Skocz do zawartości

kazafaza

Elita
 • Liczba zawartości

  3 388
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Zawartość dodana przez kazafaza

 1. Stan surowy zamknięty, z górki już można zjechać i obadać czy do garażu czy na OLkę
 2. Servuss, będzie to bezbieg najsamprzód bo akurat takie fajne koła mi się kręcą po garażu i z baraniną na froncie. Miał być Corner Bar, ze względu na wpuszczany mostek i początkową chęć użycia Magur HS (hydro szczękowe), ale zakupiłem widła z 3cm skoku typu mini-headshok z prostą sterówką. Zatem moszna kombinerkować z normalnymi mostkami, będzie nieco łatwiej. W sumie ciekawe jak by wyglądał mariaż hydro klamek od sramka lub szymka z zaciskami HS... Może jakiś bagażnik na przodek. A w ogóle to jestem super farciarz bo to mój drugi retrobajk z "przydymionym malowaniem" i fioletowym połyskiem na klarze, pierwszy to stary Diamond Back. A dziś wziąłem się za rower drugorodnego - nowe sznurki, kiera i będziemy kombinować z amorem. Foty z biforki i afterki nieco później.
 3. Ja bym tam wstawił tarczę 200mm bo inaczej siła hamowania może być zbyt mała jak na takie koło 🤡
 4. ...albo z hedszoczkiem i barankiem. I raczej w tę stronę będziemy podążać:
 5. Dokończyłem rower młodego i zabrałem się za kombinowanie felera.
 6. Wziął się za wymianę opon, hebli i sterów w rowerze pierworodnego ale osłabł po pół godzinie ze względu na resztki anginy, którą wyhodował zbijając udar cieplny. Jedyny plus wysokiej gorączki w upały jest taki że żar nie doskwiera 🤡
 7. No i ok, zbyt biedny jestem żeby się bawić w "podróbki", trzeba będzie zacisnąć klamrę i wspomóc gbura. Swoją drogą wydało mi się dziwne, że nie chce się podjąć stworzenia kiery z poprzeczką i gięciem górnym... Dzięki Panowie!
 8. Pitvel wysłał mi zdjęcie kopii kornerbarowej. Jakoś jestem bardziej przekonany co do Jego zdolności dropshippingu niż kopiowania gbura:
 9. Gienek iO? Tam jest masa miejsca w tylnym trianglu, w sławetnym Gównie na Śniegu miałem przez jakiś czas Kendy 37c wsunięte max w hakach i nadal wiele wiatru pod mostem hulało...
 10. Jedni wychodzą po angielsku a inni z hukiem rzucają zabawkami w piaskownicy, szkoda się żegnać - lepiej witać, ale czasem dla zachowania zdrowia psychofizycznego należy zrobić sobie odwyk. Ja też miałem momenty gdy mnie FR parzyło po gałach ale mi przeszło, uczę się nie uruchamiać na zaczepki czy inne ety, choć miewam słabsze dni i ulegam. A potem mi źle. Panie i pany: wincyj luzu w barach, kultury, życzliwości, poszanowania dla odmiennego zdania i potrzeb współforumowiczów, zrozumienia lub choćby akceptacji dla innego punktu widzenia a przede wszystkim radości z przynależności do tak zajefajnej ekipy wszystkim życzę! A dla Filipa wielka piona, POZDRo-:ver 👋
 11. https://allegro.pl/oferta/opona-rowerowa-rozowa-26x2-35-60-559-deli-tire-12372169471 😜
 12. Fajny projekt dla juniora lub juniorki: https://www.olx.pl/d/oferta/rama-hawk-widelec-retro-CID767-IDQ4MR5.html
 13. Może być ciężko z ogniskiem w sobotę.
 14. 😍 ARTEFAKT! Bym ten dokument wygładził, nałożył na ramę i zaklarował. Albo zrobił safety pizza z tymże...
 15. Przykrość, żal i smutek. Nie ma stresa z opłatami, postaramy się wykonać niezgorsze salto mortale z lądowaniem pluskomarkiem.
 16. @3143k4r2: za 24h max
 17. @MikeSkywalker: nie rób sobie/mnie nadziei, łilera nawet nie dam rady tknąć przed spędem 😑
 18. Trochę tak, z drugiej strony są tańsze zestawy, które wzbogacą Twój park narzędziowy na przyszłość Prawda to i to prawda.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...