Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Dokumosa napisał:

Trochę kółek, jakieś wózki, kurzówki skf do starych rebów i kabel bh90-sb... sobie roboty narobiłem 🤨

 

20230116_110032_resize.jpg

Te zestawy serwisowe do amortyzatorów trochę kosztują. A co do kółeczek tylnej przerzutki nie wiem czy do szosy nie kupić sobie zapasowego kompletu. Mam u siebie w tribanje w przerzutce rd-m 5800 właśnie kółeczka zmienione ze zwykłych na maszynowe. Zdecydowanie tylna przerzutka reaguje szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL większość rowerowych szpejów jest sporo droższa niż w krajach rozwiniętych. Te zestawy serwisowe kupuję po 10,99EUR (ze zwykłymi uszczelkami nie low-friction ze 2EUR taniej są), kółka po 9,99EUR. Akurat kuzyn mieszkający w .de wpadł na weekend więc nie mogłem pozwolić żeby przyjechał z pustymi rękami ;)

A co do kółek XT ("maszynowych") to poza przerzutkami XT stosuję je również w zwykłych deorkach. Te zwykłe, ślizgowe trzeba rozbebeszać po każym błotnistym wypadzie bo przestaje się to swobodnie obracać. Z tymi jest spokój przez sezon.

Edytowane przez Dokumosa
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ChuChu napisał:

@Dokumosa strzelam, że Twój garaż wygląda jak mokry sen każdego pedalarza... Już kiedyś rozmawialiśmy co tam masz, ale nie przestajesz zaskakiwać.

Wszystko tak może wygląda zza monitora. I fanie się dłubie przy jednym, swoim rowerze. Jak się ma w domu 3 osoby i każdy co najmniej po 3 rowery w ciągłej eksploatacji to z tej "morkej" przyjemności robi się mały koszmar ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do china grip i czanków. po jednym dotyku czuć że esi jest twardsze i ciaśniejsze i logo nie odpada od patrzenia😉

Kapsle da się kupić osobno. W sumie 2 raz bym nie kupił ESI, zbyt delikatne i tak po prawdzie nie czuje jakiś istotnych różnic między nimi a takich z czajna, nie licząc oczywiście ceny. 

 

Była fajna promka więc skorzystałem:

Podsiodłówka. Bontrager Elite XL

 

image.png.596000de5d5d9019090f8dbfd18536c1.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały myk, zakupiona kiera przez omyłkę, szybkie za kupy, ma średnicę montażu 35mm więc trza było dokupić mostek Dartmoor Fury V3 
dv3.thumb.jpg.7b0bc650cf1ab1b86ce370cec09a3eab.jpg

Że mam na półeczce mostek pod 25,4
To wziąłem kiermanę Dartmoor Swing Hi v.2

kiermana.jpg.3a0ae5946ca0cfb1289209b235144463.jpg

Ledwo poszedł przelew a dzwoni koleś ze sklepu z pytaniem czy aby na pewno dobrze kupiłem bo mostek i kiera pod inny rozmiar.

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać rowerową

Ponownie delikatne zakupy

Buciki Northwave Spider Plus 3 MTB

Spank OOZY Freehub Body

Lifeline PRO nożyce do cięcia przewodów 

Siodło WTB Pure 

Łańcuch GX Eagle 12sp

Gejcoki Crankbrothers Candy 1 

Tylna zmieniarka GX Eagle 12sp

Kolejne buciki Northwave Raptor TH thermal

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...