Skocz do zawartości

[wydarzenie] Volt 1.0 - czyli pojeździmy z prądem po Górach Świętokrzyskich


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani - w tym rokku ruszam z eventem, dla rowerowo - elektrycznych pasjonatów. Odkąd dosiadłem elektryka, zauważam, jak bardzo ten "typ" rowerzystów jest pomijany i piętnowany. Bardzo chciałbym to zmienić i poznać ludzi, którzy podobnie traktują rower. 

Jakby to miało wyglądać?

Data: 17 Sierpnia 2024

Miejsce spotkania już mam

https://www.facebook.com/uroczysko.borkow

Technicznie:

Można wpaść i wychillować wspólnie w określony weekend, a można także wziąć udział w przejeździe rowerowym. 

Zapisy na przejazd przez specjalny panel  - Wpłata 70zł.

Kwota wpisowego dotyczy tylko udziału w przejeździe Rowerowym organizowanym w dniu Eventu. Zawodnicy na własną rękę rezerwują sobie noclegi w miejscu Startu.
 
KLASA TURYSTYK przeznaczona jest dla rowerów trekkingowych i biegnie w 90%drogami asfaltowymi. Dystans około 90km
 
KLASA OFFROAD to wytyczony ślad w terenie, gdzie główną nawierzchnią są szutry i piaski. Mogą zdarzyć się odcinki o stromym nachyleniu, czy terenowe single. ok 70km 
 
Trasa? Dostajecie ją na gps/ smartfon
Na mecie medal pamiątkowy i ognisko
 
event mam już na fb   https://fb.me/e/1hTLpsK1e
 
Pytajcie a będzie Wam odpowiedziane!
 
 
 

Dwie kategorie  do wyboru:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czyli mamy Ci zaplacic 70zł aby móc się przejechać jakąś trasą" - nie chcę być uszczypliwy, ale na takiej zasadzie działa większość eventów sportowych:) Płacisz wpisowe, ktoś organizuje coś, załatwia medale, jakieś Izo na start i piwko na mecie do tego  kilka pozwoleń itd. 

 

"Medal za przejazd? To zawody? " - raczej forma rajdu. Przy rowerach elektrycznych klasyfikacja by nie miała sensu, więc jest to raczej forma wspólnej jazdy, integracji i fajnego spędzenia czasu ze znajomymi, a do tego przejazd jakieś ognisko i medal pamiątkowy za spot;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startując kiedyś w górskich maratonach wiedziałem za co płacę, cała organizacja, pozwolenia, opieka medyczna, ratownicy medyczni na trudnych górskich zjazdach, trasa oznakowana, bufety w kilku punktach na trasie i tak można by wymieniać. Tu widzę opłatę za możliwość przejechania się jakąś trasą. Jakieś trasy to można sobie znaleźć obecnie w wielu apkach do tego służących. Cena spora jak za możliwość się przejechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam LSTR napisał:

to raczej forma wspólnej jazdy, integracji i fajnego spędzenia czasu ze znajomymi, a do tego przejazd jakieś ognisko i medal pamiątkowy za spot;)

Integracja ? Gorzej jak zjedzie się jakiś patologiczny element i cały czas będzie trzeba stawać na piwko 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani zelektryzowani - pierwszy taki event robię elektryczny.

Co do zapewnionych "grantów" to w pakiecie powinnno się znaleźć coś więcej niż tylko uścisk dłoni.

Zawodnik dostaje:

W pakiecie na starcie izotonik

Medal pamiątkowy na mecie

Piwo finishera na mecie

Kiełbaskę + ognisko:)

 

20 godzin temu, pecio napisał:

Organizuję przejażdżkę u mnie po lesie. Cena mocno konkurencyjna .....jedyne 50 zł . W cenie darmowe piwo i podziwianie panoramy Tatr.😉

Najs;) Jak dodasz koszt wyprodukowania medalu wyjdzie ci to co u mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest opcja bez medalu w niższej cenie? w dzisiejszych czasach gdzie stawia sie na eko a medal mi jest niepotrzebny z przejażdżki trasy wolałbym aby nie marnować energii na wyprodukowanie dla mnie medalu, uścisk dłoni organizatora na mecie w zupełności mi wystarczy :) A jeszcze fajnie jak by "izotonik" dla rowerów był w postaci możliwości podładowania baterii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam LSTR napisał:

Najs;) Jak dodasz koszt wyprodukowania medalu wyjdzie ci to co u mnie;)

Tak na serio to jeszcze mnie nie pogięło ,żeby robić ustawkę i kazać sobie za to płacić. Medale to nie napiszę gdzie mam. Jak zorganizuję wypad  i zapraszam , to  kumplom postawie browca (nie jednego) , zrobię ognicho z żarciem za free i nawet u siebie przekimam.  A witam każdego mile , wszak łączy nas wspólna pasja.

A celebrytów lansujących się na e-bajkach i próbujących przy okazji wypchać sobie kabzę to nie napiszę w jakim mam poważaniu....

Za chwilę ktoś zorganizuje zawody kto szybciej zaspokoi laskę wibratorem. Tak też można.....I będą medale 😁

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Rafał87 napisał:

a jest opcja bez medalu w niższej cenie? w dzisiejszych czasach gdzie stawia sie na eko a medal mi jest niepotrzebny z przejażdżki trasy wolałbym aby nie marnować energii na wyprodukowanie dla mnie medalu, uścisk dłoni organizatora na mecie w zupełności mi wystarczy :) A jeszcze fajnie jak by "izotonik" dla rowerów był w postaci możliwości podładowania baterii :D

Data jest podana, potraktujmy to jako zlot miłośników elektryków. Serdecznie zapraszamy za free;) Wpadaj, baw się i jeździj gdzie chcesz. 

Impreza jest dla każdego, opłata dotyczy tylko samego zorganizowanego przejazdu. Chcesz wpaść na spot - zapraszamy:)

Edytowane przez Adam LSTR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To elektryki mają miłośników ? Myślałem, że elektryk to mizerny kompromis wynikający z pewnych uwarunkowań 😅. Poza tym prawdziwi miłośnicy sami się organizują i nie muszą szukać partnerów do integracji na tradycyjnych forach internetowych.

@Sobek82 Kielecki to, według badań, najzdrowszy z majonezów. Tak więc nie narzekaj, będzie na bogato 😆

Edytowane przez KNKS
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...