Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Żeś dowalił!

Jak typowy Polak Cebulak, napiszę tylko że młotek można taniej, a rozpychacz też.

A tak na serio, to fajne. Młotek przydaje się zaskakująco często. Jest cały gumowy, czy jedna strona miękka a druga twardsza?

20 godzin temu, Mihau_ napisał:

@cervandes gdzie taką cenę miałeś? Bo w sumie by mi się coś budżetowego przydało na dni z ostrą lampą jako uzupełnienie fotochromów

U mnie bikefitting dynamiczny na nowym siodełku, czwartym w tym roku

 

IMG_20210808_161156.jpg

Fajne, ciekawy jestem jak wrażenia. Ja kupiłem PRO Falcon. Niby bliźniacze do Accent Execute które uwielbiałem, a jednak jakoś nic nie wyszło boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skom25 napisał:

Fajne, ciekawy jestem jak wrażenia. Ja kupiłem PRO Falcon. Niby bliźniacze do Accent Execute które uwielbiałem, a jednak jakoś nic nie wyszło boli...

Zastanawiałem się właśnie nad stealth vs falcon. Od jakiegoś czasu jeżdżę na krótkich siodelkach więc padło na stealth.  Pierwsze wrażenia po 65 km umiarkowane. Na pewno nie jest to mój złoty graal ale wydaje się lepiej niż bontrager aeolus czy spec power. Na razie zostanie, potestuje ustawienia, inne gacie. Ewentualnie w przyszłym sezonie jakieś zmiany jeśli w ogóle będę miał czas na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TheJW napisał:

  

Powiedz to @Punkxtr , który niedawno chwalił się tytanowym młotkiem w cenie roweru. 🤣

Widziałem :D @Punkxtr to jest inna liga, ale patrząc na jego prace, uważam że mało jest osób które robią wszystko tak starannie. Więc ten młotek też jakoś pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skom25 - obie strony są gumowe.

 

A teraz tak patrzę i mnie olśniło, że ja te narzędzia przy okazji zamówiłem, bo najbardziej mi zależało na tym narzędziu do ustawiania klocków, który miał być w zestawie z kluczem do prostowania :D  I co? No i nie ma w paczce, reklamacja w toku.

 

 image.thumb.png.94c4109758f729d34efc1b78d68c265b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dla Ciebie złe wieści, bo to tylko zdjęcie, w opisie nie ma słowa o narzędziu do ustawiania klocków...
A pod zdjęciem jest napisane:

obraz.png.69f91a1344eaa12ba1326778dbc281a1.png

 

Chociaż na stronie Pro w opisie jest już informacja o tym, że zawiera narzędzie do ustawiania zacisku...
No jestem ciekaw, jak to się potoczy. :)

 

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widzę wyraźnie, że strona producenta mówi o tym, że zestaw zawiera to o co mi chodzi, opakowanie ma wyraźnie napisaną informację, że zestaw zawiera narzędzie do ustawiania zacisku:

image.thumb.png.02b39e883a5aece360c8f796e06e4f50.png

 

 

 

I naprawdę, młotka mi nie potrzeba do szczęścia, narzędzia do cofania tłoczków też nie, wszystko to kupiłem przy okazji. Najbardziej mi potrzebne jest to właśnie narzędzie o które się rozchodzi. Stanowisko pańci z infolinii jest takie, że zdjęcie ma charakter poglądowy i nie prezentuje oferowanego zestawu a zareklamować mogę, co oczywiście czynię.

 

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowertour, to ten sklep z dobrą opinią?

W ogóle mnie nie zdziwi, jak odrzucą, bo skąd mają wiedzieć że nie wziąłeś tego elementu? Zwrotu nie zrobisz, bo nie masz kompletu. Taki paradoks i błędne koło.

Przerabiałem to z elektroniką, bo w zestawie nie było ładowarki :D

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...