Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, olo850 napisał:

@TheJW wsadziłeś biegowe wkładki czy są jakieś dedykowane do rowerowych butów?

Mają dedykowane do butów kolarskich: https://currex.com/products/bikepro
 

@Eathan wiem, ale tego nie da się naprawić inaczej, niż przez wymianę całego mechanizmu. :(
nw2.thumb.jpg.b02f3bc485f8c37dbf8691c2ec9fad4e.jpg

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska do suportu Ninja Token, 24x37x7 LLB. Sklep Prema w Broniszach. 107 zł brutto. Mistrz powiedział że oryginalne warto już wymienić. Wytrzymali w piasku Puszczy Kampinoskiej trochę ponad 5000. Suport Shimano zaczął strzelać po ok 200 km.

Być może na jutro będzie gotowy rower po wymianie napędu z 2x10 na 2x11 Linkglide Cues. Jeśli padać nie będzie to przejadę się i zdam relacje z pracy Linklide. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pośrednictwem legalnej karty płatniczej wszedłem w posiadanie tej oto podłogowej pompy. Jakoś szybciej taką rurą przed wyjazdem skorygować ciśnienie, niż wyciągać bateryjny wynalazek😉. Co prawda zegarek mało precyzyjny, bo bez pośrednich wartości ale nie jest to jakaś upierdliwa niedogodność. 

P.S. Proszę wybaczyć zdjęcie piwniczne🙃

20230921_151611.jpg

Edytowane przez Marinbiker
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lezyne Pocket Drive HP i HV. W gravelowej podsiodłówce jeździ HV, bo wystarczy nią kilkanaście razy machnąć aby nadmuchać około 2 bary, co w zupełności wystarcza do powrotu w przypadku awarii. Ma tłok o ciut większej średnicy niż HP, która natomiast jest próbą charakteru dla pompującego drajwera😂. Nabicie deklarowanych przez producenta 11 barów może i jest możliwe ale moim zdaniem NIEWYKONALNE. Trzeba być strongmanem chyba😁

Fajne kompaktowe pompki produkuje Crankbrothers z przełączaniem na jeden z dwóch trybów pompowania: większa objętość lub większe ciśnienie (HV/HP).

Edytowane przez Marinbiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DiMoonnTak, 350tki. Pirelli zamleczone. 

Trudno powiedzieć bo dopiero co na chwilę założyłem. Na suchym bardzo dobrze, na mleku mięciutkie . Będą na przyszły sezon, teraz męczę jeszcze fabryczne koła (ciężkie) na piastach formula i  fast trekach 2.35 speca (b. szybkie na suche warunki) . 

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że 26'ery "umarły" to Ty masz jeszcze na V'brejkach.

Ja za to mam w stodole pięć 26'erów pod tarcze które w łatwy sposób można przerobić na 27,5 ery z krosiarskimi prawie dwucalówkami. Niedługo będę je pokazywał.

Takich ram jest sporo na rynku wtórnym za niewielkie 💰💸

Btw, przyszła kolejna kaseta 9s z aliexpres. Do "26'era"

Compress_20231002_180437_7613.thumb.jpg.0143f09a9544e3d0e245501fdf148971.jpg

Pozdrow'er 😘

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się śmiać czy płakać że tak zatwardziale trzymasz się tego roweru.

Chyba że jara Cię jak na linii startu, wszyscy startują na maszynach ze wczoraj i robią wielkie oczy patrząc na zabytek rywalizujący z nimi, oraz  twa świadomość i wynik że można i nie odstajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...