Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

NO I NAMÓWILIŚCIE!!! 😆 Bitul odesłany, a kupiony:

Klucz do demontażu / blokowania kaset - Decathlon

Na zdjęciach ze strony na taki nie wyglądał, ale to naprawdę niezły kawał żelastwa. 34cm długości, prawie 4mm grubości i 530g wagi.

wdv.thumb.jpg.eca894f25b6e0ab0908ff351aebc13ef.jpg

 

@cervandes widzę też masz photobombera lub jak to woli - kontrolera jakości. :P 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expander Extralite UltraStar 4 oczywiście. Kiedy na rynku pojawił się nowy, a ja jeździłem na poprzedniej wersji UltraStar 3 cięższej o 1.1 grama czułem, że dzieje się coś niedobrego. 
Jazda przestała sprawiać mi przyjemność, byłem konfliktowy i czułem obrzydzenie do samego siebie, że jeżdżę na starym, ciężkim g***ie.

Kiedy przyjechał kurier znów poczułem radość, ale ta nie trwała długo. Otóż expander zamiast deklarowanych 4.7 waży 4.8 grama.Jako, że jest to oczywista niezgodność towaru z umową prośba o pomoc. Angażować Rzecznika Praw Konsumenta, Trybunał w Strasburgu, papieża?

_DSC1378.JPG

  • +1 pomógł 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TheJW napisał:

Czujnik tętna Polar H10. Bo szlag mnie trafiał z ciągle wyłączającymi się Zwiftem i Rouvy na Androidzie, a tylko na starym telefonie miałem możliwość podłączenia czujnika Ant+.
Jest na promocji na oficjalnej stronie, zależnie od koloru paska 20 do 30% taniej.

 

Wyczerpałeś możliwości konfiguracji urządzenia, tj powłączałeś aplikacjom autostart i pracę w tle, wyłączyłeś je z oszczędzania energii i zakłódkowałeś w task managerze?

 

Bo generalnie każdy androidowy telefon obecnie nadgorliwie ubija aplikacje pracujące w tle, aby oszczędzać prąd... I trzeba te wszystkie opcje jakkolwiek się nie nazywają - powyłączać.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cervandes domyśliłem się, że może chodzić o to, gdy nowy czujnik był już w drodze... :D I faktycznie, półtoragodzinna jazda na Zwifcie przebiegła bez żadnych problemów po wyłączeniu opcji baterii adaptacyjnej, wszelkiego oszczędzania energii dla tej i kilku innych aplikacji. Więc prawdopodobnie to było to. Co ciekawe - po wyłączeniu "inteligentnej" opcji baterii adaptacyjnej, ustawieniu dla aplikacji nieograniczonego użycia baterii... czas działania urządzenia zdecydowanie się wydłużył. ;)

Coś mi się teraz wydaje, że te inteligentne opcje mają za zadanie nie optymalizację zarządzania energią, a przyspieszenie degradacji wbudowanych akumulatorów... 

A czujnik oczywiście zostaje. Przed chwilą skończyłem pierwszy jego test. Jest mega fajny. 👌 Przyda mi się na siłownię, do biegania i podobno można w nim nawet pływać. :) No i na rower ofc! ;)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...