Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Dokumosa napisał:

Kierownica typu jaskółka ;) jak w marketowych trekingach.

Ile waży? Pół kilo?

@Dokumosa Zenku ;) 

Ważne że sposób gięcia jest dla mnie ... :thumbsup: Nie wiem ile waży, nie interesuję się aż tak, nie ważę każdej części rowerowej, żeby rower schudł 0.15 kg :P

Dzisiaj na serwisie u Rafała podnosiłem sobie rowerek szosowy za niecałe 50.000 zł, nie wiem ile ważył, na pewno dwa razy mniej niż rower Enduro ... :P  

Dziwne te rowery szosowe są, sztyca podsiodłowa taka płaska, hamulce tarczowe a nie widać nigdzie kabelków, wysuwanie sztycy podsiodłowej na takim czymś dziwnym, nie nie to nie mój klimat ...  

 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak nie dałeś rady też ma znaczenie. :) Była próba na parkingu? 

Ja niedawno wpadłem na debilny pomysł żeby przewieźć poza plecakiem dwie zgrzewki wody, a nie jedną. Pierwsza pod pachę, druga w dłoni dociska pierwszą, a prawa ręka hamuje. :)

Już sam start był trudny. Potem aż jeden kilometr drogi osiedlowej, a od połowy wrażenie, że siłą woli się te zgrzewki trzyma. 🏋️‍♂️

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, była próba przed pocztą. I przed barem😁 . Mimo wiary w kierownicę 720 i w torbę z ekszą która jest najlepszą musiałem zaprowadzić (fuj) rower obwieszony stojakiem i kaskiem do zaprzyjaźnionego sklepu, zostawić tam pakę, wrócić rowerem do domu i samochodem zajechać po stojak. Jeśli on jest tak solidny jak jest ciężki to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie daje radę, nie płaczcie tam w komentarzach bo nie ma nad czym, trzeba też trochę siły żeby dokręcić pokrętło stabilizujące oś, poziom, pion. 
Ogólnie stojak na piątkę z minusem.

Btw, dwie szwalby dżi łan dwa dziewięć, dwa, dwa pięć. 

DSC00888.png.7fe82c8809263829f8b06792a502d62e.png

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...