Skocz do zawartości

kraleoo

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika kraleoo

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Od tygodnia
  • Od miesiąca
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Cześć, kupiłem sobie stojak serwisowy, taki jak w linku poniżej https://allegro.pl/oferta/duzy-serwisowy-stojak-rowerowy-na-rower-wieszak-uchwyt-30kg-zacisk-15687925425 aczkolwiek mam dylemat, mój rower to kross soil boost 1.0, i za bardzo na ramie nie ma gdzie go przymocować, wiec zostaje sztyca, i stąd post, czy montowanie 24kg roweru na regulowanej (pneumatycznej) sztycy jest dobrym pomysłem? Z góry dzieki za odpowiedzi
  2. Cześć, poszukuje jakiegos taniego i dobrego sposobu na wyczyszczenie całego napędu (przerzutki łańcuch korba kaseta) ze starych smarów, brudu itp, czy użycie do tego wd40 będzie dobrym pomysłem? Jeśli nie to znacie jakies inne domowe sposoby i powszechne preparaty do tego celu? Z góry dziękuje za odpowiedźi :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...