Ranking
Popularna zawartość
Treść z najwyższą reputacją w 06.05.2026 uwzględniając wszystkie działy
-
13 punktów
-
Chcesz powiedzieć, że rowerem zaorałeś te pole? 😱 Bo główki wejściowe do Świnoujścia od strony Zalewu Szczecińskiego13 punktów
-
11 punktów
-
10 punktów
-
Bo po drodze na Łapszankę jest Grandeus. No chyba, że się jedzie szosą to nie ma.10 punktów
-
10 punktów
-
8 punktów
-
8 punktów
-
8 punktów
-
7 punktów
-
7 punktów
-
7 punktów
-
6 punktów
-
5 punktów
-
U mnie nagromadziło się trochę zakupów przez ostatnie 2 tygodnie 😊 1. Przerzutka + manetka Alivio M3100 do roweru żony na wymianę produktu marki Decathlon - już zamontowane więc bez zdjęcia. 2. Tarcze i klocki na zapas. Póki co nie potrzebuję ale cena mnie skusiła 😁 3. Napęd do mieszczucha bo Claris 2x8 jednak denerwował - wjedzie Deore M5100 z korbą GRX FC600 4. Kamizelka USWE Rush jako alternatywa dla większego plecaka Rockrider - szukałem czegoś co nie będzie tak wielkie i pozostawi dostęp do kieszonek na plecach. 5. Były jeszcze fotochromy Julbo Intensity ale mi nie leżały więc Sutro mimo, że nie są idealne zostają i czekają na innego rywala.5 punktów
-
Bo tam już bym nie mógł wyjechać gravelem, ale tylko dlatego że prawo tego zabrania. Prawo Słowacji i prawo grawitacji.5 punktów
-
4 punkty
-
Bo z daleka wyglądał na lux-szuterek, ale z bliska to grvle chyba nie były by do końca zadowolone4 punkty
-
4 punkty
-
4 punkty
-
Masz tam tylko 120 mm skoku to co nie włożysz kasa w błoto. To lekka trailówka i na tym koniec. Masz całkiem dobry damper. Jest tyle promek na fajne analogi w śmiesznych cenach, że pakowanie w ten rower do ostrzejszej jazdy czegokolwiek jest bezcelowe. Sprzedaj to co masz i kup coś co nadaje się do danej dyscypliny. A przedni amor to pies? On robi główną robotę a jak nie czujesz, że tu jest coś słabo to z damperem tym bardziej.3 punkty
-
3 punkty
-
Czyli HT. Wybór jest taki : przy założeniu takiej samej kwoty, full będzie zawsze te 2 -3 kg cięższy, do tego serwis droższy, potencjał terenowy większy, ale jeśli nie ma parcia na trudniejszy teren, to pojawia się znak zapytania, czy aby na pewno będzie potrzebny. Według mnie, żeby to jeszcze miało sens, to musiałby ważyć góra 12 -13 kg, w przeciwnym razie turlanie się przez większość czasu ciężkim rowerem może zniechęcić, a też nie do końca chodzi o to, żeby np. wymieniać opony na grawelowe itp. ; HT będzie z lepszym osprzętem, a jeśli taki nie jest konieczny, to można nieco zaoszczędzić - tzn. zejść nieco z kwotą na rower, a za resztę dokupić ciuchy i gadżety, jeśli są potrzebne.2 punkty
-
Za tydzień wróci do telefonu na kierownicy........nie ten ekran , nie ten procek , nie...........😉😁2 punkty
-
Dzisiaj na ZPT były ćwiczenia w usuwaniu złomu z opony, wciskania farfocli w dziurę (ot tak obadać jak to jest użyć zestawu ratunkowego z podsiodłówki) i finalnie wymiana starych kapci na nowe połączone ze strzelaniem z BetoAirTanka (tylko raz; drugi strzał udał się z pompki) 🛠️2 punkty
-
Mosty też nie wiadomo po co budują, jak natura zawsze jest w stanie pomóc za darmo (konkretnie to bobery).2 punkty
-
Bo poprzednio sobie żartowałem z tymi bobrami ale dzisiaj jak to zobaczyłem to się rzeczywiście zacząłem zastanawiać nad wielkością współcześnie żyjących bobrów 🤔 Baj de łej, jak se powiększycie zdjęcie to dalej widać kilka innych kompletnie ściętych drzew równie słusznych rozmiarów2 punkty
-
Sprzedaj nerkę przynajmniej pojeździsz fajnym rowerem jak zdrowie pozwoli W tej cenie co być nie kupił będzie podobnie. Ja przy 180cm jeżdżę na ramie 19" tylko że to MTB na 29" kołach czy tam rozmiar M, rozmiar to musisz sprawdzić w jakimś sklepie. Według mnie 19" lub M-ka ale to zależy. W tej cenie amortyzator to zbędny bajer, ale co kto lubi. Można też poszukać coś ze sztywnym widelcem ale sztywny widelec to na utwardzone ścieżki głównie czy miasto. Twój rower jest spoko w tej cenie masz tu parę innych co by za łatwo z wyborem nie było: kands 28 canavaro, cross lazaro elitary v1, giant roam 4 disc, rock machine crossride 300, attabo sano 4.0, lazaro aero v3 meski 191 punkt
-
Podstawa ile ważysz bo to bardzo istotne. Po drugie ponowie brakuje skoku i jak już tu masz odczucia jakie masz. Kupisz cokolwiek zaawansowanego to dojdą ci gównie pokrętełka do zabawy a praca i zawiechy i dampera nadal będzie się opierać na zbyt małym skoku. Nie oszukasz tu fizyki i matematyki bo cyferki się do szybkiej i agresywnej jazdy nie zgadzają. Jedyną radę jaką mam to z tym co masz bardziej technicznie niż szybkościowo. Sam mam Reigna już trzeciego i kolegę, który poszedł w Trance ale te najbardziej agresywne więc dobrze znam możliwości tych ram. Co do sprzedaży to nadal nowy rower, Kraków okolica sporo ludzi a im dalej w las tym gorzej. Ludzie przechodzą masowo na elektryki więc zainteresowanie analogami tylko będzie słabło. Lasek Wolski to też trochę opcji poskakania a nawet na małych chopkach, czy dropach będzie jeszcze gorzej. Przecież nic nie tracisz jak wystawisz na sprzedaż a nuż ktoś łyknie bo sezon dopiero się zaczyna. Nie jesteś pierwszy, który się pomylił albo inaczej łyknął jazdę i rower zaczął go ograniczać.1 punkt
-
Trance X troszkę więcej skoku, przesiadka z dps na superdeluxa coila ultimate, nieporównywalna jakość pracy jeśli chodzi o zjazdy. Ten damper nie jest już chyba dostępny bo była to starsza wersja jeszcze bez HBO, ale działa to świetnie, oczywiście jeśli mamy świadomość jak działa taki damper, więsza waga + większa czułość powodująca bujanie na podjazdach, dość zauważalna na asfalcie. Pytanie odnoście select + a ultimate, select + stosuje ten sam tłumik co ultimate natomiast ma mniej regulacji, kupiłem ultimate w dobrej cenie stąd nie było rozważań na ten temat, natomiast sam select + w zdecydowanej większości przypadków wystarcza, na początku bawiłem się z ustawieniami jakie daje wersja ultimate, ale potem po ustawieniu zupełnie tego nie używałem. I generalnie odniosłem się do przesiadki z dampera powietrznego na sprężynowy, jest to specyficzny element, działający zdecydowanie inaczej niż damper powietrzny o wiele większa czułość i liniowość pracy, nie każdemu musi to odpowiadać, ale do szybkiej, płynnej jazdy sprawdza się świetnie, jednak jest go łatwiej dobić, przynajmniej wersje, która ja posiadam bo nowsze konstrukcje z HBO pozwalaja na zwiększenie progresywnośći przy końcu skoku.1 punkt
-
To był iPhone 15Pro - przy filmowaniu jednym z obiektywów (tele) obraz się trząsł (niezależnie od wibracji samego aparatu - były to takie powtarzalne szybkie przesunięcia całego obrazu) - naprawa - wymiana modułu kamery. Apple ostrzega przed mocowaniem sztywno iPhone na kierownicy dużych motocykli, gdyż wibracje od silnika mogą uszkodzić stabilizację i autofokus. Widocznie jazda po górach ma podobny wpływ, ale skoro to nie był motocykl, to naprawa byłą na gwarancji. Druga sprawa to, że telefon na pełnej jasności w słońcu się gotuje. Trzecia - ewentualne przewrotki (jeden komputerek, bez GPS ale z barometrem zniszczyłem). Dlatego komputerki mają rację bytu.1 punkt
-
Tymczasem wziąłeś rower o skoku zwieszenia 150mm, ciężkich kolach i oponach do enduro.. hmmm babcie na trekkingach będą Cię w mieście wyprzedzać1 punkt
-
1 punkt
-
Nie wiem po co ludziska kupują podpórki do rowerów, jak zawsze się jakaś darmowa znajdzie...1 punkt
-
Pokazuje ślad i sugeruje co wybrać ns mapce1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
1 punkt
-
Jak jedziesz na erg to CI wystarczy jedna koronka i stos podkładek 😄 Możesz wrzucić kasetę 8, 9 lub 10 biegów, któraś zębatka będzie się dała ustawić. Ja tak jeździłem - rower MTB nominalnie z kasetą dwunastką 10-51 ujeżdżałem na trenażerze na 11 biegowej kasecie szosowej.1 punkt
-
1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
