Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, martingg napisał:

Freeridery niby „najlepsze” a mieszane uczucia w domu po 5 minutach już mocno ciepłe w środku … nie wiem czy w lato się w nich wygodnie by jeździło 

 

 

Ja zamiennie jak jest ciepełko używam szmacianych (canvas) freeriderów (nie pro). Znacznie mniej parują i nie kiszą stóp. Przydałyby się jeszcze feeeridery w wersji "sandał" ;) oraz "sandał" z mocowaniem do bloków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest wyprzedaż 5 10 w uk po 130-300 PLN (te moje 300 zł akurat) więc zamówiłem żeby przymierzyć i dopiero zamówić z uk ewentualnie. Zamówiłem z uk trailcross xt ze skarpeta to był dramat po 5 minutach jakbym chodził po węglach a skarpeta cała mokra. W środku zapach taniego chińskiego plastiku 😂 na szczęście udało się je pchnąć na olx bez odsyłania (wziąłem z uk właśnie). Najchętniej bym wziął chyba adidas terrex Swift 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dokumosa napisał:

Przydałyby się jeszcze feeeridery w wersji "sandał" ;) oraz "sandał" z mocowaniem do bloków ;)

Prosisz, masz - może nie są to freeridery ale sandały z spd już tak 😁:

https://www.centrumrowerowe.pl/sandaly-shimano-sh-sd501-pd23977/?v_Id=147465&utm_source=google&utm_medium=cpc&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAz8GuBhCxARIsAOpzk8yQf05IwR46cb98swjo_XmV0teX6aZrTQGBeW8xyrgqYP8ojjgk55UaAp4XEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tokio04tak jak pisałem te listwy magnetyczne mają różną możliwość utrzymania narzędzi (200mm- 3kg , 300mm -5kg, 470mm -10kg, to info z pudełka ile na nich sumując , można zawiesić) duże narzędzie czyli np. większy klucz francuski trzeba mocować najlepiej na dwóch równoległych  , dłuższych listwach.  Narzędzia ze zdjęcia nie mają tendencji do spadania choć lepiej zachowują się te które mają jakąś bardziej płaską powierzchnię przez którą łatwiej je mocować. Najlepiej, jak ktoś chce sięgnąć po taki pomysł, to udać się do marketu i posprawdzać takie rozwiązania bo produkowane są przez niejedną firmę pewnie jedne lepsze drugie gorsze ale pomysł jest nie głupi. Poprzednio miałem ten cały szpej na gwoździach pozawieszany i odwieszanie było bardziej upierdliwe jak to na dotyk z magnesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Strek napisał:

miałem ten cały szpej na gwoździach pozawieszany i odwieszanie było bardziej upierdliwe jak to na dotyk z magnesem.

O to, to. Jak odwieszam jeden klucz to 2 inne rzeczy spadają. Ale widzę, że nie tylko mi 😉

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martingg Też je miałem wcześniej tylko inny model bodajże 4.0 na Marianie Presidio 1. Trzaskałem na nim takie km. że się w głowie nie mieści i to jedno z niewielu siodełek gdzie po 100km. trasach nie było mowy o żadnych bólach czy obtarciach tyłka/ud dlatego liczę że tutaj będzie podobnie. 😉

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełka Wittkopa jak za swoją cenę są bezkonkurencyjne. Sam zmieniłem w zeszłym roku i był efekt "to d**a nie musi boleć"? 😄

 

A u mnie mostek 105mm okazał się minimalnie za długi do nowego-starego roweru, więc założę 90 i prawie na pewno tak już zostanie.

20240221_164352.jpg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...