Skocz do zawartości

sky87

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    528
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez sky87

  1. Mam DB8 w elektryku ważącym 29kg. Oryginalne klocki to padaka, zmieniłem od razu na ebc gold i z tarczami 2x203mm jest bdb
  2. Na temu są https://www.temu.com/pl/ultralekkie-nylonowe-antypoślizgowe-pedały-do-rowerów-górskich-mtb-z-3-uszczelnionymi-łożyskami-g-601099569278299.html?_oak_mp_inf=ENvatLKm1ogBGiBhZWZmN2RhYWE4ZGE0YmUxODdmMGVkZmYwN2NhMjc2MiDIwLGF7TM%3D&top_gallery_url=https%3A%2F%2Fimg.kwcdn.com%2Fproduct%2Ffancy%2F72428198-ba41-4040-b776-15b6094a4e41.jpg&spec_gallery_id=3918&refer_page_sn=10009&freesia_scene=2&_oak_freesia_scene=2&_oak_rec_ext_1=NTk5MA&_oak_gallery_order=294077103%2C360159770%2C17572853%2C1380241080%2C1947298999&search_key=mz926 pedals&refer_page_el_sn=200049&ab_scene=1&enable_vqr=1&_x_sessn_id=3mhyin10hb&refer_page_name=search_result&refer_page_id=10009_1781617414136_abomefic4d
  3. Mam Cube SL Road. Kupiłem zajechanego za 1,5k. Wyrzuciłem przednie blaty i przerzutkę dając zębatkę NW 38t, nowe koła DT (na promocji za 700zł), kaseta, przerzutka 11rz 11-42, nowe tarcze, klocki i opony, do tego małe ergonomiczne rogi obok klamek. Całość wyszła ok 3k i mam świetny rower do pracy, na miasto. Geometria bardzo mi odpowiada, ale musiałem zmienić mostek.
  4. Niby tak, niby nie. Klamka deore z zaciskiem db8 nie miała prawie żadnego skoku...
  5. Wrzuć klocki ebc metal i zalej putoline 2,5w i zmienisz zdanie. Ale fakt nie jest to wybitny hamulec. Sram DB8 z ebc gold odpowiednio przelany jest zdecydowanie mocniejszy i przyjemniejszy w działaniu.
  6. Tu nie ma nic trudnego, serio Podkładki są tak jak napisałeś, 8 i 13mm. Wyjątkiem jest np 32 rythm który ma 8mm po obu stronach.
  7. A czym się różnią modele z linku powyżej? LT od XT, oczywiście wizualnie widzę, ale coś poza tym? Bo cena mocno się różni
  8. Uff czyli potwierdza się to co mówili inni, że lepszy tani chińczyk niż tanie/drogie chińskie shimano
  9. Nie wchodziłem na forum. Jest tak jak zaznaczył @marcin_ostrów czyli 10ml golda od strony komory powietrznej i 40ml 5WT (lub 4WT) od strony tłumika. Gąbki też namaczam w zależności od strony. Tabela opisuje tylko lagi, bo do tłumika zalewa się "aż się wyleje". Jak otwierasz komorę powietrzną do daj do niej od góry 3ml golda. Dodatkowo zamiast 5WT, lepiej zalać Motorex 4W (dokładnie to samo co Fox 4WT) - lepiej pracuje, ale to już trzeba cały tłumik przelać (bardzo prosta robota, jedno narzędzie jest potrzebne do rozebrania).
  10. Wiele zależy od wybranej mapy, ja używam w terenie openmtb i czytelność nawet wąskich ścieżek jest idealna
  11. Jak wyłączysz przeliczanie trasy to nie przelicza i nie wyskakuje żaden monit. Mam tak na jednym z 3 profili.
  12. Rozbierz całe, zdejmij wózek i sprężynę wyczyść i nasmaruj, często tam jest rudo a nie widać bo schowane. Tylko nie myl ze sprężyną w pantografie.
  13. Dobra, tak myślałem że jestem masochista
  14. 28T? Po ścianach jeździsz? ja w ciężkim i dużym enduro mam 30T, śmigam po górach i jest git, jak nie da rady dokręcić to lepiej i szybciej pchać.
  15. @chudzinki priv
  16. Będę sprzedawał kwiecień/maj. Czekam na promocję na 840, jeśli się nie pojawi to w maju kupuję a 530 sprzedaję.
  17. No i fajnie a jak się sprawuje owa tarcza?
  18. Oby uszczelki w zacisku lub klamce nie zesikały się ze szczęścia na te nowości
  19. Skoro na większej tarczy wejdzie sram, to wsadził bym MT500 😅
  20. Używałem MT410 kupione za niecałe 200zł komplet - nowe! I były naprawdę ok. Moja cierpliwość do srama na dot się skończyła. Ale teraz testuję DB8 i jest bajka, no ale to nie o tym temat
  21. Ciężko stwierdzić. Ale ten śmietnik można śmiało testować, wtedy będzie motywacja żeby założyć coś co hamuje
  22. Czyli skład ten sam i można brać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...