Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, TheJW napisał:

Od wewnątrz też ma takie przegródki na kija i kulki? 😜 Coby się w upalne dni nie majtały.

Od wewnątrz przegródek niestety brak. Ale jak ruszy sezon grillowy to sprawdzę czy w/w opcja będzie dostępna po lewym założeniu ;) 

Stacjonarnie nabyłem kółka dla najmłodszej łobuziary, a ze skrzyni wygrzebałem ogromnyyyy (nie wiem dlaczego, ale czuję się zaskoczony) zestaw do transfuzji płynów ustrojowych.

20240321-194723net.jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki Galfera, (za pół ceny jak się dobrze poszuka na Bikenin model e-bikowy z opisem Shimano Zee po 60 PLN :))

piana Foam Loam - koncentrat 5 litrów bo idzie jak woda :)

bidon z kapslem zamykającym Camelbaka

i na koniec takie miętowe cudo, Peaty's Silicon Protect

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie dlatego żeby było mi jakoś szczególnie potrzebne ale potrzeba kupienia czegoś nowego do roweru okazała się silniejsza 😁"

:D:D:D:D:D:D:D

 

ceny netto temu tak tanio, ale i tak w sumie taniej niż u nas szczególnie Galfery tam wychodzą dużo taniej. (bike-discount.de)

 

obraz.thumb.png.0cf677155b7bfdb35b9f1eca612bcacd.png

 

 

No i nie chciało mi się czekać na obniżkę to wziąłem ... (widziałem kiedyś za 1049 na amazon)

 

obraz.png.236d9e6944c4f97d62d50ddee46d4a04.png

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma Crankbrothers Stamp 7, córka też i po chwilowej zamianie na rowery podczas dzisiejszej wycieczki pękłem. Dlaczego ja mam jeździć na niedorobionych chińskich podróbkach plastikowych One Upów z parę dych? Różnica w trzymaniu podeszwy mnie poraziła.  I zamówiłem - zielone. 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Roballinho napisał:

Poważnie? 🤨

Nie mam Cranków, ale mam tanie chińskie pedały, za ówczesne 60 PLN-ów i kleją się do fivetenów jak mucha do lepa.

Poważnie. Moje mają za mało pinów (mniej niż One Up, który wygląda na oko tak samo), praktycznie but trzyma się na jednym. But też 5-10. Kupiłem je przypadkowo, jak chciałem mieć platformy zamiast zatrzasków do ćwiczeń. Teraz są w rowerze sztywnym, a ja jeżdżę na starych, plastikowych Stamp 1, bo polubiłem platformy - ta są ok, ale ich życie się kończy. Na wycieczce byłem na sztywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wojcio napisał:

Poważnie. Moje mają za mało pinów (mniej niż One Up, który wygląda na oko tak samo), praktycznie but trzyma się na jednym. But też 5-10. Kupiłem je przypadkowo, jak chciałem mieć platformy zamiast zatrzasków do ćwiczeń. Teraz są w rowerze sztywnym, a ja jeżdżę na starych, plastikowych Stamp 1, bo polubiłem platformy - ta są ok, ale ich życie się kończy. Na wycieczce byłem na sztywnym.

@Wojcio Do Stampów są specjalne buty, których bieżnik układa się tak, że forma pedału w nie akurat wpada. Dopiero mając takie buty, można mówić o dobrym trzymaniu. :) 

Crankbrothers_Stamp_Shoe_NSMB_An.2e16d0b

Edytowane przez Brombosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...