Skocz do zawartości

[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?


Rekomendowane odpowiedzi

O widzisz jaki kontrast... Ja calutki rok na rowerze, bo auto zdarzyło mi się na amen rozbić i teraz nie ma. :) Mróz, śnieg, deszcz, huragan, pioruny, wszystko bez słowa znosiłem, tylko pralkę częściej włączałem i piwa więcej piłem... Ten najgorszy dzień, w którym jednak bym ten samochód chciał chociaż raz na chwilę, był wczoraj. 😕 Kiedy zastanawiając się jak na raz przenieść przez poł-kilometrowy tabun ludzi jakieś 50kg kwiatów w 4 donicach, tak żeby nie robić tego dwa razy w deszczu, musiałem jeszcze negocjować z panią sprzedawczynią czas, jaki mi daje na pozostawienie pod jej stoiskiem, mojego totalnie zbędnego w tamtym momencie roweru.  

I jeszcze tekst: "A bagażnika to nie ma, albo koszyk chociaż jakiś? No i do czego ten rower?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam pisać, ale zawarłeś to w poście że ludziom nie chce nosić się świeczników i kwiatków. A jeszcze jak tu ze 2 bombelki i babcia to przecież nie będą bawić się w spacerki i ZTM. Na przykład moja znajoma to obskakuje groby całej rodziny dalekiej i bliskiej, więc trochę fantów by się uzbierało...

Ja zdecydowanie nie mam cierpliwości do tłumów i parkingów, dlatego jak mam jeździć to albo przed/po 1 listopada, albo na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak rowerowy w Załęczańskim Parku Krajobrazowym: na końcu szybkiego acz piaszczystego zjazdu leśnicy postawili rząd betonowych słupków 🤦‍♂️ Dwa kilometry dalej ładnie oznakowany turystyczny szlak rowerowy rozryty maszynami od zrywki, wpadłem za szybko, gleba, od stóp po kask w błocie :voodoo:

  • +1 pomógł 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ścieżka prowadząca przez parking to skrót myślowy. Przejeżdża się uliczką parkingową i wpada z powrotem na asfaltową ścieżkę. Taka optymalizacja, żeby zaoszczędzić miejsca i z tym nie mam problemu.

Wkurza mnie natomiast znak bezwzględnego zatrzymania, tak jakby zwykłe ustąpienie pierwszeństwa wynikające z końca ścieżki rowerowej było niewystarczające. Może nie powinienem narzekać, bo jeszcze postawią tam znak zakazu ruchu rowerów i trzeba będzie iść piechotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...