Skocz do zawartości
juanmoretime

[Opony] Nowe opony WTB Cross Boss TCS Light 700X35

Rekomendowane odpowiedzi

juanmoretime

Nowe opony WTB, cena 99pln za sztukę, przy zakupie kompletu biorę na siebie koszty przesyłki kurierem.

Załozyłem na obręcze, ale okazały się za szerokie do mojej ramy, stąd ślady mleczka.

Realnie na szerokiej obręczy maja 37-38mm, także będą świetne na gravela.

Nie przejechały ani metra :-)

20190303_125151.jpg

20190303_125200.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Popularny

• Podobna zawartość

• Wolwgang
      Przez Wolwgang
      Planuję kupić 2 komplet opon do Tribana rc 500. Do tej pory jeździłem na sklepowych które są zwykłymi szosówkami. Chciałem jednak mieć możliwość zjechania z ulicy/ścieżki rowerowej od czasu do czasu do jakiegoś lasu / na drogę polną / inne tego typu przełaje. Nie wyznaję się jednak na temacie opon całkowicie, chciałem więc prosić o konkretne sugestie opon które wpasują się w wyżej wymienione oczekiwania
    • BraianoMajerano
      Przez BraianoMajerano
      Witam, chciałbym poprosić o radę, a mianowicie nie wiem jakie kupić opony do obręczy dartmoor raider v.2 26" 32h, dodam, że są to koła do dirtu więc i takich opon szukam. Dziękuję za pomoc. 
    • Mily1988
      Przez Mily1988
      Witam,
      wiem że temat głośnej piasty był już poruszany jednak piszę ponieważ chodzi mi o mój konkretny przypadek. 
      Na chwilę obecną posiadam piastę AXIS SPORT DISC i chce ją wymienić na coś co rozpędzi piesze towarzystwo ze ścieżki rowerowej.
      Parametry piasty które muszą się zgadzać to:
      Ilość otworów: 28
      Mocowanie: 12x142mm (taką mam obecną i tu też prośba o poradę czy nowa musi mieć takie same parametry)
      Mocowanie tarczy: 6śr (center lock też wchodzi w gre - adapter powinien załatwić sprawę)
      Kaseta shimano 105 11rz
      Wielka prośba o poradę która z piast będzie kompatybilna z tymi parametrami. Mowa o sprzęcie do max 1000zł.
      Czy DT SWISS 240s ROAD byłaby kompatybilna?
    • koolzoli
      Przez koolzoli
      Cześć,
      kupiłem Racing Ralpha 29 na tył o szer. 2.25 i dopiero po zakupie zauważyłem, że jeździłem na Racing Ralph 2.10. Mam parę pytań do Was - czy będzie duża różnica między 2.10 a 2.25? Czy dozwolone jest na tył 2.25, gdy na przodzie mam Rocet Ion 2.10? Czy dętka o szerokości od 1.9 do 2.2 będzie pasowała do opony 2.25?
      Będę wdzięczny za odpowiedź. Mam jeszcze możliwość odesłania opony w razie potrzeby.