Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2019 o 18:07, seczuan napisał:

A u mnie siedzi cane creek :) 

OMG, juz bym wolał ból w d$#%^ Wygląda strasznie.

 

W dniu 17.03.2019 o 19:08, dankams2 napisał:

U mnie też jednak zawitał Cane Creek

Tu juz wygląda to prawie akceptowalnie...

co za czasy, kto to widział zeby do ram Ti na oponach 40C potrzeba było wkładac zmiękczacze ;-P jakaś nowomoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cinol123 napisał:

OMG, juz bym wolał ból w d$#%^ Wygląda strasznie.

 

Tu juz wygląda to prawie akceptowalnie...

co za czasy, kto to widział zeby do ram Ti na oponach 40C potrzeba było wkładac zmiękczacze ;-P jakaś nowomoda :P

Da się pedałować. Ugina się tylko wtedy gdy trzeba a nie zawsze. Czasy są takie że jak chce przejechać wisla1200 po dziurach to wolę nie czuć na koniec dnia jak Azja. Na codzień wystarczy brooks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu chwaliłem się singlową ramą Speca, czas na efekt końcowy :)

779fbf1ce33e2da1388d2af46d35e378aec0e136

Trochę się spóźniłem na zimę, ale na przyszły sezon będzie jak znalazł ;) Myślę jeszcze czy by nie kupić jakichś Smart Samow albo typowych opon CX i nie posmigac też the z śniegu. Ciekawostka - zębatka Stronglight lub tylny Novatec są lekko owalne, bo łańcuch zmienia lekko napięcie pedalujac. 

Przy okazji, doradzcie proszę jak najlepiej ustawić Myszatą, teraz jest nieźle ale z moimi dużymi dłońmi czuję, jakby dolny chwyt był za krótki. Jeszcze bardziej w dół dać? 

Edytowane przez Prz
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciąg linki ma inny niż jedenastki.

Ale to galeria a nie miejsce na pogawędki, więc zapraszam do tematu założonego przez @MikeSkywalker lub do wątków szosowych.

@durnykot: byłbym wdzięczny za lekki przeciąg w temacie w wolnej chwili  :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niechciałby ktos zanabyć mojego Stevens Vapor - spec do wglądu w mojej galeryji ???

Postanowiłem (już prawie jestem pewny ;-)) zostawic Charge Pluga, Edka Mourenxa (dziżas, co to za rower... MEGA ) i ... .czas na tytan od Kinesisa...tylko zdarzyć przez Brexitem :>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...