Skocz do zawartości

skom25

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14 989
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana skom25 w dniu 23 Marca

Użytkownicy przyznają skom25 punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

5 886 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika skom25

Emeryt

Emeryt (13/13)

 • Automat Rzadka
 • Collaborator
 • Pierwszy post
 • Conversation Starter
 • Reaktywny

Ostatnio zdobyte

2,9tys.

Reputacja

1

Trafne odpowiedzi

 1. Po zmroku, ale ja pisałem o środku dnia, co jest nienormalne.
 2. Hej, Ostatnio w innym wątku rozwinął się temat ciśnienia vs szerokości opon. Padło tam stwierdzenie, że 2 Bary w oponie MTB to będzie co innego, niż ta sama wartość w oponach szosowych 25c. Pierwsze będą kamieniem, drugie flakiem. Jest to dość oczywiste, wynika z objętości opony i tego ile może się ugiąć. No ale ja zastanawiam się nad tym z innej strony. Mam opony 42mm pompowane do 2 Barów. Jeżeli zamontuję opony 35mm podobnej klasy, jakie ciśnienie muszę ustawić, żeby odczuwać podobny komfort podczas jazdy? @zekker wypowiesz się?
 3. Niezidentyfikowane dźwięki. Coś mi "puka" czy "klika" równo z obrotem koła. Nie pochodzi to z napędu, bo jest zawsze niezależnie czy pedałuję, czy nie. Nie są to tarcze, bo naciskając hamulce, dźwięk pozostaje. Nie są to także piasty, bo po podniesieniu koła dźwięku nie ma. Pozostają opony. Po powrocie wyjąłem z bieżnika mikroskopijny kamyczek, ale dźwięk mnie prześladuje od dłuższego czasu, więc nie wierzę że to jego sprawka.
 4. Poszedłem rano na rower. Pomiędzy 6 a 7:30 nie dzieje się nic ciekawego, ale to Warszawa, więc zawsze się coś znajdzie. Facet na retro MTB. Te rowery są krótkie, więc jak stał przed siodełkiem, to brzuchem prawie dotykał mostka. No właśnie, mostka. Nie jestem pewny, bo torba zasłaniała, ale miał mostek o długości 0 mm lub wręcz krótki mostek odwrócony w stronę siodełka. Do tego kierownica jak poniżej, oczywiście "rogami" ustawiona pionowo do góry.
 5. Jestem już na tyle duży, że zdaje sobie sprawę co jak działa 😉
 6. Są takie rzeczy, których nie trzeba rozumieć. Wystarczy zaakceptować, że ktoś tak woli 😉
 7. Też tak myślałem, dopóki nie przeczytałem recenzji. 200 cykli do 2 Barów przy oponie 25c. Czyli ile przy 42mm? 400? Tak jak pisałem, będzie to pompka absolutnie awaryjna. Będzie trze pompować 10 minut, to będę
 8. Ja lubiłem, ale mi przeszło. Czuję się fatalnie po spacerze 2h, a co dopiero myśleć o rowerze...
 9. Ustaw na minimum. Założyłem X-Track i od razu dwie czy trzy gleby, kiedy na Shimano wywaliłem się niewiele więcej od 2014 roku.
 10. Zależy od przerzutki, ale na 99,99% nie.
 11. Na trasach które jeżdżę, jest kompletna loteria. Wczoraj trafiałem praktycznie na same zielone, mało kiedy się zatrzymywałem. Natomiast innego dnia, stałem non stop że aż mi się odechciało jazdy.
 12. No jasne że mam łatki Samoprzylepne Park Tool, tyle żeby dojechać do domu. Potem nowa dętka.
 13. Zamówiłem Lezyne Pocket Drive HV. Mam nadzieję że jej nigdy nie użyję. Nie zapeszając, ostatniego kapcia złapałem dwa lata temu i niech to pozostanie bez zmian. Kupiłem ją z myślą o... wożeniu w kieszeni, gdybym znalazł się nagle kawałek od jakiegokolwiek kompresora/ stacji naprawy rowerów. Nie robię długich wypadów, bo mnie to już nie bawi. Aktualnie wożę ze sobą Xiaomi Mi Portable Pump, co jak się domyślacie, jest kompletnie absurdalne. W tamtym roku jeździłem z plecakiem, więc nie było tak źle. W koszulce już tak kolorowo nie jest... Swoją drogą, lubię brak precyzyjnych opisów w sklepach. Właśnie przez to, przed chwilą prawie zamówiłem wersję HP zamiast HV.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...