Skocz do zawartości

Nial

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Konrad
 • Skąd
  Bydgoszcz

Ostatnie wizyty

1 355 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Nial

Pro

Pro (9/13)

 • Dedicated Rzadka
 • Pierwszy post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Od tygodnia

Ostatnio zdobyte

78

Reputacja

 1. Jest ciekawy, próba podejścia do rowerów wyprawowych przez markę się z tym nie kojarzącą
 2. Relacja dość obszerna, wyszukałem dla Was ciekawostki:)
 3. Można do tego podchodzić na poważnie, a można dla zabawy jako ciekawostka
 4. Bo Park Tool CC-4 nie jest miernikiem. Jest to wytłumaczone w filmie. Do Adminów: czy można edytować tytuł wątku, tak żeby dodać prawidłową, pełną nazwę miernika: MW-03-005%? Ja nie mogę już edytować.
 5. Czołem, Myślę że jest to warte osobnego wątku. Zrobiłem film o narzędziu, które było już tu na forum dyskutowane. Skontaktowałem się z twórcą, zakupiłem, wypytałem o ciekawostki i myślę że dzieki temu wreszcie narzędzie to zwróci na siebie zasłużoną uwagę https://www.forumrowerowe.org/topic/255658-przymiar-do-łańcucha-ale-taki-inny-godny-osobnego-tematu/?&page=2
 6. Z tego co czytam, to właśnie w ProTection. W komentarzach w opiniach w niemieckich sklepach, też się takie wypowiedzi pojawiają. Ok, myślę że się wyleczyłem z tych opon
 7. Czołem, Chciałem sobie kupić te oponki i zalać mlekiem, ale czytam mnóstwo opinii, recenzji wideo, zdjęć, że... przepuszczają mleko jakby się "pociły". Czy próbowaliście kombinacji tych opon (konkretnie z mieszanką Black Chili, bo to podobno ich dotyczy problem) z tubeless i mieliście taki problem?
 8. Ożywiłem pacjenta... Jest ciężki, brzydki, nie jedzie, umęczę się na nim już na 150km, a to dopiero początek jego zalet!
 9. Amortyzator powietrzny RockShox Judy TK SoloAir 29 100mm Boost 15x110 offset 46mm. Rura sterowa przycięta do 153 mm. Nie używany do jazdy w trudnym terenie. Używany w rowerze do wycieczek, wypraw. Widać to na zdjęciu po niewielkim śladzie przetarcia lakieru od torby bikepackingowej. Zdemontowany z roweru Specialized Chisel 2021, po demontażu serwis (wymiana olejów, uszczelek) i tak czekał przechowywany, na użycie go w realizacji innego projektu rowerowego, który nie doszedł do skutku. Stan techniczny bardzo dobry, wizualny dobry - ślady widoczne na zdjęciach. Po zakupie, jeśli chcesz, podaj swoją wagę - napompuję przed wysyłką odpowiednio do wagi; jeśli nie, wysyłam napompowany do wagi rowerzysty ok. 75-80kg. Cena: 599 zł. Sprzedaż tylko przez Allegro: https://allegro.pl/oferta/rockshox-judy-silver-tk-29-100mm-boost-15x110-air-13126871917
 10. To jeszcze nadmienię, że robię właśnie 8-my tysiąc km na jednym łańcuchu 12rz. XT. Kaseta SLX, korba 2x12, cały przebieg na wosku Bike 7 Pro Wax w warunkach.... ultramaratonowych. Właśnie miałem go mierzyć, ostatni pomiar przy 7 tyś. km. Mogę tylko wysnuć popartą tylko domysłem hipotezę, że to dzięki woskowi (nie łapie brudu) i napędowi 2x10 (mniejsze przekosy łańcucha). Ale ja nie o tym. Skontaktowałem się telefonicznie z polskim twórcą miernika MW-03-005, dowiedziałem się kilku ciekawostek, jak tylko dostanę swój egzemplarz, zabiorę się za film o tym ciekawym, polskim, opatentowanym mierniku. Twórca zwrócił mi słuszną uwagę, że prawidłowa nazwa to miernik, bo mierzy konkretną wartość, a przyrząd Park Toola to jedynie przymiar
 11. Czołem! Dzięki widzowi kanału, trafiłem na ten wątek - szkoda że dopiero teraz! Otóż po moim filmie, wyprzedały się CC-4 najpierw na Allegro, a potem i w sklepach rowerowych, pozostały na Allegro w jakichś absurdalnych cenach... Tak sobie więc pomyślałem, że skoro przypadkiem zareklamowałem i zwiększyłem sprzedaż ParkToola, to czy nie lepiej było by promować polską myśl inżynieryjną polskiego pasjonata? Napisałem już do pana Bronisława w prośbą o kontakt w celu zakupienia jego przymiaru, żebym mógł go pokazać na kolejnym filmie Dzięki panowie za ten wątek i dyskusję!
 12. Ni strzelaj, dowiedz się jaka jest rzeczywista długość widelca. W praktyce wychodzi właśnie że sztywne są wyższe, te które widziałem.
 13. Mam nadzieję że temat Was zainteresuje. W ciągu roku zmieniłem się z "pokrzywionego", obolałego rowerzysty bez sił w kogoś kto przejechał rowerem Gravmageddon. Jak po latach wstać od siedzącej pracy i zacząć uprawiać sport, albo jeździć długie godziny na rowerze bez bólu - ale tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy i nie pogłębić wad? Jak wyeliminować przyczynę bólu, poprawić postawę, wygląd, siłę i wytrzymałość, a przede wszystkim chęć do pracy i samopoczucie. Moim zdaniem "zwykła" siłownia nie rozwiąże problemu, a jak się okazuje prawdopodobnie go jeszcze pogłębi.
 14. Rżną wszędzie gdzie pojadę w Polskę. Ostatnio z widzem kanału jechałem nad Zalewem Koronowskim i jeden z moich ulubionych szlaków nie istnieje, a było tam siedlisko bobrów. Mam wrażenie że nie chodzi tylko o drewno ale i pozyskanie działek pod obiekty turystyczne w atrakcyjnych miejscach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...