Skocz do zawartości

woojj

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3 761
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana woojj w dniu 19 Lutego

Użytkownicy przyznają woojj punkty reputacji!

Reputacja

1 081 Doskonała

2 obserwujących

O woojj

 • Tytuł
  Stary wyjadacz

Dodatkowe informacje

 • Skąd
  śląsk

Ostatnie wizyty

988 wyświetleń profilu
 1. Ja mam odwrotnie.....góral się kurzy, tzn używam, ale gravelowo + 40mm to mój typ. Może do gienka wleci coś w stylu 2,6.....
 2. Z lakierem pewnie daje to około 2850-2900 g za set.....a to bdb wynik....jak na mufowca. Wiekszość ram stalowych to jednak poziom bardziej 2 z okładem, szczególnie tych na tarcze. Jakaś nowa przełajka się szykuje????
 3. Panie dodaj....ishiwata, ale jednak trzepak w męskim rozmiarze. Że niby widelec 500 gram....podszyte to opowieściami z mchu i paproci😁
 4. Taka zajawka....Pelago Rama w rozmiarze 59 waży 2450. Zestaw pod tarcze i QR....klasycznie jak lubię.
 5. Mocno to zmęczone. Trzeba iść w trupa ...jeździć do samego końca. Potem zmienić całość na pędu.
 6. https://1001miejsc.pl/zatopiona-kopalnia-bibiela-pasieki/
 7. chm....dostępność tutaj ma kluczowe znaczenie
 8. Dla niektórych działanie ma różne oblicze 😉 Co dla jednych jest akceptowalne, dla innych naganne i nie do przyjęcia. Paradoksalnie wolnobieg 8 jest znacznie tańszy od 7.....a 6 chyba są od strzału.
 9. A dlaczego nie wymieniłeś trybu???? To jest powód. Stary tryb jest zdewastowany (najczęściej używane biegi) i nie dogaduje się z łańcuchem. Nie zakładaj starego łańcucha, ponieważ rozciągnięty łańcuch zajedzie nową korbę bardzo szybko, a to najdroższy element napędu. Wymień kasetę/wolnobieg.
 10. Topielec.....kontynacja https://1001miejsc.pl/zatopiona-kopalnia-bibiela-pasieki/
 11. Wszystkim się wydaje że jak hamulce wyrywają z butów to jest super. Niestety to tylko pozorna jakość. Jeśli chodzi o shimano to najlepsze są XTRy bez serwa, bo mają dokładnie wyczuwalną modulację, punkt blokowania. Mowa o normalnym rowerze, ni takim grawitacyjnym z użyciem wyciągu 😉 Z każdych hydraulików da się wiele wycisnąć, tylko trzeba chcieć. Pokombinować z klockami. Kotwice to nie mój klimat. Chcę zablokować, naciskam mocniej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...