Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SieKreci1 napisał:

SHIMANO Alivio CN-HG40

Jeśli go możesz oddać, zrób to natychmiast. Ten łańcuch to śmierć każdego napędu. W mig zrobi rekina z kasety. Sam się przekonałem i wielu ze mną także. Jedyna zaleta - tani. Weź chociażby KMC X8 albo X9 (podejdzie do kaset 7 i 8s tak samo).

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomek595 napisał:

Do szkoły ty chyba miałeś pod górkę a za ciasny berecik zrobił swoje . 

Dzięki Tomciu ;) za miłe słowa, bardziej wolę tak troszku z górki rowerem ... ;)

Zapytam się, na pewno wiesz wszystko na temat rowerów ... ;) 

Jakie opony do roweru o takiego ? Można jechać po liściach, jakieś patyki, czasami jakieś błotko się znajdzie, wtedy omijam albo przeprowadzam, nie może się rower ubrudzić :P no i czasami jest coś takiego, pod górkę, potem bardzo tak na dół, nawet można się rowerem odczepić od Ziemi ... :) 

Ostatnio dokupiłem do roweru opony, więcej nie zmieściło się do zdjęcia. Dobre to opony są ?. Pan który sprzedaje opony powiedział, że to są dobre opony, jeżeli lubisz rowery grawitacyjne, co to znaczy ? :blink: 

Jakieś jeszcze inne fajne opony Tomek polecasz ?, bo ja się nie znam ... :blush: 

 

 

      

_Piotrek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sobek82 napisał:

Przez ostatnie zakupy doszedłem do wniosku że nie ma sensu iść w niższe grupy jak komplet dziesieciorzedowej deorki to koszt 500 zł plus do tego korba 5100 kosztuje 240 plus suport 60, alternatywnie korba sunrace z suportem na kwadrat z i blatem NW za 220 zł.

To nawet starego rupcia moszna odjaniepawlić.

Zestaw godziwy, ale dołożyłbym parę monet i wymienił manetkę na Sainta ze wszystkimi szimanowskimi udogodnieniami manetkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, KurczakNorris napisał:

Jeśli go możesz oddać, zrób to natychmiast. Ten łańcuch to śmierć każdego napędu. W mig zrobi rekina z kasety. Sam się przekonałem i wielu ze mną także. Jedyna zaleta - tani. Weź chociażby KMC X8 albo X9 (podejdzie do kaset 7 i 8s tak samo).

Oooo... to dzięki za poradę, myślałem, że będzie ok, bo dość twardy faktycznie i jak wczoraj składałem, to coś też mi się wydawało, że może sprężyna na przerzutce trochę słaba już, bo skoczył na przedniej zębatce... czyli za twardy dla takiej "sh*tkasety.".. Git, thnx za info, czeknę co tu można wykombinować z jakimś innym...

 

Edytowane przez SieKreci1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2023 o 14:16, KurczakNorris napisał:

Jeśli go możesz oddać, zrób to natychmiast. Ten łańcuch to śmierć każdego napędu. W mig zrobi rekina z kasety. Sam się przekonałem i wielu ze mną także. Jedyna zaleta - tani. Weź chociażby KMC X8 albo X9 (podejdzie do kaset 7 i 8s tak samo).

ja ten łańcuch założyłem siedmiolatkowi do roweru 24". Po kilka miesiącach i 500km przymiar wpada na 0,7........... ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw do czyszczenie napędu, stopka na tylny trójkąt, łańcuch connex 10s0 ze spinka plus dodatkowa spinka connex, lampka tylna JY-596, dwa klucze do stożków Bikehand 17/18, buty Columbia Vapor Vent.

Stopka po 50 km, pierwszej jeździe idzie w odstawkę. Jest za krótka do 29" i uderzam piętą w nią. Mam uczucie jakbym walił w szprychy i miało by mi nogę wciągnąć.

stopka.thumb.jpg.4ad4ad71b63fdf393b90d5cc87c081ac.jpg

1720687522_zestaw_do_napdu.thumb.jpg.4043c419d6d4b033d459ef263b320d8b.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC01160.png.6251ba82396809a01f8c19b26d00293b.png

Zębatki 36t 34t
Śruby do nich
Pancerze hamulcowe i przerzutkowe
Klucz do suportu
3 Redukcje z 1'' do mostka pod 1 1/8
Gripy
Oliwki


 

DSC01161.png.897b01f12fb4232ea707a4935f8a7825.png

 

Koła dwa

DSC01169.png.9eaf2d9a734829af46de1d260992be13.png

 

DSC01171.png.ee7e2d6484a44d5cb97d5efaa9575a00.png

 

DSC01172.png.41cbde0b565f1df0b39d5dde7b021c41.png

Kellys Draft pod tarczę szer. wew. 21mm, całkiem spoko jak za gotowce w cenie 400 zł za komplet, waga 2600 ze szpilkami.

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie  nie będę zakładał nowego tematu zapytam tutaj  .gdzie kupię oryginalny smar dt swiss do ratchet? Ten czerwony . Nie rozbierałem jeszcze tej piasty nie wiem czy mam ratchet cały, moze bym kupił ratchet sam dodatkowo . .zależy mi na orginalnosci i jakości tego .

Edytowane przez revolta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...