Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dawno mnie tu nie było!!!

Wracam tu do Was drogie freaki jarające się nietypowymi bajkami, a szczególnie gravelami choć nie tylko.
Na Jurze krakowsko-częstochowskiej,czyli an ścieżkach gdzie najczęściej oblatuję swoją sarnę, będą PIERWSZE W POLSCE ZAWDOY GRAVELOWE.

 

Jura Tour

 

Formuła zawodów lajtowa, sam wytyczałem trasę. Zawody organizują moi dwaj znajomi chcący wypromować tą "nową " u nas kategorię. 
Trasa jest skomponowana pod rowery na wąskich gumkach, leci przez pola, szutry i lasy, jest szybka i urocza. Dadzą sobie na niej radę amatorzy, chociaż wraz z rosnącą prędkością może trzepać :woot:

"Zawody" są legalne, pro zorganizowane, będzie pakiet startowy i kupa zabawy. :laugh:

 

 

 

miejsce : Ogrodzieniec i włości przyległe

czas : 17 września 2017

 

Wystartować może każdy, nie ma restrykcji co do typu roweru, ja jadę na stalowej sarnie 29x2,1", bonusowo będą liczeni ludzie na gravelach.
Będzie ekstra ;) Na dobicie się mogę pokazać Wam kilka smaczków w okolicy ^^

paczcie tu :

https://www.facebook.com/events/316355695439048/?ref=br_rs

 

Edytowane przez Wiewiór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Kierownik Wschodzącego Słońca od Surly -  820!!! mm szerokości, ~8cm w górę, ~15 stopni w tył, ~7 stopni w niebo, no i oczywiście cro-mo. 

.

 

Nie pytajcie ile waży :D

 

HB6300_640x480px.jpg

 

Strona producenta

 

 

 

 

 

 

 

A jak już jesteśmy przy kierownikach wywalonych w niebo, to JONES też ma coś nowego: Loop H-bar w wersji z 2,5" wzniosem

 

SG25ALblkprofile2angled__01378.150593603

Edytowane przez akkwlsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drugi marin na olx , ten jest droższy, nowy chyba 2300, rama fajna w oglądaniu, mi do długich nóg nie pasuje to, że w dużych ramach główka  jest niska, ale  dla rozmiaru S nie wiem jak to się  układa, każdy ma inne nogi ręce i preferencje, a ja  teraz szukam czegoś wygodnego jak four corners.... W Marinach czasami linka tylnej przerzutki kosi błoto z opony koło suportu, i blokuje założenie opony szerszej niż seryjna ( gdyby nie linka było by miejsce) tak jest w tym drugim marinie cztery rogi, ale to jest troszkę inna rama i trzeba zweryfikować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę się zgodzić, niby to rama do codziennego tyrania a teraz trochę przykombinowali dając ten wunglowy wideł z mniej popularną osią. Biorąc dodatkowo pod uwagę wzrost ceny za frameset o sto pięćdziesiąt funtów (albo sto jak ostatnio podnieśli na 400, ja pamiętam 350) szału nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...