Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że na brak kasy nie narzekają, a nie chciało im się tego czyścić to się pozbyli zamiast wywalać na śmietnik. Jeśli kot tam nasikał, to raczej zapach był dość niemiły i trudny o usunięcia. Ja bym jednak też raczej to próbował czyścić.

Swoją drogą, zaskoczony jestem że takie coś kosztuje tyle kasy.

Edytowane przez leon7877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką przyczepkę za którą dałem 4k - tam się płaci po prostu za jakość (i znaczek też). 

Wszystko jest przemyślane - od koszyka na zabawki, jakieś boczne kieszonki, hamaczek dla dziecka, system składania etc. Do tego jest wysokiej jakości - to czuć. Nie żałuję złotówki, świetnie wydane pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@axolotl daj znać jak się sprawuje. Zastanawiam się właśnie nad trenażerem ale nie za harmonię pieniędzy. Na zimę jak znalazł.

A dzisiaj w paczkomacie znalazłem takie narzędzie:

RSxQ3T6.jpg

Może i nie jest niezbędne ale już kilka razy zdarzyło mi się rozpinać łańcuch kombinerkami i kawałkiem linki, co skutkowało całą furą ch....w i k...w. Lepiej mieć i nie potrzebować, niż potrzebować i nie mieć. Czuwaj.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marinbiker napisał:

@axolotl daj znać jak się sprawuje. Zastanawiam się właśnie nad trenażerem ale nie za harmonię pieniędzy. Na zimę jak znalazł.

A dzisiaj w paczkomacie znalazłem takie narzędzie:

RSxQ3T6.jpg

Może i nie jest niezbędne ale już kilka razy zdarzyło mi się rozpinać łańcuch kombinerkami i kawałkiem linki, co skutkowało całą furą ch....w i k...w. Lepiej mieć i nie potrzebować, niż potrzebować i nie mieć. Czuwaj.

Cóż moge napisać.

Na moje oraz domowników potrzeby wystarczający. Nie pisze tu o interwalach itp. po prostu siadam i jade.

Dokupiłem czujnik kadencji oraz spredkosci , które podłączę do igpsport bs100s.

Opór jest wystarczające, manetka magnetyczna działa świetnie. Samo wykonanie jest na wysokim poziomie.

Glosnosc .... hmmm to już zależy jaka oponę założymy. Ja mam semislick continentala i nie jest głośno.

 

A najlepsze jest to ze zapłaciłem 130 zł za nówkę.....

A do prześmiewców napisze tylko tyle: lepszego mi nie potrzeba.

Główne założenie to abym  na wiosne nie musiał zaczynać od nowa rozruchu.

Edytowane przez axolotl
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mocowanie na pasku jest ok, jeśli to mała lampka i lekka. Moja ma porządne mocowanie na zaciski:

image.png.f1d5c5ce588b603bda08b0a2aaa72461.png

No ale to już inna liga - bo jest szeroka i ma dużą baterię, więc więcej waży i potrzebne solidne mocowanie. Nie wiem, czy naprawdę daje 10 000 lm, ale może i tak patrząc na to jak świeci, myślę że porównywalnie do reflektora samochodowego na krótkich światłach

@Pulse nie masz poczucia, że przepłaciłeś dając ~600 zł za taką lampkę? Mocowanie może i wystarczające, ale takie rodem z tanich za 50 zł, a moc tez nie powala. Może za to bateria dłużej trzyma.

Edytowane przez leon7877
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...