Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sam, sztuk nawet kilka bo myślałem, że z pierwszym coś nie ten teges i albo ja nie umiem tego obsługiwać albo nie wiem o co chodzi - jak dokręcę adapter do końca na wentyl presta to jak nałożę końcówkę kompresora do pompowania kół (taką z manometrem) to ona naciska na wentyl i powietrze szybciej ucieka niż się pompuje, jak nie dokręcę do końca żeby nie naciskać na wentyl to powietrze ocieka dołem niedokręconego adaptera - da się tak pompować i tak robiłem do tej pory ale nie jest to dokładne bo manometr nie działa w takich mało szczelnych warunkach. Ale widzę na zdjęciu, że tam są uszczelki, których chyba nie ma w moich adapterach i może to jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TheJW napisał:

- pompka do amortyzacji Topeak PocketShock DXG - w miejsce badziewnej Pro PRPU0050 z przepuszczającą głowicą

Ten Topeak to badziewie. Jedną zepsułem, druga pokazuje pogodę. Jedyne co mają dobre to bezstrantna przyłączka.

Kup cyfrową.

A tak w temacie pompek to nie wiecie co się stało ze świetnymi Giyo gs411 gs-411? Nigdzie nie można ich znaleźć.

 

Edytowane przez slavi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam najlepszych doświadczeń z produktami Topeak'a, ale ta właściwie jako jedyna, po odrzuceniu Beto i jej brandowanych odpowiedników, spełniała moje wymagania (bezstratna końcówka, niewielki rozmiar i manometr wyskalowany w PSI). Po pierwszym użyciu nie mam jej nic do zarzucenia, no może poza totalnie nieczytelną skalą na manometrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem to specjalnie jakiś czas temu i pokazywał to samo co bliźniak wpięty w szereg i pompka z elektronicznym manometrem z półki obok więc nie w tą stronę :P

Tak szukałem czemu fox był 'drewniany' i właśnie wyszło .

Edytowane przez slavi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie ostatnio taki zakup - Bitul FR001. Narzędzie w użyciu i muszę przyznać, że przed jego wypróbowaniem i w ogóle zakupem sądziłem, że te wszelkie informacje o prostowaniu haka to mit. A jednak muszę cofnąć słowa i taki zabieg zauważalnie poprawił działanie tylnej przerzutki.

 

IMG_20230424_213115_copy_1500x2000.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...