Skocz do zawartości

Tyfon79

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  486
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

95 Dobra

O Tyfon79

 • Tytuł
  Maniak

Ostatnie wizyty

224 wyświetleń profilu
 1. Tak czytałem @Q_ui szczerze ten watek zniszczył mnie psychicznie co tam się wypisywało. Ja tam mogę sobie obracać ile wlezie w tym czasowo i jak działa wszystko to działa.
 2. Czy ma sens? To jest niezbyt właściwe pytanie. Jak się psychicznie nastawisz na fulla i sobie wmówisz, że tylko to, to będziesz zawsze zastanawiał czy było warto odpuścić. A sztywniaki w nowoczesnej współczesnej geometrii dają ogromną frajdę z jazdy. Pozycja ta sama, lekką pracę tego co w fullu robi zawias zrobisz odpowiednim ciśnieniem w oponach i pracą nóg. Jest sztyca regulowana i czego chcieć więcej na hołdy?
 3. @fw66wszystko się zgadza tylko nie robi się tego na parę minut. Często zostawiam mój rower w aucie na całą noc bo mi się nie chce rano pakować a tam amor jest przechylony. Także bajki to to nie są.
 4. Jak już to sztywnika trailowego bez tylnego zawiasu sobie kup. Coś typu Marin Team 2.
 5. @kuba79ech i to właśnie tak wygląda, że zrobiłeś podział a którym ja w zasadzie nie pisałem. Jeśli on jest tworzą go urzędasy a nie ludzie poprzez patodeweloperkę. Napisałem mocno bo jestem poirytowany czasem bagatelizowaniem czyiś problemów a najbardziej starych mieszkańców z dziada pradziada. Irytuje mnie sytuacja gdzie komuś się wydaje, że ktoś się wyprowadza za miasto z byle powodu. By nie być gołosłownym to moja wiocha tylko druga jej część. W tej pierwszej magistrat zrezygnował z podobnych pomysłów bo miał postawione ultimatum z grożbą co się stanie jak będą chcieli robić sobie samowolkę
 6. Ajajaj ale się porobiło... Nie chce mi się za bardzo odpowiadać na większość zarzutów. Poza tym, że nie widzę podstaw by ktoś mieszkający od urodzenia w jakimś mieście w centrum nie mógł mieć nawet 10 aut. Jest nawet gorzej bo sporo miast składa się przecież z dawnych wsi włączonych do praw miejskich. To jest bezczelność tak sądzić za co należy się określona kara w postaci i tu do wyboru. Jest bezczelnością wymagać tego samego ode mnie choć w tym samym powiedzmy domku jednorodzinnym mogę sobie mieć i 20 aut. Proszę łaskawie robić ograniczenia tym, którzy zamieszkali nie dawano bo to oni ze swo
 7. @Odysdo każdego kto ma inne zdanie lub propozycję piszesz by kolokwialnie rypnął w drzewo? Ale mniejsza z tym bo to o tobie świadczy. Kara większa ponieważ auto szybciej, łatwiej skontrolować, Są już bazy i działa UFG. Bez porządnego bata finansowego połowa osób oleje temat. Prosty przykład z obecnym obowiązkiem rejestracji a bardziej zgłoszenia źródła ogrzewania. Jak nie będzie sowitej kary, groźby sądu to... no właśnie. Nierówne traktowanie obywateli to mamy już od ilu lat? To są choćby kwestie prawa miejscowego tworzonego przez samorządy. W jednym miejscu coś można w drugim nie.
 8. No mi już kask ratował życie, miałem stłuczone żebra, zwichniętą lekko rękę czy wbity kawałek gałęzi. Na szczęście bez złamań. Trzeba uważać tylko jak, jak u mnie wszystko na łatwych odcinkach tylko jakoś pechowo. Ale ostatnio młody gość się zabił na rowerze w Kampinosie.
 9. Ale tu nie chodzi o płacenie podatków w takim sensie jak cytujesz tylko chodzi oto, że ciągle jest żle, ciągle mało. Jak pisałem zaraz w jednym mieście mają robić kładkę za blisko 100 baniek. A tu ciągle narzekania na to czy na tamto. Ja korzystałem ostatnio z kładki za 20 baniek z bananem na gębie. Nawet mi nie przyszło do głowy, że jest trochę nierówny asfalt. A tu inni beczą na pół miasta. Ja się cieszę, że jest bo dawniej trzeba się było bujać po "łące" na której wylali trochę starego asfaltu z odpadu jak im zostało. Równo było wtedy pieruńsko. Nie każdy kraj honoruje posiadanie kamer
 10. Tyfon79

  [2022] Nowy Scott Spark

  Wizualnie w ogóle do mnie nie przemawia. Tyle mięsiwa w okolicach węzła suportu jestem w stanie zaakceptować w przypadku lekkiego elektryka. A sam pomysł? Wszystko fajnie jak działa a obecnie tak nie jest. Wszystko trzeba obserwować czy damper działa jak należy, czy się gdzieś nie poci, puszcza. Fajna zabawka dla zawodnika co dostaje rower i ma jechać bo resztę zrobi mechanik. Dla zwykłego człowieka więcej tu zagadki niż pożytku. No a już SX w tego typu rowerze to naprawdę plucie w twarz za takie pieniądze.
 11. Nowa dyscyplina czyli zjazd po pniokach i ogólna sieczka w Leogang 2021;
 12. @abradlatego ja się już wyleczyłem z prędkości bo za duże ryzyko poważnej kontuzji i straty albo pół albo całego sezonu. Zwłaszcza po odcinkach nie sprawdzonych. Kiedyś miałem podobną akcję i zaskoczenie terenowe ale jakimś cudem się wywinąłem. Mogło być gorzej a tak szybko wrócisz na rower.
 13. Rozumiem, że żyłeś za Stalina... A tak poważnie zrezygnuj ze smartfona, przestań płacić kartą... dokonałeś samospisu? Każdy gada o inwigilacji tylko sam potem robi wszystko by rząd o nim wiedział wszystko. Nie przypominam sobie by jakakolwiek organizacja a przecież tak się wielu zjednoczyło przeciwko igle protestowała w sprawie jakiejkolwiek kwestii związanej z e-państwem/e-obywatelem. Zaraz będzie tak, że komunikować z urzędnikami trzeba będzie się przez specjalną skrzynkę mailową. Zaraz wejdą do domów by wstawić nowe liczniki prądu by co 15 min zdawały relację jak to u nas w domu jest. Ktoś
 14. Tego nie wiem bo psychologiem nie jestem. Ale tak sobie myślę, że jak koło mnie statystycznie dzień w dzień stoi A4 a kierowcy zamiast stać w korku krążą objazdem po wąskich osiedlowych uliczkach to coś jest na rzeczy. Kierowcy na przykład rejsowych autobusów, busów też wyrabiają cuda na kiju by być szybciej. Niby pandemia, biurowce i te sprawy a taki Kraków tonie dzień w dzień w korkach jak w Bangladeszu. Każdy obmyśla co dziennie plan jak tu być sprytniejszym i szybszym.
 15. @sznibzamieszkaj przez miesiąc w takim mieście jak Wawa czy Krakowie to porozmawiamy kto za co jest odpowiedzialny i ilu jest faktycznie chamów po stronie mieszkańców a ilu tych co zarządzają tymi miastami. Albo tniemy radykalnie i każde gospodarstwo domowe tylko po 1 aucie albo takie filmy w większości sensu nie mają. Czemu ci panowie i panie nie są tak odważni i nie pójdą pod magistrat z pytaniem czemu na przykład wydali zgodę na działalność gospodarczą bez miejsca na dowóz towaru. Czemu ich nie ma pod szpitalami? Może to jest tak, że gdyby było wszystko w prawie to pół Warszawy musiała by z
×
×
 • Dodaj nową pozycję...