pierotez Napisano 19 Marca Napisano 19 Marca (edytowane) Pany który to pasek zapasowy do czujki tętna? Nie mogę znaleźć od magene po praniu. Edytowane 19 Marca przez pierotez Cytuj
KSikorski Napisano 20 Marca Napisano 20 Marca Pasek do magene h603 mogę Ci w prezencie wysłać. 1 Cytuj
Gregory34 Napisano 25 Marca Napisano 25 Marca Macie jakiś sprawdzony zestaw z ali..do odpowietrzania hamulców SRAM DB8. Cytuj
szczupak56 Napisano 8 Czerwca Napisano 8 Czerwca (edytowane) Czy do laterek Offbondage można dokupić szynę mocującą jak na zdjęciu? Mam dwie latarki i w obu mi się to wyłamało. Edytowane 8 Czerwca przez szczupak56 Cytuj
Janisz Napisano 15 Czerwca Napisano 15 Czerwca Szukam na ali polecanych tu pedałów MZYRH MZ-926. Nie widzę ich na ali. Czy są obecnie pod inną nazwą czy zostały wycofane? Cytuj
chudzinki Napisano 15 Czerwca Napisano 15 Czerwca Nie wiem, ale mogę Ci sprzedać 🙂. Zakręcone do korb i wykręcone z przebiegiem 0 metrów. Wymienione śrubki na plastikowe. Oryginalne oczywiście mogę z powrotem zakręcić. 1 Cytuj
sky87 Napisano 16 Czerwca Napisano 16 Czerwca Na temu są https://www.temu.com/pl/ultralekkie-nylonowe-antypoślizgowe-pedały-do-rowerów-górskich-mtb-z-3-uszczelnionymi-łożyskami-g-601099569278299.html?_oak_mp_inf=ENvatLKm1ogBGiBhZWZmN2RhYWE4ZGE0YmUxODdmMGVkZmYwN2NhMjc2MiDIwLGF7TM%3D&top_gallery_url=https%3A%2F%2Fimg.kwcdn.com%2Fproduct%2Ffancy%2F72428198-ba41-4040-b776-15b6094a4e41.jpg&spec_gallery_id=3918&refer_page_sn=10009&freesia_scene=2&_oak_freesia_scene=2&_oak_rec_ext_1=NTk5MA&_oak_gallery_order=294077103%2C360159770%2C17572853%2C1380241080%2C1947298999&search_key=mz926 pedals&refer_page_el_sn=200049&ab_scene=1&enable_vqr=1&_x_sessn_id=3mhyin10hb&refer_page_name=search_result&refer_page_id=10009_1781617414136_abomefic4d 1 Cytuj
karolb Napisano Niedziela o 20:38 Napisano Niedziela o 20:38 Panowie szukam karbonowej sztycy 27.2 długości 400. Teraz jeżdżę na 350 aluminiowej i brakuje mi 1cm wysunięcia do zadowolenia. Boje się brać w ciemno bo na myśl o złamaniu w trakcie jazdy to aż mnie paraliżuje. Macie coś sprawdzonego dla zawodnika 100kg? Idealnie gdyby pochylenie siodełka było bezstopniowe ale priorytetem jest solidność Cytuj
chester_jds Napisano Niedziela o 21:07 Napisano Niedziela o 21:07 Wszystko w temacie, czemu (nie) trzeba się bać a propos sztycy: 1 Cytuj
gnomon Napisano wczoraj o 05:03 Napisano wczoraj o 05:03 Może wiecie, nie zamawiam często, raz na pół roku coś tam sie trafi i teraz trafiły sie dwa zamówienia tydzień po tygodniu . Zauważyłem przy ostatnich zamówieniach opcje dostawy do paczkomatu Inpost - wybrałem - no i wychodzi mi na to że paczka jedzie do Polando - trafia w ręce Poczty Polskiej - trafia na WER w Komornikach - i tu dzieje się - Aliexpres pokazuje status "Dostarczono" - a poczta zdaje się ma to kiedyś nadać Inpostem do mnie. Pytanie ile to może trwać, bo leży to już na tym WER tydzień. Macie jakieś doświadczenia ? Cytuj
Eathan Napisano wczoraj o 05:51 Napisano wczoraj o 05:51 @gnomon nie wiem ile to trwa z paczkomatem, ale od dawna zamawiam z dostawą do punktu. U mnie kurier poczty to dramat i unikam jak ognia. W przypadku dostaw do Żabki nie ma żadnego poślizgu. Działa to bardzo sprawnie. Cytuj
ernorator Napisano wczoraj o 05:56 Napisano wczoraj o 05:56 Poczta Polska, o ile w ciągu ostatniego roku poprawiło się bardzo to startując z "zera" nadal są daleko za wszystkimi. Cytuj
bashey_pl Napisano wczoraj o 05:57 Napisano wczoraj o 05:57 @gnomon coś jest spartolone. Jaki miałeś numer trackingowy paczki w Aliexpress? W moim przypadku max po 1 dniu tracking paczki zmieniał się na numer InPostowy. Paczka w Polsce zawsze bezpośrednio trafiała do centrum/sortowni Inpostu. I max na drugi dzień była u w paczkomacie. No chyba, że weekend wypadał to w poniedziałek. Tu masz przykład jak to wygląda: Cytuj
Dokumosa Napisano wczoraj o 06:12 Napisano wczoraj o 06:12 Mi ostatnio poczta wystawia zaproszenia po odbiór, na miejscu okazuje się, że muszę zapłacić 11,50 za odprawę celną. Nawet jesli przesyłka zawiera coś za 50zł. Cytuj
Veext Napisano wczoraj o 06:17 Napisano wczoraj o 06:17 To chyba w związku z nowym prawem UE w związku z przesyłkami poniżej 150€, każda będzie tak oclona, nawet ta za przysłowiowy grosz… +3€ do każdej rzeczy w przesyłce Cytuj
gnomon Napisano wczoraj o 06:21 Napisano wczoraj o 06:21 Ale opłaty mają wejść od 1lipca. Jesli do tego dnia paczka wjedize na teren polski, to nie ma potrzeby. 24 minuty temu, bashey_pl napisał: @gnomon coś jest spartolone. Jaki miałeś numer trackingowy paczki w Aliexpress? W moim przypadku max po 1 dniu tracking paczki zmieniał się na numer InPostowy. Paczka w Polsce zawsze bezpośrednio trafiała do centrum/sortowni Inpostu. I max na drugi dzień była u w paczkomacie. No chyba, że weekend wypadał to w poniedziałek. Tu masz przykład jak to wygląda: Właśnie dziwne że od początku mam numer paczki odpowiedni dla poczty Polskiej a nie dla inpostu. Pierwszy raz widzę coś takiego. Cytuj
bashey_pl Napisano wczoraj o 06:26 Napisano wczoraj o 06:26 No to jak wybrałeś InPost to pisz reklamację na Ali, że nie tym przewoźnikiem wysłali co wybrałeś. Opisz, że paczka nie dotarła, pokaż tracking i niech kasę oddają. Cytuj
gnomon Napisano wczoraj o 06:29 Napisano wczoraj o 06:29 (edytowane) A gdzie się klika żeby takie coś zgłosić ? Przy tej transakcji nie widzę opcji pt "zgłoś problem". Jakaś to jest chińska lipa EDIT: To są jakieś jaja...klikam w centrum pomocy, zaznaczam zwrot pieniędzy, myślałem że na twarz wyskoczy jakiś formularz zwrotu, a oni w 5sec zwracają kasę. Ciekawi mnie o co tu chodzi Słabe jest to że dla każego przedmiotu trzeba to robić oddzielnie, ale zwrócili z automatu co do grosza 😆 Ciekawi mnie też czy to nie jakaś systemowa lipa dla pewnego okresu zamowień z ALI , bo widzę, że już wczesniej w tym roku brałem 2x packzomat inpost i dojechało...a teraz 2x ten sam numer....Paczka Inpost jedzie do Poczty Polskiej.... ja nic w ustawieniach mojego konta nie zmieniałem. No i z jakiegoś powodu zwracają kase dośc szybko na gębe, mimo że paczka figuruje jako dostarczona 😆 Może sie połapali. Edytowane wczoraj o 06:47 przez gnomon Cytuj
bashey_pl Napisano wczoraj o 07:51 Napisano wczoraj o 07:51 Czyli skopane na poziomie wysyłania towaru z magazynu. Cytuj
bastard83 Napisano wczoraj o 07:57 Napisano wczoraj o 07:57 W dniu 8.06.2026 o 11:42, szczupak56 napisał: Czy do laterek Offbondage można dokupić szynę mocującą jak na zdjęciu? Mam dwie latarki i w obu mi się to wyłamało. Też mam ten sam problem ale nic ni znalazłem. Próbowałem dobrać jakieś obejmy ale niestety przekrój jest bardziej kwadratowy niż okrągły. Może ktoś kto ma drukarkę 3D mógłby nas poratować. Cytuj
Eathan Napisano 9 godzin temu Napisano 9 godzin temu Już jakiś czas temu kupiłem taki wynalazek i to chyba jedne z lepiej wydanych $ na Ali. Wygodne to, proste do granic możliwości, robi robotę, link: https://pl.aliexpress.com/item/1005008498824171.html?gatewayAdapt=glo2pol 2 Cytuj
smw44199 Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Projekt pewnie z printables.com, albo thingiverse ukradli 😁 1 Cytuj
chudzinki Napisano 2 godziny temu Napisano 2 godziny temu 6 godzin temu, Eathan napisał: Już jakiś czas temu kupiłem taki wynalazek i to chyba jedne z lepiej wydanych $ na Ali. Wygodne to, proste do granic możliwości, robi robotę, Droższa wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005010334071839.html 1 Cytuj
chester_jds Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu ja tam wolę coś bardziej toporniejszego do tej roboty i tego używam: https://pl.aliexpress.com/item/1005007635385165.html Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.