Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem liczniki z Ali za 1,8k pln dla siebie i paru znajomych (odesłałem explorera 2) i oto co przyszło :) na szczęście dostawca klepnął zwrot $ na który czekam. Hatfu na poczty polskie i holenderskie. Stracone 50zł za cło, bo najpierw zapłaciłem, a potem zobaczyłem paczkę i nie skojarzyłem numeru paczki ... także i tak stratny, ale tania lekcja. Na przyszłość najpierw paczkę zobaczyć dopiero płacić.

 

obraz.png.b8a85dcbdea686504cccbae860f0ea8e.png

Edytowane przez martingg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do lampki :D

 

Oficjalny autoryzowany dystrybutor marki Enfitnix (lampki Xlite100 i 200, CUBELITE, XlitET, Navi600, Navi800)

Przedmiotem sprzedaży jest litowo-jonowa bateria wymienna do lampki przedniej Navi800. Dokładnie taka sama jak wewnątrz tej lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szosa aluminium (Giant Contend AR1), włożone opony 38mm więc i po szutrach bez problemu jedzie. Ale i tak staram się jeździć po dobrych drogach z uwagi na kręgosłup młodego (15 miesięcy). Większość drogi to był asfalt, ścieżki rowerowe, a woziłem go MTB na oponach 2.35" co raczej mi się nie spina :D Więc na MTB poszły SPD i oczyszczenie z wszystkich zbędnych bajerów - będzie pod maratony MTB, a w szosie EH500 - na treningi SPD, na jazdy z bobo strona z platformą.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zrzut z  kontrowersyjnej luksemburskiej firemki RCZ, tym razem tona drobnicy.. Dostawa 3 miesiące od zamówienia (deklarowane 30 dni roboczych) więc standard.

Tym razem dość dobrze zapakowane, Duże pudło w którym kolejne pudło z obręczami + kilka pakietów z drobnymi częsciami grubo pozawijane w folię, bąbelkową + dużo pompowanych wypełniaczy tak że nie latało nic za bardzo w środku. Zupełnie inny styl (lepszy) niż poprzedniej dostawy z drobniejszymi częściami, prawdopodobnie inny magazyn.

 

IMG-20240412-WA0001.thumb.jpg.43f8814e0fb80f5e93117afcad3a3fc9.jpg

IMG-20240412-WA0003.thumb.jpg.65dbc3bb02b4e10e4f587947e4ed8aa0.jpg

IMG-20240412-WA0000.thumb.jpg.0079208b8a39a16efc3bd3dd5ac35c62.jpg

Co przyszło:

Kategoria rzeczy potrzebne:

- RS twistloc 5.99EUR

- RS oneloc - 5.99EUR powyższe do manetki castingu na partnera/partnerkę dla SIDa z RCZ...

- manetki X5 7.99EUR potrzebna tylna do kompletu do przerzutki X4 kupione na BF2023 za 30PLN

- obręcze WTB i23 7.99EUR/szt do budżetowych kół z czekającymi piastami Novatec d041/d042

 

Kategoria "przydasie a jest tanio i wysyłka przy okazji"

- siodełka fizik i selle italia po 3.99EUR - żeby popróbować różnych kształtów na różnych rowerach.

- stery FSA 3.99EUR (miałem niepodpartą niczym nadzieję na zs4456 a są zs4455)

- manetki m6000 razem 8EUR, jestem miłośnikiem napędu 2x (w bez sensu,wiem proszę nie pisać że 1x lepsze itpd).

-przerzutki przednie m6020d i m7020d odpowiednio za 0.99Eur i 2EUR (obie prawie identyczne rożnią się nadrukiem i wybitymi napisami na blasze). Uwagi jw.

kupuję bo może to być niedługo dobro rzadkie jak np. "firmowe" amortyzatory z prostą rurą.

Przesyłka oczywiście droga jak zawsze.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się, jak to często tam (acz nie zawsze) bywa ten towar był bezsensownie limitowany do 1szt..... To były 2 zamówienia z przeciągu tygodnia z różnymi kodami rabatoymi a przyszły razem w identycznych rozmiarów pudełkach złożonych razem :). Pudełka z kół DT Swiss :) Najlepszy dowód że  nie zawsze limitują do 1 to fakt że przeglądając list przewozowy zauważyłem że jednej przedniej przerzutki powinno być 2 szt... faktycznie pomyłkowo tak kliknąłem i kupiłem w sumie 3.Wygrzebałem ją ze stosu foli bąbelkowej. W tym wypadku same manetki RS kompensują wysokie koszty zakupu.. Muszę jednak przyznać że drobnica w RCZ nie jest śmietanką jak amory RS, Fox (czy Ohlinsa którego ostatnio rzut przeszedł), koła DT itp. Również czas dostawy zamówienia złożonego z wielu pozycji wydłuża się czekając na ostatnie brakujące produkty (widziałem większość pozycji on stock przynajmniej miesiąc temu).

Takie to blaski i cienie luksemburskiej piramidy. Przy okazji dzisiaj rzut ram (i widelców sztywnych) Focusa: Mares, Cayo, Paralane, Izalco, Raven (27.5) . Np. Raven 27.5 S 199EUR.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...