odmiany czerwony Chisel S 😂 może jutro znajdę czas to poskładam tylko najpierw się dowiem jak się zakłada kolo bo moja ostatnia wiedza z tego tytułu zatrzymała się na ręcznym zacisku 

 

jej chyba starszy rocznik bo ma mix deore z deore SLX mój z Hiszpanii przyjechał na sram 

IMG_3574.jpeg

Edytowane przez martingg
  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z myślą o aucie go wziąłem.

A wracając do tematu wątku, jeszcze wieczorem z paczkomatu wyciągnąłem pompkę Wheel Up - kupiłem bo ma tylko 12,5 cm długości, jest naprawdę miniaturowa ale nie chcę wiedzieć jak długo pompowało by się koło w rowerze 😁

Compress_20240412_235523_3131.thumb.jpg.b835822788d44566cbd6c29913a4a091.jpg

Łyżki dali gratis

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra chiseluf dfuh.

XL przeszedł dietę postu Dąbrowskiej (teraz by mi się przydał) wywalone w sumie praktycznie wszystko. Została rama mostek sztyca i to chyba tyle …. Pełen xt + magura mt5 z klockami galfer do ebike (podobno nie sprawdzają) i sid ultimate. Rezultat z niemęskim siodełkiem i niesportowymi pedałami 12,95kg -> 11,03kg 

 

Drugi S przyjechał wczoraj dla drugiej połówki. Wywalone opony, mostek regulowany dołożony, siodełko z półki mojej (moje ulubione ❤️) złożony dziś kompletnie. Kupiłem naklejki ochronne (są spoko polecam https://allegro.pl/oferta/naklejki-ochronne-folia-ochronna-na-rower-19szt-xl-12362333189 ) wszystko, pięknie cacy. Oczywiście do czasu. Więcej tych naklejek to chciałem odkręcić śruby do uchwytów na bidony. Ktoś je tak do… że się odkręcić nie dało i chyba je powyrabiałem -.- (ktoś poleci BARDZO DOBRE ampule? Mam dość chińskiego gówna). Teraz chyba zostało kombinowanie z oklejeniem ramy i kombinerki lub rozwiercenie. Jak ku… w deszcze z tym. W swoim XL bez problemu swoimi tanimi chińskimi ampulami odkręcam a tutaj ktoś chyba na złość przykręcił kluczem do kół samochodowych 

IMG_3605.jpeg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 16:30, cervandes napisał:

Wera Hex Plus kup, są zwane czasem 'kredkami'. Nie mam pojęcia dlaczego. Używam ze trzy lata, ZERO śladów, kompletnie nic po nich nie widać.

 

d7a40eba7c9c06c990992f07d8a8f2ac.jpg

 

 

 

Przyjechały moje ale ... jedna śruba była ok próbuje odkręcić i ... się wyrobiła. -.-

 

obraz.thumb.png.cea1040ee2af7f2cbeabe43fa295ac0c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...