Skocz do zawartości

Ranking

  1. elkaziorro

    elkaziorro

    Użytkownik


    • Punkty

      24

    • Liczba zawartości

      2 173


  2. CoolBreezeOne

    CoolBreezeOne

    Użytkownik


    • Punkty

      24

    • Liczba zawartości

      1 426


  3. sznib

    sznib

    Mod Team


    • Punkty

      23

    • Liczba zawartości

      11 608


  4. kipcior

    kipcior

    Użytkownik


    • Punkty

      21

    • Liczba zawartości

      3 173


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 04.05.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Bo jak mom cas to siedze i myśle, a jak ni mom casu to ino siedze
    12 punktów
  2. Nad rzeczką, opodal krzaczka Niosłem na plecach swojego Treczka
    12 punktów
  3. Bo rzeki przepłynąłem, góry pokonałem... 😉
    12 punktów
  4. 12 punktów
  5. Bo siku na poboczu to ryzykowna gra
    11 punktów
  6. 10 punktów
  7. Bo może w Rewalu Pozdrow'er 😘
    10 punktów
  8. Bo nad wodą ale jeszcze bez kąpania
    9 punktów
  9. Bo czyż ta kupa gnoju nie wygląda ładnie?
    9 punktów
  10. Dlatego w tym miejscu zostało zaprojektowane miejsce na siusiu, między dwoma pasami, z odpływem.
    8 punktów
  11. Bo "nie bądź leśny troll..."
    8 punktów
  12. Bo takich tras wciąż za mało
    7 punktów
  13. bo gry mnie nauczyły że tu będzie zasadzka 😬
    7 punktów
  14. Bo w Krośnicach Szurkowskiego upamiętnili na szkole.
    7 punktów
  15. Bo trochę w zielonym cieniu w ten upał
    6 punktów
  16. "Szefie. ale jak my szli ulicą to taki facet , widać że się zna tłumaczył takiej eleganckiej pani że to się montuje tą taką poprzeczką nad kołem do przodu.." Obawiam się że część "specjalistów" działa wg. ekstremalnie prostych zasad i wariantowość jest już poza zakresem mozliwości...
    6 punktów
  17. Bo poprzednio sobie żartowałem z tymi bobrami ale dzisiaj jak to zobaczyłem to się rzeczywiście zacząłem zastanawiać nad wielkością współcześnie żyjących bobrów 🤔 Baj de łej, jak se powiększycie zdjęcie to dalej widać kilka innych kompletnie ściętych drzew równie słusznych rozmiarów
    6 punktów
  18. 5 punktów
  19. Bo taki sposób spędzenia majówki to lubię
    4 punkty
  20. Dzisiaj nabywałem nowego skilla warsztatowego. Kumpel pozbywa się starego 26" karbonowego ściganta i była mała, ale ciekawa robótka: manetka Xloc od RockShox'a sparowana z amortyzatorem Revelation XX do odpowietrzenia. Zamówiony olej, zestaw do odpowietrzania z pudła po amortyzatorze i moje kolorowe torx-kredki. Robota zakończona sukcesem. A tak btw, jednak linka robi jak dla mnie robotę No i druga sprawa: myślałem, że jeszcze Bike Maraton 2026 Harrachov-Jakuszyce pocisnę na starych laczkach, ale chyba jednak trzeba będzie sięgnąć do szafki po nowe kapcie. Nie wiem ile z nim jechałem, ale dojechałem do bazy. Pewnie nawet bym nie zauważył, tak ładnie trzyma ciśnienie, gdyby na ostatnich nastu kilometrach po DDRze coś mi nie zaczęło stukać w asfalt. Myślałem, że jakiś kamyk się zaklinował. Dopiero na myjce go zauważyłem. Dzisiaj już nie miałem weny zająć się sprawą - jutro ekstrakcja i ocena szkód.
    3 punkty
  21. Bo jeszcze łyso ale przynajmniej jakieś widoki z górek:
    3 punkty
  22. 3 punkty
  23. A gdzie tam. Nie polecam srama 12 rzedowego w niższych wersjach. Hak i sam wózek z plasteliny. A większość graveli 1x12 masz na apexie... i to nawet rowery za 15 k. Za to 1x11 to nawet microshifty spoko działają i są wytrzymałe.
    2 punkty
  24. No ja bym poszedł w tytan. Decathlon wypuścił tytanowego gravela za 13 tyś.
    2 punkty
  25. @itr wkręcany klasyczny BSA w ramach "plastikowych" to nie za dobre rozwiązanie. Musisz na etapie laminowania osadzać dodatkowe gwintowane mufy aluminiowe. Zwiększa się ciężar i zawodność tego rozwiązania. Są super rozwiązania suportów PF a'la Ninja. Masz skręcane Tokeny, Wheels MFG , Hope i wiele innych
    2 punkty
  26. Bo musiałem sprawdzić czy to prawda i miałem szczęście, że jest susza bo koleiny były faktycznie do kolan 😁
    2 punkty
  27. Bo relaksowo świątecznie leżym w trweczce
    2 punkty
  28. Bo żeby na majówkę było lato, trzeba mieć układy w prokuraturze 😉 Pozdrow'er 😘
    2 punkty
  29. Bo droga wyglądała obiecująco.
    2 punkty
  30. - Pojedziemy w góry? - A po co niby? Ja ci góry kupiłam, w lodówce się chłodzą
    2 punkty
  31. 2 punkty
  32. Bo drugi z truskawkami i jest nas dwóch
    2 punkty
  33. 2 punkty
  34. https://www.gt2.bike/product-page/argon-18-dark-matter-carbon-gravel-rahmenset GT2 często gęsto ma kody na -17/19/20 %
    1 punkt
  35. Hmmm....mam Authora Charisme 66 z bodajże 2013 r? Na BSA, kompletny rower waży 7 kg To jest tak przeciążane, bo przecież napęd jak u zawodowca dymający po górach. Ma przejechane nic się nie dzieje Mam też Flyxii , też wkręcane, rama z widłem 1400, rower jakaś 8-mka z hakiem i robi to wszystko ze stromiznami po górskich szlakach włącznie, ostra jazda latające kamienie. Ale mogę wymienić kilka ram w których mufy PF się rozpadły i to nie był jakiś duży przebieg Nie ma co generalizować, bo nie ważne jakie rozwiązanie, efekt finalny wychodzi od danego producenta. Ale masz jakąś taką ramę? Czy to tylko gdybanie? Jak składałem rower, to żadnej cienkiej wstawki aluminiowej nie widziałem @wojtt80 polecam Flyxii fe-02. Koszt tego z seller shipping method to jakieś 2kpln Jest BSA i wszystkie normalne standardy. Stale gravele miałem i już nie chciałbym tego znowu mieć. Co najwyżej swoje stare ściganckie szosy na pamiątkę, żeby sobie na nie popatrzeć
    1 punkt
  36. @KNKS@przecietny.kolarz to co on pojechał się ścigać czy jaja sobie robić . Dla mnie to drugie .
    1 punkt
  37. @Tyfon79 "Fajnie jest w ten sposób pisać do kogoś kto nie uprawia danej dyscypliny." Kolega przeciętny wspominał o trudnych podjazdach MTB. Więc podałem Mu trudne podjazdy MTB. "Po drugie od kiedy to na ściankach masz różnice czy jesteś wpięty czy nie?" Od nigdy. W każdym przypadku "trudnego podjazdu mtb", problem z rzeczonym był w balansowaniu balansem trakcji przód/tył oraz w utrzymaniu jakiegoś tempa. EDIT: Tempa w kontekście watów, bo 20%+ nachylenia nawet na gładkim, wymaga mocy która dla większości nie jest dostępna dłużej niż kilka/naście sekund. Na szlaku z korzeniami i innymi atrakcjami jest odpowiednio trudniej. Poza tym rozmawiamy o efektywności pedałowania w kontekście transferu mocy. W SPD łatwiej się rower kontroluje w powietrzu, nie zaprzeczam, ale nie o tym mowa.
    1 punkt
  38. Fajnie jest w ten sposób pisać do kogoś kto nie uprawia danej dyscypliny. Po pierwsze w tej dyscyplinie dokonał się w sumie największy postęp jako taki w całym MTB. Zarówno możliwości zjazdowe jak i podjazdowe. Po drugie od kiedy to na ściankach masz różnice czy jesteś wpięty czy nie? To czujesz na odcinkach gdzie trzeba pociągnąć z prędkości a masz z pół metrowe uskoki po korzeniach na przykład. To może być całkiem nieduży wznios. Zasada z wpięciem ta sama co na zjazdach czyli lepsze czucie jazdy, cały czas stopa w tej samej pozycji, brak podbijania na rowerze. To, że ktoś zrobi to samo a choćby piętą bo i tacy są bujając się jak na sztormie to co mi czy nam do tego. Jest paprokiem i tyle a w każdej uprawianej dyscyplinie powinno się dążyć do doskonałości. Miedzy innymi czerpać od prosów. Już nawet pomijam, że w agresywnym fullu zupełnie inaczej się korbi, czasem trzeba cofnąć korbę, wspomóc nogę, która "osłabła" na przeszkodzie. A sportowo w zasadzie wszyscy są wpięci a ci co nie są, nie są z kolei kompatybilni z podjazdami, klepią te same odcinki na pamięć,... Równie dobrze możemy zacząć gadać czemu i gdzie jedni jadą z gołymi łapami a inni w rękawiczkach albo czemu zawodniczo na starcie jednak łapy gołe nie są. Niby prosta rzecz bo kawałek szmaty a robi różnicę. Oto by się kłócić. Przecież już dawno miedzy innymi ja go wyjaśniłem. Obecnie większość ludzi sympatyzuje z pewnym krajem wiec nie po drodze robić z siebie ... w innym temacie. No to myk przeskoczymy wnerwiać na ciągniecie czy bycie wpiętym lub nie. I tak jest za każdym razem od tematów moto po szlabany na kolei włącznie. Kurna już by jakiś temat o niedźwiedziach założył z Bieszczad bo ponoć bywa na rejonie. Było by milion x ciekawiej w tym do tego dążeniu do prawdy co to lubi się tłumaczyć.
    1 punkt
  39. Te standardowe haki UDH sramulca są z plastiku. Pierwsze po zakupie nowej ramy co robimy to wywalamy ten szajs i kupujemy "blaszany" . A jak ktoś jeszcze instaluje nową grupę 12 Di2 to pod rygorem śmierci jest obowiązek wymiany. @Brukiew_Niepospolity w dobrych suportach można łożyska wymieniać praktycznie bez końca. . A po za tym wiele firm już produkuje suporty do rozbitych muf o "kaliber" większy .
    1 punkt
  40. Z tego co czytam @keltu, 14 kg razem z całym szpejem: https://99spokes.com/en-EU/bikes/giant/2023/roam-ex
    1 punkt
  41. Bo jak nie pomost (⬆️), to może kanapa na pauzę 😜 Był też stoliczek, ale już go przyroda zaczęła pochłaniać
    1 punkt
  42. KAZAFAZA Czytałem zimą, dla mnie super, polecam Jeszcze Jakuba Rybickiego "Po Bajkale"
    1 punkt
  43. bo zawsze jest czas na przerwę nad wodą
    1 punkt
  44. Możesz edytować te 2 pola Prędkość i Dystans i wybrać to co Ci bardziej odpowiada.
    1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...