Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

To nie części, ale...

Bluza/ koszulka z długim rękawem Triban RC100. Fajna, podszyta polarem. Cena 90 zł wydaje się bardzo odpowiednia.

Komin rowerowy z Decathlon za 15 zł. Jakoś nie przypadł mi do gustu, materiał to chyba w większości plastik.

Pytanie dodatkowe. Shimano Anti Seize. Brałem na ślepo, bo byłem pewny że to ten smar miedziany lub taki metaliczny szary. Okazało się że to jakiś biały krem, chyba smar ceramiczny. To tak było od zawsze czy coś zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki Shimano G04Ti - 2x
klocki Shimano G03S (OEM) - zapas na czarną godzinę
ulubiony bidon Elite Fly 550 ml  - mieli tylko jeden, więc kolejny idzie z zamówieniem z innego sklepu
żele SIS Variety Pack
izotonik SIS GO Electrolyte 1,6 kg - czarna porzeczka
izotonik SIS GO Electrolyte 1,6 kg - owoce tropikalne

gbjk.thumb.jpg.4e122c923bbd921cedd7390fbe668ea2.jpg

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cervandes w ramkę opraw, na ścianie powieś. Za kilka miesięcy będziesz wycieczki zapraszał, żeby mogli pooglądać nową kasetę Shimano na żywo! :D

Ja skromnie, bo większość kupiłem już wcześniej:
- bidon Elite Fly 550ml
- olej Rock Shox 15WT 120ml - do małego serwisu jak mi się w końcu zachce
- gwiazdka sterów (niby Cane Creek :D) - coby w końcu dociąć sterówkę i pozbyć się tego paskudnego, wystającego kikuta!
- gąbki olejowe do SIDa - na wszelki...
- 3 tokeny do SIDa - upgrade, który planowałem jeszcze przed zakupem roweru, a który na realizację musiał czekać...ponad 2 lata :whistling: :wallbash:

wdkw.thumb.jpg.0cdd4156c159fce5cef48cd9c3d09c36.jpg

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są uszczelki kurzowe, tylko gąbki olejowe.

Zębatka Shimano NW 30T FC-M5100. W końcu się pojawiły i to nawet w nie takiej złej cenie. Chociaż z drugiej strony, cała korba 190 zł a zębatka 100 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 300lm to tylko raz na kilka mignięć w trybie dziennym robi. Tak jak Bontrager Flare, że przy pełnym słońcu wyraźnie ją widać. Pozostałe tryby, a jest ich 11 - są 'cywilizowane'.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.

Chce ktoś te naboje bez gwintu? Nowe, nieużywane, pasują do SKS Airchamp PRO. Oddam za darmo albo jeśli wysyłka, to jeśli opłacisz paczkomat.

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...