Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dwa Rangery z Niemiec ( jeden już u Sobka) dobre, dwa  kupione w Polsce - jakieś chyba leżaki pocą  wzorem karakas się mlekiem  na bokach po kilku tygodniach od zalania... Ta dobra w którą złapałeś mi kolca akacji jest z  Niemiec, nie poci się jedzie na wyparowanym mleku i jest super... i mam ją najdłużej.

Ważne o tyle że już przy 300 zł za oponę można zwątpić jeśli coś będzie słabiej niż oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończony, gotowy do drogi, tzn z pedałami, lampkami, koszykami, licznikiem, uchwytem na kamerę waży 12.29 kg.

Rozmiar ramy to 53 czyli taka M-ka

Rama stalowa, widelec sztyca podsiodłowa karbonowe.

Koła od Dandy Horse wyszły 4.5 kg razem z oponami i dętkami.

Dzisiaj 1 jazda, skończyłem go składać o 1 w nocy.

IMG_20220716_081620949_HDR_1_1.jpg

IMG_20220716_081936188_HDR_1.jpg

IMG_20220716_081706363_1.jpg

IMG_20220716_081637835_1.jpg

IMG_20220715_223253712_HDR_1_1.jpg

IMG_20220716_081601056_1.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liftlodz Siodełko ci oklapło. A tak na poważnie, to nie spotkałem się jeszcze z takim modelem. Czemu ten dziób jest aż tak bardzo w dół. Maszyna wyszła bardzo ciekawie. Ja swojego zamawiałem ze stalowym widelcem. Bardziej wizualnie pasował mi do stalowych rurek. I jeszcze pytanie na jakich rurkach rama jest zrobiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konkretna piasta przejechała już ze mną jakieś 7000 km, jest po prostu przełożona z mojego Octane One Kode przerobionego na pasek.

Chłopaki z Dandy Horse założyli nowa obręcz i szprychy do mojej używanej piasty i tak zbudowali dość lekkie koło.

Moje poprzednie koła ważyły z oponami i dętkami 6.05 kg, teraz ważą 4.54 kg ( z tymi samymi oponami)

Edytowane przez Liftlodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...