Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pany który to pasek zapasowy do czujki tętna? Nie mogę znaleźć od magene po praniu.

Edytowane przez pierotez
  • 2 miesiące temu...
Napisano

Szukam na ali polecanych tu pedałów MZYRH MZ-926.

Nie widzę ich na ali. Czy są obecnie pod inną nazwą czy zostały wycofane?

 

Napisano

Nie wiem, ale mogę Ci sprzedać  🙂. Zakręcone do korb i wykręcone z przebiegiem 0 metrów. Wymienione śrubki na plastikowe. Oryginalne oczywiście mogę z powrotem zakręcić.

  • +1 pomógł 1
Napisano

Panowie szukam karbonowej sztycy 27.2 długości 400. Teraz jeżdżę na 350 aluminiowej i brakuje mi 1cm wysunięcia do zadowolenia.

Boje się brać w ciemno bo na myśl o złamaniu w trakcie jazdy to aż mnie paraliżuje. Macie coś sprawdzonego dla zawodnika 100kg? Idealnie gdyby pochylenie siodełka było bezstopniowe ale priorytetem jest solidność 

Napisano

Może wiecie, nie zamawiam często, raz na pół roku coś tam sie trafi i teraz trafiły sie dwa zamówienia tydzień po tygodniu . Zauważyłem przy ostatnich zamówieniach opcje dostawy do paczkomatu Inpost -  wybrałem - no i wychodzi mi na to że paczka jedzie do Polando - trafia w ręce Poczty Polskiej - trafia na WER w Komornikach - i tu dzieje się - Aliexpres pokazuje status "Dostarczono" - a poczta zdaje się ma to kiedyś nadać Inpostem do mnie.

Pytanie ile to może trwać, bo leży to już na tym WER tydzień. Macie jakieś doświadczenia ? 

Napisano

@gnomon nie wiem ile to trwa z paczkomatem, ale od dawna zamawiam z dostawą do punktu. U mnie kurier poczty to dramat i unikam jak ognia. W przypadku dostaw do Żabki nie ma żadnego poślizgu. Działa to bardzo sprawnie. 

Napisano

@gnomon coś jest spartolone. Jaki miałeś numer trackingowy paczki w Aliexpress? W moim przypadku max po 1 dniu tracking paczki zmieniał się na numer InPostowy. Paczka w Polsce zawsze bezpośrednio trafiała do centrum/sortowni Inpostu. I max na drugi dzień była u w paczkomacie. No chyba, że weekend wypadał to w poniedziałek.

Tu masz przykład jak to wygląda:

image.thumb.png.e85714d03dcbbdd2e720041d227fb817.png

Napisano

To chyba w związku z nowym prawem UE w związku z przesyłkami poniżej 150€, każda będzie tak oclona, nawet ta za przysłowiowy grosz… +3€ do każdej rzeczy w przesyłce 

Napisano

Ale opłaty mają wejść od 1lipca. Jesli do tego dnia paczka wjedize na teren polski, to nie ma potrzeby. 

24 minuty temu, bashey_pl napisał:

@gnomon coś jest spartolone. Jaki miałeś numer trackingowy paczki w Aliexpress? W moim przypadku max po 1 dniu tracking paczki zmieniał się na numer InPostowy. Paczka w Polsce zawsze bezpośrednio trafiała do centrum/sortowni Inpostu. I max na drugi dzień była u w paczkomacie. No chyba, że weekend wypadał to w poniedziałek.

Tu masz przykład jak to wygląda:

 

Właśnie dziwne że od początku mam numer paczki odpowiedni dla poczty Polskiej a nie dla inpostu. Pierwszy raz widzę coś takiego. 

Napisano

No to jak wybrałeś InPost to pisz reklamację na Ali, że nie tym przewoźnikiem wysłali co wybrałeś. Opisz, że paczka nie dotarła, pokaż tracking i niech kasę oddają.

Napisano (edytowane)

A gdzie się klika żeby takie coś zgłosić ? Przy tej transakcji nie widzę opcji pt "zgłoś problem". Jakaś to jest chińska lipa 

EDIT: To są jakieś jaja...klikam w centrum pomocy, zaznaczam zwrot pieniędzy, myślałem że na twarz wyskoczy jakiś formularz zwrotu, a oni w 5sec zwracają kasę. Ciekawi mnie o co tu chodzi :P Słabe jest to że dla każego przedmiotu trzeba to robić oddzielnie, ale zwrócili z automatu co do grosza 😆

Ciekawi mnie też czy to nie jakaś systemowa lipa dla pewnego okresu zamowień z ALI , bo widzę, że już wczesniej w tym roku brałem 2x packzomat inpost i dojechało...a teraz 2x ten sam numer....Paczka Inpost jedzie do Poczty Polskiej.... ja nic w ustawieniach mojego konta nie zmieniałem. 

No i z jakiegoś powodu zwracają kase dośc szybko na gębe, mimo że paczka figuruje jako dostarczona 😆 Może sie połapali. 

Paczka.png

Edytowane przez gnomon
Napisano
W dniu 8.06.2026 o 11:42, szczupak56 napisał:

Czy do laterek Offbondage można dokupić szynę mocującą jak na zdjęciu? Mam dwie latarki i w obu mi się to wyłamało.

 

20260608_113742.jpg

Też mam ten sam problem ale nic ni znalazłem. Próbowałem dobrać jakieś obejmy ale niestety przekrój jest bardziej kwadratowy niż okrągły. Może ktoś kto ma drukarkę 3D mógłby nas poratować.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...