Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne @leon7877. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to rękawiczki rowerowe. Kolega który je zakupił, raczej nie będzie ich używał do pracy przy robotach budowlanych 🙄

Poza tym prawdziwi mężczyźni nie używają rękawiczek, jeśli temperatura nie spada poniżej -30°C. A że to na naszej szerokości geograficznej rzadkość, tak więc, kasa wywalona w błoto 😆.

A do mnie przyszły kolejne mało męskie lajkrowe obciślaki. Wieczorem wypruje z nich te bezsensowne wkładki i można śmigać. Pewnie wytrzymają max. 1/3 sezonu i "się porwą" 😆

Clipboard01.jpg

Edytowane przez KNKS
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marinbiker napisał:

Jeszcze nie testowane w warunkach bojowych ale ten sztuczny puch (Primaloft) to niekiepski wynalazek jest.

spZqFgI.jpg

Tak z ciekawości, po co Ci rekawiczki na takie temperatury?

Ja jeżdżę bez w takich temperaturach, a zaczynam się oglądać za rękawiczkami jak mijam mamuty po drodze... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła lampka OFFBONDAGE 1000lm z Ali za całe 40,66 zł w tym przesyłka gratis - jeszcze nie testowana "na bojowo" tylko sprawdzona w ogrodzie czy działa i wygląda to naprawdę obiecująco. Zapakowana też fachowo. Ciekawe jak będzie z czasem świecenia

Compress_20231123_235424_4390.thumb.jpg.ebf7f5fc8031dce112bc5c9bc7148f2b.jpg

Edytowane przez Greg1
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 15:05, vincek napisał:

Tak z ciekawości, po co Ci rekawiczki na takie temperatury?

Ja jeżdżę bez w takich temperaturach, a zaczynam się oglądać za rękawiczkami jak mijam mamuty po drodze... 

☺️ jestem zmarzluchem i w okolicach zera palce mi marzną. Nie hardkorowo ale na rowerze odczuwam dyskomfort w tej kwestii, dlatego takie primalofty😎

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, axolotl napisał:

Jeszcze w życiu nie widziałem tak mało intuicyjnego sprzętu.

Wypisałem się z forum Garniak z fochem jak mi odpisali, że nie zapoznałem się z podstawami. Zapoznałem ale i tak nie zakumałem 🤣

3 godziny temu, axolotl napisał:

Człowiek, który siedzi przy kompie chyba nigdy nie jeździł na rowerze

A podobne myśli mnie nachodzą często, przy różnych sprzętach i okazjach :) 

Żeby nie było OT:

went.thumb.JPG.58c4b7d65403fb65c93e04f4730892b6.JPG

Jeden rower został zakuty w trenażer przynajmniej na kwartał, a ten oto wiatrak ma mnie schładzać.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nowy iGPSPORT 630s. Trochę ulepszoną wersja. Jednak mam obawy co do chińczyka. Wsparcie jest a zaraz może zniknąć mimo że to ich flagowy model. 
 

Z  garminem na chwilę obecną jest ten problem, że ma zbyt rozbudowane możliwości. Z jednej strony dobrze bo można wszystko ustawić pod swoje preferencje a z drugiej przyprawia o ból głowy. Prostota panie i panowie. Teraz to się liczy i minimalizm dla mnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...