Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.06.2023 o 07:33, Qaroll napisał:

O, dokładnie to samo zamówiłem. Szkło świetne, ale oprawki za wąskie na mój wielki łeb - i jednak zostały Alby Stratos. Szkoda, że tego szkła nie wrzucają do innych modeli.

Zgadzam się że szkła są dobre, ale też będę niestety zwracał.

Dolna ramka mi mocno przeszkadza w szczególności gdy się patrzę do tyłu. Głowę muszę wtedy ustawić pod odpowiednim kątem by ramka nie zasłaniała mi pola widzenia.

Same oprawki w mojej ocenie są też średnie, mój egzemplarz lubi sobie potrzeszczeć. Szkoda, bo to fajne bryle są, tym bardziej że można je wyhaczyć z kodami za 374 zł. Co za tą cenę ciężko chyba będzie znaleźć równie dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nie trzeszczały, ale były krzywe :) Jak się pojawią nowe modele to coś może sobie od nich zamówię jeszcze, bo w tej cenie takich szkieł się nie dostanie u konkurencji. Za fotochromy Alby musiałem dać ponad 2x tyle, a porównywałem je side by side - i nie wiem, czy nawet nie wolałbym szkła od Tripoutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KurczakNorris napisał:

To smarowidło już miałeś czy testujesz?

Testuje. Kończy mi się obecne i pora na coś innego.

 

35 minut temu, Cross90 napisał:

Czujniki Magene S3+. Po pierwszych testach wnioski są następujące: działają i kosztują dużo mniej niż garminowskie.

20230615_150823.jpg

Nie wiem czy są jakieś różnice między nimi a garminowskimi, ale mam jakieś 1,5 roku i nic się nie dzieje, z mojej strony z czystym sumieniem mogę polecić. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem łącznie 4 sztuki na przestrzeni około 4 lat, i trzy z nich padły. Ostatni zdekomponwałem w celu inspekcji i znalazłem wilgoć. Garminowskie kończą drugi rok u mnie, nadal działają i przestałem mieć okazjonalne 'start'-'stopy' na liczniku. W mojej ocenie jest między nimi różnica w jakości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dokumosa napisał:

 

.

6 godzin temu, cervandes napisał:

Ja miałem łącznie 4 sztuki na przestrzeni około 4 lat, i trzy z nich padły. Ostatni zdekomponwałem w celu inspekcji i znalazłem wilgoć. Garminowskie kończą drugi rok u mnie, nadal działają i przestałem mieć okazjonalne 'start'-'stopy' na liczniku. W mojej ocenie jest między nimi różnica w jakości działania.

Dlatego mam orginalne w jednym rowerze garmina a w drugim brytona. Odpukac działają, nic się nie dzieje. Myślałem swego czasu o zamiennikach ale mi jedna osoba odradziła taki zakup. Może jak piszesz właśnie taki był powód odnośnie wilgoci. 🤔

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cross90 napisał:

@Mandoleran  @Dokumosa posiada któryś z Was pas do pomiaru tętna magene? Jeśli tak, jak sie sprawuje?

Żeby nie było off topu to kupiłem łyżki do opon TOPEAK.

Nie mam i nie używam czujnika tętna, ale kolega ma od Magene i też nie narzeka, działa wszystko w porządku. O ile cena jest nie jest za mocna to śmiało można brać, najwyżej w razie czego nie ma szkoda wywalić. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pasa HR od Magene dodam jeszcze, że wymiana baterii w porównaniu z Garminowskim HRM-Dual to pikuś procedura.

3 godziny temu, Cross90 napisał:

@Mandoleran Garminowski około 300 zł, a Magene 120 zł🤷‍♂️ chyba sie skuszę...

Z tymi 300 złotówami to tak różnie. Zależy gdzie szukać. Można znaleźć na tyle taniej, że już będzie można się zastanowić czy nie warto dopłacić. Często na Amazonie trafia się w promkach - piszę o Garmin HRM-Dual.

 

Edytowane przez CoolBreezeOne
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...