Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, standardowo, kij w dupie. Niektórzy ciężko przyjmują fakty. Tylko różnica jest taka że ja to sprawdziłem tak jak piszę. A ty z tego co widzę wierzysz reklamom jak ci napisali że tylko pas ma sens to bez sprawdzania będziesz tak twierdzić.

Ja tylko twierdzę że mi osobiście wystarczy pomiar z nadgarstka. Więc ogarnij się człowieku, wyciągnij kij z dupy i przestań wygłaszać te swoje debilskie teksty i epitety bo ja w twoim kierunku takich rzeczy nie piszę.

Chyba że tak ci na tym zależy, to możemy teraz zacząć przerzucać się wyzwiskami. Tylko proszę pamiętać moderacjo kto zaczął.

Edytowane przez leon7877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena szybko wzrosła trochę, nie uwzględnia kosztów przesyłki. Nie ma też manetki co było trochę niejasne (człowiek niby wiedzioł ale się łudził). No i to tylko judy silver 

image.thumb.png.4b9c2f6d381c371ebdd07d18554ae94c.png

Były też inne amortyzatory np recony gold za 587 ale to już bardzo szybko zeszło zanim się zorientowałem.

https://www.bike-discount.de/en/bike/bike-parts/mountain-bike-parts/mtb-forks/29-suspension-fork/-1?p=1&o=3&n=48

Obecnie z prostą rurą najtaniej 119EUR, taper o 89  - ale to tylko judy silver - ma posłużyć do wymiany suntoura xct w rowerze użytkowym syna planowanym koniec sezonu 2024..

Wagi nie mam niestety, lekkie toto nie jest.

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2023 o 19:16, leon7877 napisał:

Nie do końca jest tak że zawsze odczyt z nadgarstka jest zły.

 

Weź już przestań. Idąc tym rokiem rozumowania, to zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje prawidłowy czas. Porównaj tętno z pasa a z nadgarstka, wróć i przeproś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o nie wprowadzanie w błąd. 

@cervandesnie masz niestety racji. Jeśli nie wykonujesz jakichś cyrkowych akrobacji interwałowych to pomiar HR  z nadgarstka przy dobrym sprzęcie jest zupełnie wystarczający.

Już pięć lat temu robiłem i publikowałem na forum biegowym porównania - pas Polara H10 vs  Polar m430 pomiar nadgarstkowy :

PomiarHR.thumb.jpg.a6ea38b0442068f26ca89c66ad898831.jpg

Inna sprawa ze Polar m430 miał świetny pomiar nadgarstkowy do jakości którego mam duże obawy,  Garminy do tej pory nie są w stanie dalej się zbliżyć  🤣

 

Edytowane przez dfq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@revolta mam wyłączone AoD, bo to głównie żre prąd. Jak jeżdżę - powiedzmy łącznie 5-6 godzin to ładuję co drugi dzień. Jak nie jeżdżę, albo mniej, tzn w ciągu trzech dni tylko raz się wybiorę, to spokojnie trzy dni wyciąga. Wg zapewnień producenta potrafi dobę rejestrować GPS, co ja mogę potwierdzić w sumie. Na urlopach np jak gdzieś łażę i włączam rano spacerek, to wieczorem mam jeszcze połowę baterii prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
20 godzin temu, Dokumosa napisał:

Jak się uwzględni PL VAT to jest deko drożej, w każdym razie Judy(ta) Gold za 150EUR, Recon Gold w okolicach 200EUR czy Reba za 260EUR to nie są złe ceny.

 

Jeszcze chyba można by do tej listy w miarę opłacalnych rockhoxów z bike-discount dopisać Paragona Gold (65mm disc, prosta rura, wersja OEM) za  93 EUR

image.thumb.png.b0b33a591ddb9782c330d572553ad84b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leon7877 się tak zafiksował, że już nawet nie ogarnia kto co pisze i komu odpowiada. 🤣

Zamówiłem hak przerzutki SRAM UDH, żeby móc napisać tę odpowiedź bez ciągnięcia offtopa. :teehee:😆

dddd.thumb.jpg.2a10fd361a618d554d8787a212fd8b01.jpg

A poważnie, to zamówiłem na zapas, bo na Allegro są teraz za grosze - 49,58 zł. Jak ktoś przysiądzie na spokojnie, to nawet i o cały grosz taniej znajdzie. 😎
Nie planuję go łamać czy wyginać, ale zawsze lepiej mieć, niż nie mieć. ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cervandes napisał:

@revolta mam wyłączone AoD, bo to głównie żre prąd. Jak jeżdżę - powiedzmy łącznie 5-6 godzin to ładuję co drugi dzień. Jak nie jeżdżę, albo mniej, tzn w ciągu trzech dni tylko raz się wybiorę, to spokojnie trzy dni wyciąga. Wg zapewnień producenta potrafi dobę rejestrować GPS, co ja mogę potwierdzić w sumie. Na urlopach np jak gdzieś łażę i włączam rano spacerek, to wieczorem mam jeszcze połowę baterii prawie.

No właśnie …… używam garmina fenix 6 pro zaletą jest bateria , myślałem nad przesiadką na AU .szkoda że bateria  w apple  Watch Ultra jest tak marna ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Roballinho napisał:

Ja też nie mogę, ale z zupełnie innego powodu. Też mi coś z ust wypływa, i nie jest to ślina, jak widzę to trójkolorowe malowanie.

Nie podoba mi się i za żadne rurki  świata nie mogę się do niego przekonać.  

Nie lubisz tęczy? Tęczowe teraz modne, solidarność ze środowiskiem lgbtqi+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...