Skocz do zawartości

KSikorski

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  694
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

134 Bardzo dobra

O KSikorski

 • Tytuł
  Maniak

Dodatkowe informacje

 • Skąd
  Gdynia

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-mustang-m4-ciemnoniebieski/_/R-p-X8670696?mc=8670696
 2. Na stronie producentów bywają rozpiski z kategoriami rowerów. Na przykład NS bikes: https://nsbikes.com/classification-of-inteded-use-categories-iuc,440,pl.html , lube Cube: https://www.cube.eu/pl/service/bike-classification/ Są tam podane maksymalne wysokości dropów (z lądowaniem na płasko) i maksymalne prędkości dla jakich jest projektowany rower i są to wartości które wytrzyma na 100%. Wartości powyżej producent nie gwarantuje. Dropy wysokości 1m Cube przypisuje rowerom z kategorii 5, czyli skok zawieszenia 170-190 mm. NS bikes dopuszcza to w kategorii IUC7, czyli downhill/enduro.
 3. Sądzę że już nie będzie w ogóle. Jest na rynku już tak długo, że można spodziewać się następcy.
 4. Myślę że 700 by ktoś dał.
 5. Z Zdjęcia wynika że ta klamka jest dużo za daleko w kierunku końca kierownicy... Ona jest obsługiwana maksymalnie dwoma palcami.
 6. Tutaj to samo, ale sporo taniej: https://banless.pl/pl/p/Zebatka-owalna-4x110BCD-SRAM-Apex/56
 7. Nie znam się, ale mi na wszelkie bóle pomogły nie eksperymenty z pozycją tylko regularne ćwiczenia i wizyty u fizjoterapeuty. Nie wiem ile masz lat. Jak miałem 20 lat i byłem studentem to nic mnie nie ruszało. Mając 33 lata i będąc Ojcem pracującym przy biurku mam w rozpisce 8 różnych ćwiczeń na rozciąganie + planki + pompki + ćwiczenia na drążku i ławce rzymskiej + rolowanie i dopiero robiąc te rzeczy niemal codziennie jestem w stanie funkcjonować, ogarniać dziecko i rower.
 8. W cenie tych komponentów które już nawymieniałeś miałbyś fitting. Niemniej, jak często ćwiczysz mięśnie gorsetowe oraz rozciągasz pośladki i plecy?
 9. KSikorski

  [Rower] MTB full do 3500

  W grę wchodzi jakaś markowa używka sprzed kilku lat na kołach 26" lub nowy decathlon: https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-540-s-27-5/_/R-p-301117?mc=8500761&c=Niebieski https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-900-s-27-5/_/R-p-301099?mc=8500764&c=Szary
 10. ESI to silikon i nie da się ich obrócić. Prędzej je porwiesz niż obrócisz.
 11. Wysokość kokpitu zależy od stack ramy. Podwyższanie pozycji podkładkami skraca efektywny reach. Kierownica ze wzniosem zamiast podkładek nominalnie nie skraca reachu, ale duże gięcie w tył już tak. Zatem sporo zmiennych do analizy.
 12. Te rowery nie nadają się do deptania pod górkę na stojąco, a raczej do równego pedałowania na siedząco. Przy pedałowaniu na siedząco blokada nie ma wielkiego znaczenia. Inną sprawą jest fakt, że w zastosowanych tam amortyzatorach można mówić raczej o regulacji wolnej kompresji niż o blokadzie...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...