Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Bluzka na minusowe temperatury i chłodniejsze dni, jeżeli ktoś też nie lubi i szczególnie nienawidzi kurtek na rower, Janek gania (2:35) w tej bluzce na rowerze, jakaś osłona pod ramą, podobno pasuje do w pełni zawieszonego roweru, jeszcze nie znalazłem lepszych platform, coś do Race Face Atlas i kół Race Face Vault Straightpull, jakieś przewody, tarcze wentylowane i inne części do Hope Tech, troszku ciuchów jersey, super fajne zakładane od góry cieniutkie bluzki kangurowe od liska, fajne osłony pod łańcuch, trzeci awaryjny pad do PlayStation 5 i następne The Last of Us Part II, musiałem dokupić bo przyjaciel błagał żeby nie zabierać, niech sobie gra, dodatkowe słuchawki do mniejszego referencyjnego Dap Shanling M7, referencyjny Dap Shanling M9 Plus sporo większy w kieszeni na rowerze, się pomyśli.

Może jeszcze coś wrzucę, coś polecę delikatnie, bo to nie wszystkie zakupy i to co ma jeszcze przyjść, się zobaczy ... no chyba że wcześniej mi się z nudzi i usunę konto ...

 :)  

 

_Piotrek.jpg

_Piotrek..jpg

_Piotrek...jpg

Coś się zdjęcia nie wrzucają do jednego posta, ciąg dalszy bazgrołów i zdjęć ...

 

_Piotrek....jpg

Coś się zdjęcia nie wrzucają do jednego posta, ciąg dalszy bazgrołów i zdjęć ...

 

_Piotrek.....jpg

_Piotrek......jpg

Edytowane przez _Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię nowego roweru bo dopiero kupiłem nowy MTB 

Nie kupię nowego roweru bo dopiero kupiłem nowy MTB 

 

….

 

ale cena była taka że …. 😳 (pewnie błąd cenowy i nie wyślą, nic nowego. XL za 4800)

 

IMG_3169.jpeg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam.. Po 3 miesiącach przyszedł.. SID Base z goleniami 35mm (nie-sl). Zakupy w RCZ produktów z terminem dostawy 40 dni roboczych są jednak dla wytrwałych. Co prawda taki termin miałem wkalkulowany człowiek się łudził i liczył na szybszą dostawę. Cena 199eur + 25eur wysyłka. Wersja OEM, w dostawie tylko to co na zdjęciu. Manetki  (twiestloc i oneloc do porównania - w sumie 25eur) kiedyś ma nadzieję przyjdą (zamówione z inną drobnicą 2 miesiące temu).

IMG-20240311-WA0000.thumb.jpg.cd4f6ca6e7453c488101387a4d27578f.jpg

image.thumb.png.367d5636386952ac4ed9ee4c569e1e60.png

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 11:30, martingg napisał:

Nie kupię nowego roweru bo dopiero kupiłem nowy MTB 

Nie kupię nowego roweru bo dopiero kupiłem nowy MTB 

 

….

 

ale cena była taka że …. 😳 (pewnie błąd cenowy i nie wyślą, nic nowego. XL za 4800)

 

IMG_3169.jpeg

I anulowali …. 😭😭😭

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...