Cześć, kupiłem sobie stojak serwisowy, taki jak w linku poniżej
https://allegro.pl/oferta/duzy-serwisowy-stojak-rowerowy-na-rower-wieszak-uchwyt-30kg-zacisk-15687925425
aczkolwiek mam dylemat, mój rower to kross soil boost 1.0, i za bardzo na ramie nie ma gdzie go przymocować, wiec zostaje sztyca, i stąd post, czy montowanie 24kg roweru na regulowanej (pneumatycznej) sztycy jest dobrym pomysłem?
Z góry dzieki za odpowiedzi