Skocz do zawartości

leejoonidas

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 288 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika leejoonidas

Pro

Pro (9/13)

 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Conversation Starter
 • Reaktywny

Ostatnio zdobyte

229

Reputacja

 1. Wszystkie są z jakiejś fabryki, gdzieś to w końcu wyprodukowano. Przecież napisałeś w wiadomości do sprzedającego to po co się pytasz? Wytrzymałość tej niby podróby jest taka sama jak oryginału, już to kiedyś sprawdziłem na przykładzie KMC X10.
 2. Z Krakowa nie. Raczej bardzo blisko kolegi który rzucił propozycją zrobienia Velo Dunajec. Co do Twojej propozycji jazdy do ujścia i powrotu wiślanką do Krakowa to biorę taką opcję pod rozwagę. Jedna rzecz mnie martwi że pociągi od Suchej B. do Zakopca nie kursują z powodu remontu. Jak się zapakować z rowerem do autobusu?
 3. Jestem chętny, odpowiada mi termin od 24-tego, jednakże dzień wcześniej mogę już być w Zakopanem.
 4. Przy zakupie nowej manetki w wersji pudełkowej w komplecie masz monitorek i zaślepkę.
 5. Może i chodziło Ci ale nie napisałeś tego, a ten adapter jest jakimś rozwiązaniem Twojego problemu, nie jest to idealne rozwiązanie ale jakieś jest.
 6. Problem jest dość powszechny, czasami pomaga zamiana nakrętki z innej kasety, u mnie nakrętki Sram lepiej trzymały na kasecie Shimano, ( nakrętki z rozbiórki dostępne w serwisach za darmo ). Zdjęcie podkładki falistej z nakrętki jeżeli taka jest czasami pomaga.
 7. Ale to zjawisko to norma i nie panikuj, pierwsze 100 kilometrów na nowym łańcuchu zazwyczaj ciężej się jedzie, łańcuch musi złapać boczne luzy, wgryźć się w zębatki i potem już jest cicho.
 8. Obrotowy tak jak UDH. Sprawdź czy ten hak siedzi dobrze w gnieździe ramy, czy nie obrócił się do tyłu.
 9. 68mm bo na zdjęciu powyżej widać dwie podkładki od strony korby.
 10. Równie dobrze możesz tutaj zamieścić to zdjęcie, oby tylko rozmiar zdjęcia mieścił się w 1MB, chętnie wszyscy popatrzymy co się porobiło z tym widłem i coś doradzimy.
 11. Nie wyrokuj zawczasu że będzie coś tarło tylko daj człowiekowi szansę niech to sprawdzi.
 12. Ta jedna cienka podkładka z drugiej strony to jest 2,5mm, to jest aż nad to co jest potrzebne aby zębatka nie tarła o ramę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...