Czy to tylko następna rowerowa "fanaberia" ?
25 użytkowników zagłosowało
-
1. Czy będzie tak jak w przypadku 29", które się przyjęły ?
-
Tak, to kolejny krok ewolucji XC
-
Nie, to nie ma prawa się udać...
-
- Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
-
Podobna zawartość
-
- 4 odpowiedzi
- 455 wyświetleń
-
- 14 odpowiedzi
- 975 wyświetleń
-
- 24 odpowiedzi
- 1 753 wyświetleń
-
- 0 komentarzy
- 715 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 1 120 wyświetleń
-

Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.