-
Liczba zawartości
4 373 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
74
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez kazafaza
-
[Miernik wydłużenia łańcucha] Polska konstrukcja, znana z tego forum
kazafaza odpowiedział Nial → na temat → Akcesoria rowerowe
No i właśnie w tym rzecz, że moja blaszka wedle opinii jest takase zatem miast pompować imperium parkowych narzędzi postanowiłem wesprzeć rodzimą myśl techniczną i posiąść gadżecik budzący kontrowersje -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Przynajmniej mam już chodnik 🥰 Nadal ruch wahadłowy z ośmiominutowym postojem, dziur w pozostałej asfaltowej nitce zazdrości każdy szwajcarski serek. A do ZPY jeździm rehabilitować Kazafazową po endoprotezie.- 1 437 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@bashey_pl: będę odwiedzać w tym i przyszłym tygodniu, między 11:30 a 13 mam „wyjściowe” w razie czego- 1 437 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Rower] Konwersja 2011 Specialized Crossroads Elite pod roadbike/gravel
kazafaza odpowiedział detch → na temat → Rowery/ramy
@detch: zapraszam w imieniu kolektywu a w międzyczasie nie przejmuj się zramolałymi konserwatystami tylko działaj! Sam mam kilka ulepów, totalnie odmiennych od założeń projektantów, używanych niezgodnie z przeznaczeniem i ważąc trzy cyfry nic nie połamałem. A wolę jeździć po wertepach niż po asfalcie. W najgorszym przypadku wywalisz nieco floty niepotrzebnie a czas zmarnotrawiony na herezje zaowocuje jakimś nowym doświadczeniem. Nie każdy uczy się na błędach innych, nie dla każdego cudze błędy takowymi są. Jedni wolą hurtową nówkę z katalogu a inni będą modzić retrograty. Każdemu wedle widzimisię. John Tomac, chyba we wczesnych dziewięćdziesiątych, śmigał DH na baranku gdzie wszyscy naokoło się pukali w kask. Tamte DH to dzisiejsze XC a rynek obrodził monsterami / grawelami itepe. 🤡 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
kazafaza odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo niektórzy twierdzą, że Pyrzyce winny być w Wielkopolskiem… -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- 1 437 odpowiedzi
-
- 10
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Holandia rowerem] parkowanie samochodu w umiarkowanej cenie
kazafaza odpowiedział girek → na temat → Turystyka rowerowa
Nie pomogę z parkingiem, ale chciałem zauważyć obecność Muzeum Kolarstwa Górskiego w Arnhem https://mountainbikemuseum.nl/ -
[Miernik wydłużenia łańcucha] Polska konstrukcja, znana z tego forum
kazafaza odpowiedział Nial → na temat → Akcesoria rowerowe
Jakimś cudem trafiłem na powyższy, już zamknięty, temat i po lekturze wysłałem esemesa. Po kilku minutach prowadziłem ciekawą i rzeczową dyskusję z Panem Bronisławem, a za jakiś czas mamy się ponownie zdzwonić celem finalizacji zamówienia. Niestety jeden z Jego kontrahentów zaniemógł i stąd krótka przerwa w wysyłce. Są tacy co twierdzą, że dżentelmeny o pieniądzach nie rozmawiają. W razie gdyby któryś z nas miał się takowym okazać - o cenę nie pytałem. Z grubsza znam. Podoba mi się taka niecodzienna forma zakupów, przypominają się czasy gdy "pod stadionem" można było kupić zachodnie fajki lub czekoladę wprost spod poły płaszcza po podaniu hasła No i wiadomo: -
[Kompatybilność napędów] Temat do dyskusji, zadawania pytań, etc.
kazafaza odpowiedział Puklus → na temat → Napęd rowerowy
@Byderobo: 46/11 da szybsze przełożenie niż 48/12. 48/11 byłoby turbo Standardowo Di2 serii 7100(7150) jest pod 11-36 z 50-34 a wiec Twoje proponowane biegi mieszczą się w zakresie. -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
kazafaza odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Tzn. napompowałeś je? 🤡 -
https://www.bicyclerollingresistance.com/road-bike-reviews Tutaj lista oporu gumek, odporność na przebicia do wyguglania. Dobrze chwyciłem, że z przodu masz 20” a z tyłu 28”/700c? To jakieś cargo?
- 12 063 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Należy pamietać, że jest sezon. W styczniu na pewno byłoby szybciej. Inna sprawa - czy gwarę uznaje (lub nie) sklep czy dystrybutor. W pierwszym przypadku będzie w miarę szybko, w drugim dochodzi czas transportu oraz dłuższa kolejka. A co na ten temat pisze oficjalna strona? Każda ma sekcje gwarancje / zwroty z podstawowymi info.
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
kazafaza odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo rower wywinął orła: -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- 1 437 odpowiedzi
-
- 8
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
kazafaza odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Branding to jedna z metod skaryfikacji. Wypalanki, wycinanki, subdermy...a tatuaże są dla dziewczynek- 1 437 odpowiedzi
-
- 5
-
-
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[opony] co to za opona i jak się za nią zabrać
kazafaza odpowiedział sowson → na temat → Koła rowerowe
Dętkę wrzuć w koszty, gwary w 99% przypadków nie uznają. Polecam łyżki Pedro’s - ostatnio udało się nawet oponę do hulajki nimi ściągnąć. Występują w różnych kolorach, różowe giną najrzadziej -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
kazafaza odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo zielono w mieście: -
[opony] co to za opona i jak się za nią zabrać
kazafaza odpowiedział sowson → na temat → Koła rowerowe
Będzie pasować. "Wentyl nie ma śrubki" - nie chodziło mi o nakrętkę mocującą wentyl do obręczy tylko wewnatrz wentyla, masz ustrojstwo odpowiadające za przepływ luftu zwane przez niektórych np. aparatem. I sprawdziłbym czy nie jest luźny. A dętkę możesz wymienić od razu, z tą kłopotliwą zaś podbij do wulkanu i albo ją ogarną albo ustanowią w koszu -
[opony] co to za opona i jak się za nią zabrać
kazafaza odpowiedział sowson → na temat → Koła rowerowe
Podbij do najbliższej wulkanizacji żeby sprawdzili czy wkład w wentylu jest dokręcony. Jeśli tam jest wszystko OK to znajdź temat o wymianie dętki, odpal jutuba czy jakkolwiek Tobie najłatwiej i działaj. Powodzenia! -
Możesz sie bawić w oklejanie obręczy taśmą Gorilla Tape, Trezado czy jakimkolwiek podobnym tematem albvo zakupić dedykowane do Twoich obręczy taśmy Bontragera na wcisk: https://sprint-rowery.pl/tasma-na-obrecz-bontrager-tlr-26-27-5-29?sku=W406892&gad_source=1&gad_campaignid=21014600077&gbraid=0AAAAADF938MfmJnjn8u7X47Jr3-yD1vOh Upewnij się tylko co do poprawnego rozmiaru / szerokości.
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
kazafaza odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Tak to jest jak się za długo na słońcu poleży - w efekcie skorupa płatami odchodzi… Pierwsze kilometry masakra ale po ~nastu już leci jak nawoskowany -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
kazafaza odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
kazafaza odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@CoolBreezeOne: Może pora zacząć wozić wędkę w podsiodłówce? Obowiązkowo z kołowrotkiem Shimano
