Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale zastanawiam się po co w Accent'cie double tap'y po lewej stronie skoro korba Rival 1x?

Możesz wyszło taniej niż wersja 1x11? :) W końcu opcja "budżetowa".

 

Wizualnie znacznie się różni od Ronina z którym będzie konkurował ale ten chyba lepiej wypada - 2x10, stal, widelec z opcją przykręcenie bagażników.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyszło taniej niż wersja 1x11? W końcu opcja "budżetowa".   Wizualnie znacznie się różni od Ronina z którym będzie konkurował ale ten chyba lepiej wypada - 2x10, stal, widelec z opcją przykręcenie bagażników.  

 

Wszystko zależy. Mam wrażenie, że jednak Accentowy gravel jest bardziej adresowany do osób które szukają hmm "wyspecjalizowanych" rowerów w sensie sportowym. Authorowy Ronin jest bardziej wszechstronny i zdaje się 2 kg cięższy. 

Edytowane przez BratDalton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy puści przy większym niedolocie :]

 

BTW.

Takie "uwolnienie" podsiodłówki od toptuby powoduje piękną pracę na boki. U mnie w Bułce podsiodłówka ładnie podąża za nogą.

Na początku myślałem że pękła rama ale się okazało ten typ po prostu tak ma :D mnie się podoba.

 

fat_47.jpg

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice

 

Jaki najszerszy baranek 25,4 -26 jest Wam znany ?  Nitto czasem z czerwonym paskiem wypuszcza srodek środek 46 cm...

 

Klasyczny baranek taki bez efektu rozdęcia na boki, może minimalnie ok , ale nie tak jak w niektórych monsterach potworach z gangu krzywej klamkomanety...

 

Jedyny ładny sposób żeby wsadzić  oversize to ten mostek,ale drogi i podobno lubią po dwóch miesiącach przysłać same pudełko.

 

https://wearefactoryfive.com/products/f5-titan-stem

 

To jest jakiś  znany minieznany baran np 50 cm? ale bez owersajzu?  

 

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, z chudzinek w fajnym, kompaktowym gięciu to jest  Deda Piega  - tylko trzeba pamiętać, że szerokość jest podawana koniec-koniec, czyli wersja 46cm to tak naprawdę 44.

 

Jest jeszcze znana i lubiana, ale już nie tak powszechna Soma Highway ale tu już trzeba więcej wykartkować. 

Edytowane przez akkwlsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziękuję Adam! Deda Piega jak morgan friman wymiata, W zasadzie to mam do zmian kokpit na torze i będzie idealna, w zasadzie jeszcze mam tylko dwie inne szosówki do zmian, ale skoro uwolnię srebrną brzydotę z toru to jedna dostanie tą brzydotę.... głównie zależy mi na zmianie dolnego chwytu bo lubię kiedy jest bliższy niż dalszy tak jak w kierownicy którą mam z GB z przerzutów Ivan/Toruń i miałem w Zawierciu... Wrzucę zdjęcia na wiosnę.... Myślę o zrobieniu turinga w stylu rdza na lato z diamantu, i w nim właśnie była by fajna srebrna szerokość, może nitto lekko rozgięte

 

Ten ptaszor somatyczny ma charyzmatyczny kształt.... ale w połączeniu z mostkiem Tytanus z mojego linku za kolejne 100 bidolarów, kokpitus kosztował by tyle co trzy diamenty razem, jednak to studzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Po co komplikować (szpec) jak można po prostu. "estetyki" nie komentuję, ale w końcu coś do kompletu laufa :D
Dziwnie przypomina siodła jakie mam w katalogu rowerowym '39

Rinsten-Spring_steel-leaf-spring-add-on-

Co jest fajne to regulacja twardości ;) Więcej na bajkrumorze.


_______________________________________________

I dla poprawienia ssamopoczucia, taki piękniś z radavista

Darrens-Crust-Bikes-Dreamer-27.5-Dirt-To

No kurde śliczny, i wizualnie ciekawa fuzja nowego z klasyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

APRO Ranger

 

A ja myślałem, że na tym świecie już nic mnie nie zaskoczy... A tu taki nomen-omen zaskok :P

 

Czas najwyższy organizować emigrację na Proximę...

 

Skoro Palmer Eldritch tam doleciał to ja nie dam rady?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...