Skocz do zawartości

[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami


Rekomendowane odpowiedzi

@Rysz:  byłoby miło, ale jest szansa że kółka będę ciurać okazjonalnie z kaseciakiem.  No i musiałbym drugą nerkę zastawić za singlową pieścinę  :wacko:

@artoor:  serdecznie dziękuję za ukłon, wyszło całkiem zgrabnie i sam się sobie również kłaniam. Oraz @thomaszowi za PRO koła  :thanks:

@Quell:  mam jakieś dwieście kapsli przeróżnorakich ale niestety nie są podpisane, błąd.  To jest z jakiegoś piwa, jak je odnajdę to dam Ci cynka.  A otwieracz sterowy oryginalnie wydumał Wisecracker, teraz jednak jest mnóstwo klonów na necie... A na kapsel nadaje się albo YAWYD od Niner'a albo podobny wypust zza Odry od R2.

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazafaza dzięki za linka do YAWYD,trzeba będzie cuś takiego ściągnąć.

Nie,to nie było rozwiązanie (chociaż fajne) w miejscu podkładki na sterach,a normalny kapsel sterów w kształcie kapsla z piwa z otwieraczem.

Nie wiem czy to funkcjonalne,bo po mojemu sporo piwa się wyleje przy takim otwieraniu,ale przynajmniej było fajne ;)

Tylko nie pamiętam kto w swoich gravelach to dawał,sporo ludzi miało o to ból tyłka,bo promowanie pijaństwa ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@kazafaza rower w zasadzie taki nieco zasadniczy, ale się mi nie podoba co następuje:

- elementy poddawane naciskowi wywołującemu przekazanie nacisku na koło poprzez zestaw ogniw połączonych sworzniami ( żeby nie napisać ,że pedały mi nie pasują )

- ilość zmarnotrawionego na zestaw ogniw połączonych sworzniami

- kultura poprowadzenia cięgien elastycznych w pancerzach elastycznych w okolicy zestawu kierowniczego.

No i koniecznie musi być klarem tryśnięty. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@durnykot:  ależ Rustyfarie już sklarowany!  Geje są do doopy, zgadzam się, niestety na tę chwilę COŚ wrzucić musiałem. Obiecuję poprawę! Kable...ojtamojtam :D
Aha, nic się nie zmarnowało - zrobiłem brelok do kluczy ;) 

4 godziny temu, Quell napisał:

Tylko nie pamiętam kto w swoich gravelach to dawał,sporo ludzi miało o to ból tyłka,bo promowanie pijaństwa ;)

Na szczęście są firmy które promują. Chwała im za to!

Edytowane przez kazafaza
linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalxM: Łyda może i z żelaza ale tylko obudowa - w środku wata lata od zeszłego lata.  Obecne kiełki to owal 38T i 16T, wcześniejsza inkarnacja Ryżego miała 38T okrągłe i 15T na zadzie, niestety narołajda nie pożenisz z nieparzystą zębatką.  Na pewno nie jest to szybki bieg, ale pozwala mi na wspinaczkę bez zbytniej zadyszki...

@Quell: będę szukać i węszyć!  :thumbsup:

Edytowane przez kazafaza
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 19:16, kazafaza napisał:

niestety narołajda nie pożenisz z nieparzystą zębatką

A możesz rozwinąć? Wprawdzie teraz mam w singlu parzyste zębatki ale przerabiałem różne kombinacje i nie pamiętam kłopotów.

Wprawdzie z przodu nie było zębatek NW ale zawsze parzyste (jeśli to o to chodzi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Do Społeczeństwa.

Ja rozumiem....Ja to doskonale rozumiem....ale czy kapsel musiał stać się obiektem westchnień i miliona postów w Galerii? 

@kazafaza masz systemowy zakaz wstawiania rowerów z kapslami. 

Społeczeństwu przypominająca przypominam ,że gadulstwem o technikaliach zajmujemy się w innym wątku

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, durnykot napisał:

Społeczeństwu przypominająca przypominam ,że gadulstwem o technikaliach zajmujemy się w innym wątku

 

Ja już się pogubiłem jeśli chodzi o zasady 'Galeri' na tym forum. Jak ostatni ktoś wrzucił w 'pokaż swojego 29er' Marina Rasta Muirwoods to po 2 komentarzach w stylu 'fajny kolor' i 2 w stylu 'zmień opony' wszystkie komentarze usunięto, a tu się zrobił wątek birofilski i przypomina się o zasadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.12.2019 o 08:54, rambolbambol napisał:

Sora RD-3400 SS

poszedłem nieco niesztampowo.....

95d53509546a9123.jpg

f83fef45c00d65df.jpg

Sunrace wersja RS ;-))) RDRS2- działa zarąbiście. Kółka na maszynach, pełny poler, alu śruba. Cacko. Wózek tak twardy że sprzęgła nie trza.....no i działa na 9 lub 10 biegów. Obsługuje kasetę 11-30......testy ciężko-terenowe jak wyschnie.

Edytowane przez woojj
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia - wrażenia z jazdy.

Cały czas jestem pod wrażeniem, jak dobrze radzą sobie budżetowe Smart Samy - dzisiaj specjalnie się poświęciłem i zmieniałem opony Smart Sam / G-One allround, te drugie oczywiście lżejsze, na asfalcie ciut lepiej, ale w terenie tragedia, lekkie błotko i momentalnie sie zaklejały i robiły się slicki. Na Smart Samach jechałem dalej...

G-One sprzedałem koledze, jest zadowolony, ja zostaję na tanich Samach i nie chcę niczego innego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...